Accent x3 - pár otázok

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Accent x3 - pár otázok

Příspěvek od Peter_TO »

Zdravím accenťáci. Po dlhšej dobe by som potreboval velkú radu. Keďže na mojom accentovi už svieti nájazd 250 000 potrebuje množstvo lekárskej starostlivosti. Až tolko, že pokukujem po darcovi. Netušíte niekto na koľko sú po technickej stránke accenty 1997 - 2003 zhodné? Čiste z vizuálu sa mi zdá akurát že facelift je zvonku hranatejší ale pod kapotou by to mohlo byť snáď rovnaké, nie? Problém je, že mám motor 1,3 62kW a tých je už nejako pomenej, všade vidím akurát 55kW verzie a neviem či môžem z tejto motorizácie diely použiť. Ide hlavne o poloosi a kĺbmi, ložiská, posilňovač riadenia a nejaké plasty v interiéri. Dík za každý názor.. =D>
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Accent x3 - pár otázok

Příspěvek od MICHAL77 »

Motor 1,3 62kW a 1,3 55kW, jsou naprosto shodné motory, jedinej rozdíl je ten že původně měl 55 v sání škrtící plech na snížení výkonu, bylo to dělané pro německý trh kde se platí ručení dle výkonu.

Jinak myslet že bude pasovat něco z LC na X3 .... Moc toho nebude, možná motorek stěračů. LC má dokonce i jiné cívky a má už rozteč kol 4x100 a jiné uložení náprav a ......
.........
Odpovědět

Zpět na „Accent - Servis a údržba“