Jak sundat tapec ze dveří?

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hreha
Příspěvky: 5
Registrován: 13 lis 2010, 21:21
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Jak sundat tapec ze dveří?

Příspěvek od Hreha »

Zdravím, chtěl jsem si vyměnit repro na předních dvěřích vlevo i vpravo..... dole je pár šrobku, ty se dají bez problému odmontovat, pak tam jsou takové umělohmotné pojistky žluté barvy, ty se dají také bez problému odcvaknout ale dál jsem se nedostal, nechci si něco ulomit nebo prasknout, proto se radeji ptám zkušenějších. Jak na TO? mam ještě nějak vyndat panel na otevírání dvěři? nebo je to pak už jen chycene vše nma tech pojistkach? poradte prosím
Hyundai Accent 2003, 1.3 - 63KW - 71000km
Reklama
 

Petrisko87
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 čer 2009, 21:33
Bydliště: Spisska Nova Ves

Re: Dvěře :-(

Příspěvek od Petrisko87 »

Hlavne musíš vybrať poistku ktorá je pod kľučkou, ktorou otváraš okno a vybrať kľučku, lebo tá ti drží strednú časť dverí. Potom by ti to uz malo ist odobrat
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvěře :-(

Příspěvek od Farrael »

A přejmenuj si téma. Slovo Dveře a smutnej smajlík mi fakt neřekli, že máš problémy s instalací repra. Takhle jsem si myslel, že ti je někdo urazil či tak něco...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: Dvěře :-(

Příspěvek od Moneto »

a samozrejme ten cudlik na zamykanie treba tiez vysrobovat teda teraz neviem presne myslim ze som ho tiez daval dole zakazdym a este neviem aj ci ten trojuholnik umelohmotny tiez netreba dat prec v rohu okna =)
Hyundai Accent 1,5 White
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Re: Dvěře :-(

Příspěvek od mischo »

ak mas elektricke okna tak pohoda vyberies cudlik, trojholnik a tycku otvarania dveri to je za kluckou . Jednoduche, pomaly odtahuj kraje tapaciru a uvidis sam kde ti to este drzi
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Happy-Gilmore
*
Příspěvky: 30
Registrován: 24 bře 2010, 05:22
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvěře :-(

Příspěvek od Happy-Gilmore »

Chtěl jsem taktéž rozebrat dveře, ale byl problém s kličkou. Za boha jsem nemohl přijít na to, jak tu kličku dát pryč :-/
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Re: Dvěře :-(

Příspěvek od mischo »

niekde na fore je to popisane ako dat tu klucku dole, myslim ze pod tym plastom je nieco ako zarazka a tu treba vytiahnut. Skus pocitat starsie prispevky
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Odpovědět

Zpět na „Accent - Interiér“