Hlavní relé

Moderátor: Moderátoři

zhaled
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 čer 2010, 17:29

Hlavní relé

Příspěvek od zhaled »

Ahoj,
rád bych se zeptal zda někdo nemá zkušenost se závadou hlavního relé a popřípadě kde bych ho našel a kolik tak může stát. Na diagnostice to hlásí právě tuto závadu a relé u pojistek jsou podle proměření v pořádku.
Díky za každou radu a odpověď

Terracan 2,9CRDi r.v.2002
Reklama
 

Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Hlavní relé

Příspěvek od kuschall »

Co to je hlavní relé, auto už ti jezdí
zhaled
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 čer 2010, 17:29

Re: Hlavní relé

Příspěvek od zhaled »

No co je to? To právě nevím ... auto bohužel nejezdí ... nejprve byla diagnostika bez chyb a nyní se objevilo toto a jsem už z toho nešťastnej. Píše to, že je příliš vysoký signál z palivového čerpadla, skrat hlavního relé a chyba elektroinstalace. Už fakt nevím co se s tim stalo
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Hlavní relé

Příspěvek od kuschall »

A ty máš na toto auto diagnostiku ty seš někde u Č.B
zhaled
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 čer 2010, 17:29

Re: Hlavní relé

Příspěvek od zhaled »

Ne ne, kéž bych ji měl ... jezdím po servisech kde ji maji - tedy vím v ČB jen o dvou a v obou jsem byl. Jenže to takáme na laně a cesta docela nic moc a už bych to měl rád za sebou a auto v pořádku. Dneska jsme to odvtáhli do jedné firmy a taky byl ze začátku problém s komunikací, ale pán se snažil a po chvilce spojil. Ukázalo to to co jsem psal - tři chyby. Asi zkusím koupit a vyměnit všechny velký relé které najdu a uvidím protože které je hlavní vůbec netuším :(
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Hlavní relé

Příspěvek od MIDAR2007 »

Tak s tímto problémem neporadím =P~
Čau Ivane! Kurňa, dnes jsem měl taky problém. Nemohl jsem ráno nastartovat. Povedlo se mi to až asi napopatnácté! :-k
A to přitom bylo kolem nuly.
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Hlavní relé

Příspěvek od kuschall »

A ty se divíš když máš :hyu: :hyu: :hyu: a napumpoval si byla tam nafta
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Hlavní relé

Příspěvek od MIDAR2007 »

Ahoj! To víš, že tam byla nafta, jak v nádrži, tak jsem i napumpoval. Ale dnes ráno to bylo hned napoprvé, jenže je tak 3 nad nulou. Uvidím, co to udělá až začne zase mrznout. Zkusil bych pak nejdříve vyměnit filtr.
BEZ :hyu: :hyu: :hyu: BY BYLA NUDA!!!
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Hlavní relé

Příspěvek od kuschall »

Tak zkus postupně vytahovat relátka budeš hned videt které reaguje jsou jenom v motoru já osobně vím akorát kde je relé na žhavení
zhaled
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 čer 2010, 17:29

Re: Hlavní relé

Příspěvek od zhaled »

Bohužel už i to mám za sebou ... no po novým roce si to snad vezmou do servisu a mrknou na to ... dneska celý odpoledne strávený u auta a vůbec nic jsem nenašel. Nechce chytnout i kdybych mu peníze dával. :(
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Hlavní relé

Příspěvek od kuschall »

Tak zkus to relé na žhavení to když bude vadný tak to nenahodíš, pokud máš naftu až ve vstřikáš to si zkoušel ještě by se mohlo tomu dát dejchnout do sání, schod interkoler a v pravím rohu na žhavení nastříkej při startování sprej do sání. A ještě víš určitě že máš vstřiky v pořádku, jestli by nechtěli vyndat a dát do servisu přeměřit To musí chytnout
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Hlavní relé

Příspěvek od MIDAR2007 »

Máš pravdu, Ivane. Ten startovací spray mně taky napadl. Je to takové poslední stéblo, když už nic jiného nepomáhá. Já jsem akorát sundal kryt filtru před intercolerem a stříknul to do sání tam- je to jednodušší.
Takže, Zhalede, zkus ještě toto. Startovací spray se dá koupit i na benzíně. Ať se daří!
Jo, a ještě šťastné a veselé, chlapi! :P :wink:
Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní relé

Příspěvek od Valent2004 »

Nazdar. Mal som raz podobný problém. Auto nechcelo naskočiť. Nakoniec som zistil, že v palivovom filtre nebola nafta, v nádrži samozrelme hej. Nešlo to ani naťahať pumpičkou. Skrátka sa to nejako zavzdušnilo. Tak som striekačkou naplnil filter a auto chytilo. Nikdy viac sa mi to potom nestalo.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Hlavní relé

Příspěvek od MIDAR2007 »

A jaká kokotinka stačí k tomu, aby byl člověk spokojenej, co? :D/ :mrgreen:
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní relé

Příspěvek od pepan »

jo taková kokotinka terakán..to je štestí když to jede :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“