Terracan- zkušenosti (plánuji koupi)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Dakaros

Terracan- zkušenosti (plánuji koupi)

Příspěvek od Dakaros » 10 čer 2020, 22:10

Dobrý večer, jelikož se mi Terracan velmi líbí vzhledově, dost vážně uvažuju o koupi. Zatím jen prolézám inzeráty a na živo jsem v žádném nebyl, jsem rád připraven. Jsem velký odpůrce elektroniky a EU vychytávek v autě a nejradši bych plnokrevný offroad a pořádnou pákou na řazení 4x4, ale Terrouš si mi fakt líbí a myslím, že tam té elektroniky zase tak není.... prosím opravte mě, pletu li se.

Zajímají mě některé věci, které jsem nikde nenašel...

1. Jak je to s DPF? Disponují modely Terouše touto vychytávkou a od jakého roku?

2. Dočetl jsem se, že od určitého roku mají převodovky mezinápravový diff. Od jakého roku, nebo jak takový model poznám? (Nechci to)

3. Nejvíce se mi zamlouvá 2.9 CRDi se 110kw do roku 2004, jenže mám pocit, že ty mají prý problémy s čerpadlem a vstřikama, je to pravda? Případně kolik čerpadlo a vstřiky vydrží po repasi?

4. Je pravda, že vychytané čerpadla a vstřiky jsou až ve verzi 120kW, kde ale zároveň je převodovka s mezinápravovým diffem?

5. Předek je hnán řetězem, který prý rád praská (prý vyřešeno mezinápravovým diffem), je to tak?

6. Asi pro mě nejdůležitější věc, jak na tom Terracan je s korozí? Kastle? Rám? Reznou, či ne a na co si dát pozor?

Předem moc děkuji za váš čas a vaše odpovědi...

Reklama

Radek Roller

Re: Terracan- zkušenosti (plánuji koupi)

Příspěvek od Radek Roller » 14 říj 2020, 07:29

Ahoj už si našel všechny odpovědi ?

Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“