Accent 2001 63KW chyba P1692 a P0103

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
DaweAccent2001
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2020, 21:17

Accent 2001 63KW chyba P1692 a P0103

Příspěvek od DaweAccent2001 »

Zdravím, nedávno jsem si koupil Hyundai Accent 1.3 63Kw r.v.2001 v LPG a nalezl jsem pár chyb od podvozku až po motor a jelikož jsem mechanik tak už jsem většinu vyřešil. Jen od doby co jsem vyměnil výfuk, tak mi auto škubalo a zdechalo při dojezdu ke křižovatce a to jsem vyřešil novou lambdou za katalizátorem, potom jsem vyresetoval ECU jednotku přes diag a naskočili mi další kódy. A rád bych se poradil ohledně dvou chyb, jedna je P0103 (Obvod hmotnostního nebo objemového průtoku vzduchu "A", vysoká úroveň) u té vím že jde o váhu vzduchu a to se pokusím zítra pročistit a když to nepomůže koupím novou a druhá je P1692, u této vím že jde o kontrolku IMO zkrat na kostru a v téhle souvislosti mi přestala svítit kontrolka otevřených dveří, mám podezření, že jsem něco odpálil, když jsem měnil žárovky abych rozjel kontrolku check engine. Při tom jsem odpálil pojistku interiového osvětlení a tím i rádio v pojistkách v motorovém prostoru, ty jsem vyměnil. Ale tyhle dvě kontrolky IMO a otevřených dveří už nereagují a tudiž mi to hází tu chybu P1692 což mi bude rozsvěcovat check engine i když vyřeším tu váhu vzduch. Kdyby jste věděli co jsem ještě mohl odpálit? Byl bych rád za všechny rady. Zabývám se Něměckými auty tak u Korejců začínám a trochu tápu. Předem děkuji.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“