Množství paliva

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Patík
Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2020, 10:47

Množství paliva

Příspěvek od Patík »

Zdravím,
vlastním Hyundai Accent rv. 2003 1.5 CRDi 60kw. Tento týden se mi stala patálie ohledně paliva. Jako u každého accenta nefunguje správně palivoměr na co mě upozorňoval již předchozí majitel, který mi zdělil že jakmile ukazuje zhruba čtvrt, tak se pomalu ale jistě sucho v nádrži. Ručička poslední dobou ukazovala ještě hůř než předtím a tedy došla nafta.. Dolil jsem z kanystru 10l auto nestartovalo, proto jsem ho odvzdušnil a následně chytlo. Znovu jsem preventivně nalil ještě jeden kanystr s 10ti litry nafty a jel na čerpačku kde se mi dotankovalo s bídou 5 litrů a přeteklo to skoro ven. Divné je že když jsem auto tankoval poprvé (mám ho krátce asi 2-3 měsíce) a ukazovalo tedy dle majitele prázdno. Nabralo to 26litrů. Při druhém tankování opět pouze 25.5litrů a teď když to mělo prázdno tak s kanystry a dotankováním opět kolem 25ti litrů. Což mi příjde divné když nádrž je na 45l. Nesetkal se s tím někdo? Podotýkám že auto má najeto 295 tisíc km. A příjde mi hodně přestřelené aby tam byl takový nános bordelu, jenž by změnšil objem nádrže. Děkuji
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Accent - Servis a údržba“