Ztráta náhradních klíčů

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
alex3647
Příspěvky: 3
Registrován: 16 čer 2016, 08:58

Ztráta náhradních klíčů

Příspěvek od alex3647 »

Ahoj / Dobrý den,

Mám Hyundai Accent 2004. Klíč byl čipovaný.
Bohužel s mím štěstím jsem ztratil poslední nahradní klíč ke svému vozu.
Hledám levný způsob jak vyřešit tento problém. Ptal jsem se v servisu kde na mě vybalili 10-15 tisic.
Nemáte někdo zkušenost s podobným problémem, nedal by se např vypojit imobolizér a startovat "napřímo" ?

Děkuji za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Ztráta náhradních klíčů

Příspěvek od alarm »

Mal som problém s immobilizerom na 2004. Pokúšali sa ho vypnuť, ale výsledok bol, že auto síce naštartovalo, aj sa s ním dalo jazdiť, ale strácalo výkon, takže po týždni museli vrátiť pôvodný čip. Teraz bolo znova v servise, a zatiaľ je pokoj, takžé vypnúť immobilizer je neschopné.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
alex3647
Příspěvky: 3
Registrován: 16 čer 2016, 08:58

Re: Ztráta náhradních klíčů

Příspěvek od alex3647 »

Tak pro představu měl jsem 2 možnosti.

1. odtah do servisu + výměna zámků a čipování klíče - 15 000
2. odemknutí a načipování nového klíče na místě (10 minut práce) s původními zámky - 6 000

pro mě byla výhodnější druhá možnost, hlavně kvůli ceně.
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Ztráta náhradních klíčů

Příspěvek od 69pavel »

zajdi do servisu a podle win kodu nechat udelat novy klic ,nebo se podivej do faktury je tam uvedeno cislo klice v kombinaci winkem ti ho nechaj vyrobit, tusim ze to posilaj do prahy a udelaj ti nove klice, pak je jenom nakodujes,urcite to vyjde levnejc nez nove zamky,teda za predpokladu ze jsi klic ztratil nekde v jinem meste ci jsi ho utopil nekde na vode

nebo aby to nebylo tak ze ti ho nekdo ukradl na zakazku(pritom si myslis ze jsi ho nekde ztratil sam) a casem zjistis ze jsi bez auta,pak bych urcite volil nove zamky a mel jistotu ze muzes klidne spat
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
alex3647
Příspěvky: 3
Registrován: 16 čer 2016, 08:58

Re: Ztráta náhradních klíčů

Příspěvek od alex3647 »

Přesně tímto způsobem jsem to udělal jak navrhuješ. Klíč jsem ztratil daleko od bydliště (na druhém konci Prahy +-). Podle vin mi udělali nový klíč, ale opravdu to bylo až příliš jednoduché. Ráno jsem odeslal kopii techničáku do servisu a za 2 hodiny přijel k autu chlápek s hotovými klíči, které pouze "načipoval".
Zdůrazňuji, že klíče již měl dopředu vyrobené a rovnou s nimi přijel na místo a v klidu otevřel (poté mi je přenechal)

Celková cena 6 000 (a to jsem hledal ty nejlevnější)
Odpovědět

Zpět na „Accent - Fotonávody/Jak na to“