autodiagnostika

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
pato52
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 bře 2011, 10:31

autodiagnostika

Příspěvek od pato52 »

Zdravim chcem sa spýtať aký kabel a aky soft doporucujete k autu hyndai accent bendzin 1,3 .... rok vyroby 2005
Reklama
 

nicolas.tesla
*
Příspěvky: 80
Registrován: 28 pro 2010, 10:23

Re: autodiagnostika

Příspěvek od nicolas.tesla »

Mám teda Accenta 2000, ale používám BlueTooth ELM327 s nějakým ISO? konektor pro OBD2, objednaný z ebaye za 300 i s poštou. Zkoušel jsem to v Elantře a tam to taky funguje.
Já to teda používám s mobilem s Androidem a tam je hromada softu zadara.
Jinak k diagnostice jsem dostal nějaké dema softu a co vypadá nejschopnějc je ScanMaster ELM.
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: autodiagnostika

Příspěvek od mayq »

pato52 píše:Zdravim chcem sa spýtať aký kabel a aky soft doporucujete k autu hyndai accent bendzin 1,3 .... rok vyroby 2005
V pripade nejakej blizkej lokality nieje problem to pozriet. Kabel ELM327 1.4 USB, soft Scanmaster, Scantool, Digimoto...
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: autodiagnostika

Příspěvek od whoode »

nicolas.tesla píše:Mám teda Accenta 2000, ale používám BlueTooth ELM327 s nějakým ISO? konektor pro OBD2, objednaný z ebaye za 300 i s poštou. Zkoušel jsem to v Elantře a tam to taky funguje.
Já to teda používám s mobilem s Androidem a tam je hromada softu zadara.
Jinak k diagnostice jsem dostal nějaké dema softu a co vypadá nejschopnějc je ScanMaster ELM.
co to umí? jestli jen mazat chyby tak je to k prdu
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
nicolas.tesla
*
Příspěvky: 80
Registrován: 28 pro 2010, 10:23

Re: autodiagnostika

Příspěvek od nicolas.tesla »

whoode píše:
nicolas.tesla píše:Mám teda Accenta 2000, ale používám BlueTooth ELM327 s nějakým ISO? konektor pro OBD2, objednaný z ebaye za 300 i s poštou. Zkoušel jsem to v Elantře a tam to taky funguje.
Já to teda používám s mobilem s Androidem a tam je hromada softu zadara.
Jinak k diagnostice jsem dostal nějaké dema softu a co vypadá nejschopnějc je ScanMaster ELM.
co to umí? jestli jen mazat chyby tak je to k prdu
Já to používám na mobilu a umí to:
-zobrazit a mazat chyby - takže zmizení CheckEngine kontrolky
-zobrazovat průběhu sešlápnnutí pedálu plynu a vlastně všechny možné senzory. Nevěděl jsem, že když mám ručičkový tachometr, že z řídící jednotky dostanu i aktuální rychlost:). Pak taky to ukazuje spotřebu a další a další kraviny...
ix20 White TriKolor 1,6i LPG, 6 rychlostí + 125 koní = spokojený řidič
Odpovědět

Zpět na „Accent - Servis a údržba“