Uložení výbavy.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
halusa.5
Příspěvky: 2
Registrován: 21 led 2017, 17:51

Uložení výbavy.

Příspěvek od halusa.5 »

Zdravím všechny Hyundaisty :D , Potřebuji poradit, koupila jsem si ojetého Terracana a nevíme kde najdeme věci jako je klíč na kola, hever a tak, prostě kde to má uložené. Nebo kdo má takové auto, tak to vozí třeba v přepravce? Díky za radu..
Reklama
 

Uživatelský avatar
michal 2.9
*
Příspěvky: 71
Registrován: 14 úno 2010, 10:44
Bydliště: Svojšice u Kouřimi

Re: Uložení výbavy.

Příspěvek od michal 2.9 »

Klíč na kola, hever a sada nářadí by měli byt v levým zadní sloupku v kufru za plastovým krytem. Lékárnu vozím v šuplíku pod sedačkou spolujezdce.
Hyundai i30 kombi 1,6 CRDi VGT 100 kw 7 st. DCT WEEKEND Premium Polar White (r.v.2015)
Hyundai Terracan 2,9 CRDi 110 kw (r.v.2001)
halusa.5
Příspěvky: 2
Registrován: 21 led 2017, 17:51

Re: Uložení výbavy.

Příspěvek od halusa.5 »

michal 2.9 píše:Klíč na kola, hever a sada nářadí by měli byt v levým zadní sloupku v kufru za plastovým krytem. Lékárnu vozím v šuplíku pod sedačkou spolujezdce.
Díky za radu, ale žádné zadní kapsy(sloupky) to opravnu nemá :D :D :D Prolezla jsem to auto horem dolem a nic.. V kufrovém prostoru to má jen pouze na každé straně mřížku, ale to je na zadní světla.. Tak nevím kde soudruzi z NDR udělali chybu :D :D :D :-k :-k
Uživatelský avatar
michal 2.9
*
Příspěvky: 71
Registrován: 14 úno 2010, 10:44
Bydliště: Svojšice u Kouřimi

Re: Uložení výbavy.

Příspěvek od michal 2.9 »

Tak to je divný. Já tam mam jen jednu mřížku na levé straně a tu když vycvaknu tak za ní je prostor na hever a ostatní věci co jsem psal. A když potřebuju vyměnit žárovku v zadním světle tak ho musím sundat, zevnitř se ke světlu vůbec nedostanu. Tak to asi bude nějaká jiná verze auta asi. Já mam rok 2001. Je možný že to pak dělaly jinak.
Hyundai i30 kombi 1,6 CRDi VGT 100 kw 7 st. DCT WEEKEND Premium Polar White (r.v.2015)
Hyundai Terracan 2,9 CRDi 110 kw (r.v.2001)
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“