Servis - Bratislava?

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
hish

Servis - Bratislava?

Příspěvek od hish »

Všimol som si nový servis Autopola na Vajnorskej v BA. Aké máte s nimi skúsenosti? Sú vôbec autorizovaným servisom? Aký je prístup k zákazníkom+ceny? Ďakujem.
Reklama
 

soto

Příspěvek od soto »

No ja som bol len v servise na Panonskej (Pri TESCU v Petrzalke), ked robili "bezplatnu" zimnu prehliadku. Auto som mal v poriadku, tak mi tam nastavili svetla a vymenili ziarovku do osvetlenia EČ - a "bezplatna" prehliadka stala 450 SKK. Co sa tyka nahr. dielov tak neatorizovane servisy to vedia spravit za polovicu.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

hish :ich prístup k zákaznikom je zhrabnuť peniaze a tým to pre nich končí a servis by najradšej nič neopravoval, ale menil rovno za nové :!:
Inak ja som tam kupoval nového AKCENTA a velmi lutujem -to sú moje skúsenosti .takže tak.
qwerty

Příspěvek od qwerty »

Co lutujes ? Kupu Accenta ako takeho ? Alebo iba predajcu ?
digit
*
Příspěvky: 19
Registrován: 09 čer 2005, 16:23

Příspěvek od digit »

S ktorým značkovým servisom v BA a okolí ste spokojní? Myslím ústretovosť, serióznosť atď.
Uživatelský avatar
ESC
Příspěvky: 3
Registrován: 30 pro 2005, 10:37

Příspěvek od ESC »

digit píše:S ktorým značkovým servisom v BA a okolí ste spokojní? Myslím ústretovosť, serióznosť atď.
Moje přítelkyně má velice dobrou zkušenost s přístupem servisu Femoto Pezinok.
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Nikdy viac do servisu na Panonskej v BA !!!
Bol som si tam dnes kupit zopar nahradnych dielov, chlapik v sklade mi vystavil 4 stranove lajstro, ze vraj to mam ist zaplatit do pokladne. Prisiel som tam 12:05 a tam tabulka - OBEDNAJSIA PRESTAVKA. Presiel som teda, k vedlajsej prepazke (je ich tam min. 6) a chlapik zahladeny do PC sa na mna iba usmial, ze musim pockat do 12:30 az sa teta vrati z obeda. Zvysnych 5 ludi za PC vobec nereagovalo. Ak je toto ich pristup k zakaznikovi tak Ich kann JEBEN...
Zacinam chodit do Pezinka. Uz to s nimi ani nebudem skusat - nebola to moja prva negativna skusenost so servisom na Panonskej.
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Uživatelský avatar
zubmachine
*
Příspěvky: 59
Registrován: 09 led 2006, 19:02
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zubmachine »

Priklanam sa k nazoru ze servis na Panonskej je obycajny vytlkac penazi :twisted: Ked som tam volal ohladom prvej garancky na Getz 1.3 tak mi povedali ze bude stat cca 7-8000Sk, naco som im povedal ze istotne ked na BMW M3 stoji priblizne tolko a na Octaviu PD (130PS) 5500Sk :lol: Si myslia, ze ludia si sprosty... V zapeti som volal do Servisu v Pezinku (Fe-oto) a tam mi povedali sumu 3600-4000Sk. Nakoniec som platil 3390Sk (olej Castrol txt 5W-40). Este mam skusenost, ked mi na panonskej vyuctovali 10000Sk za opravu rozbiteho maleho, opakujem maleho skla na zadnych dverach a stredovy panel, kde je radio mi ani poriadne nedotlacili, koli comu som tam musel ist druhy krat. Nastastie to platila poistovna, ale ta cena ma ozaj prekvapila.... :evil:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Tak použijte na "servis" v Panonské argument:Obrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
kampo
Příspěvky: 4
Registrován: 28 pro 2010, 12:05

Re: Servis - Bratislava?

Příspěvek od kampo »

Na Panonsku som sa uz vykaslal, bol som raz v Hodonine a uplny iny pristup k zakaznikovi a cena
Je sice dalej ale spojil som to s nakupmi.
Uz mam po zaruke, takze si idem auto servisovat sam teda aspon tie veci ktore dokazem.
Nahradne diely kupim vo Fare.
Inak nema niekto prehlad co je podla servisnych pokynov vyrobcu potrebne menit.
Zaujalo by ma : 105, 120, 135, 150, 165 000 km.
Okrem oleja :-)
Pri 120 urcite budem musiet menit sviecky a asi aj brzdove oblozenie.
Rozvody mi menili v Hodonine.
Diky
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Servis - Bratislava?

Příspěvek od adam221 »

Servis Panonska - neriesim, svoje auto tam uz nikdy nedam...
Servis AutoPola - neviem ako sa cez nich riesia veci co sa tyka reklamacie, ale vyzeraju byt v poho... Na posudenie nech napise niekto kto ich navstevuje castejsie, vresp. uz riesil aj nieco na zaruku, pripadne servis ale nie bezny.. /vymena oleja atd../
Servis Senica Euroman - od druhej garancky chodim iba tam, ak mam daky problem hned vsetko ochotne riesia. Za vyse 2 rokov co tam chodim som snimi nikdy nemal ziadny problem co sa tyka nie, to nejde, alebo zavada sa neprejavila. Proste maximalna spokojnost a ustretovost... Akurat nerobia moc dobre caffe, ved co by sme chceli zadarmo a pre vsetkych zakaznikov.... A mozno som iba fajnovy.... Cena 1h prace na accent cca 20e..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
brano_drotikar1
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 kvě 2010, 21:09

Re: Servis - Bratislava?

Příspěvek od brano_drotikar1 »

Zdravim
Bol som v servise hyundai pri zvarac. Na kontrole pred stk. Nakoniec vymena komplet brzd kvoli ovalite okolo 20 %. Accent 2004 lc 110tis km . Nieco je s riadenim podla minulej stk ale to je vraj ok. Skor sa tvaria diplomaticky, moc som sa od nich nedozvedel .
Citroen c4 cactus 1.2, 110k, r.v.2018
Hyundai accent lc, 1.3, r.v.2004, 215000km
brano_drotikar1
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 kvě 2010, 21:09

Re: Servis - Bratislava?

Příspěvek od brano_drotikar1 »

Zdravim

Autopolis .Bol som na kontrolu pred STK a nakoniec som dal vymenit komplet brzdy 500eur. Nevymenili mi pritom brzdovu kvapalinu. Nevedia moc odporucit. Tajnostkari.
Autopola. Bol som na vymenu brzd a chladiac. tekutiny, paliv. filtra. Kontrola podvozku, riadenia, geometria. 120eur. Vedia aj rozumne odporucit. Trochu horsie prostredie.
Citroen c4 cactus 1.2, 110k, r.v.2018
Hyundai accent lc, 1.3, r.v.2004, 215000km
risofk
Příspěvky: 2
Registrován: 21 srp 2016, 04:27

Re: Servis - Bratislava?

Příspěvek od risofk »

Chalani kúpil som I30 2012 a mal by som mať 5servis auta vymena oleja filtrov palivoveho a olejveho neviete kde v BA by som mohol garančný vykonať a čo by to de stálo máte nejaké rady ? Auto je ešte v záruke mal by som autorizovaný navštíviť . Ďakujem za rady. :hyu:
Odpovědět

Zpět na „Accent - Servis a údržba“