Vaši Accenti

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

František
Příspěvky: 5
Registrován: 27 dub 2005, 21:04
Bydliště: Praha 4

Světlo do kufru

Příspěvek od František »

To blondynaa: Já jsem si z Tebe legraci nedělal, ale vidím, že jsi uskutečnila to, co navrhoval Vyki - takže vlastně baterku. Co máš za verzi toho Accenta a jaký r.v.?
Accent 1,5l, liftback 5.dv., 2002, Clean Silver
Reklama
 

blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

r.v. 1996 a verzi??? to netuším, je 3dveřový a je úplně bez výbavy, nemá nic!!! přepichem je volant :lol: Ale doufám že to časem doladím, nebo mě to možná přestane bavit a koupím si novějšího, záleží na korunkách. splácet auto a ještě úvěr na byt není zrovna jednoduchý :(
František
Příspěvky: 5
Registrován: 27 dub 2005, 21:04
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od František »

To blondynaa: Ano, to jsem měl na mysli. jestli tří, nebo pětidveřák, či sedan, a jaký obsah.
Accent 1,5l, liftback 5.dv., 2002, Clean Silver
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

blondynaa píše:splácet auto a ještě úvěr na byt není zrovna jednoduchý :(
jo to znam, ja uz nastesti jen byt :wink:
Ale nechci zde delat OT 8)
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Co budu upravovat? Plánuji mračítka, výdechy na kapotu, laděný výfuk, tónovaný skla, pravděpodobně přední mlhovky......jelikož mám autíčko chvíli, tak jsem dělala nutné výměny: olej, filtry,rozvodový řemen a kladka,stabilizátory (bouchaly mi), čep řízení....včera jsem si koupila nové radio na CD, chci výkonější repro,ráda bych trošku upravila lak - majitel přede mnou zřejmě neuměl parkovat :wink: dále bych ráda nějaký hezký potahy na sedačky, pasy, podsvícení podvozku....no je toho mraky ale snad mi kolegové v práci vypomůžou, sama všechno nezvládnu. Já se vždycky rozepíšu, no jsem ukecaná ženská :oops:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

blondyno, lepsi ukecana nez kdybys sem do fora jej cucela a nenapsala ani slovo jako mnoho dalsich navstevniku !!!!!
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

milosh píše:Fotky sem davejte maximalne 1024x768 velke, pak to je pro uzivatele, co nemaji pevny pripojeni, docela utrpeni, nez to stahnou !!!!!
všem se za to omlouvám, moje chyba, taky nemám zravna rychlý připojení a chvíli to trvá, takže všem se omlouvám :oops:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

tady mas chip na to svoje letadlo: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... eName=WDVW
ja bych se s nim dostal nekam na 130kW...driv ale na eBay byvaly lepsi chipy, lepe popsany a rozebrenay u vsech modelu...ted nic moc.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Ahojky!Zde posílám fotečku mýho Accenťíka... omluvte prosím sníženou kvalitu obrazu :? není digi.

Obrázek
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Mám ještě fotečku svého zadku, teda ne svého :lol: ale svýho hyundaika a taky vnitřek.Na sraz bych ráda. Zatím ahoj
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Moje anténa je kritická!!!! Ošklivá a ještě nefunkční(zlomená) chce to jen čas mého kamaráda a už nebude.Takže v autě jedu pořád svá oblíbená CD. Já ho koupila letos koncem března, měl sice najeto 135tis ale říkala jsem si že alespoň na chvíli a taky už se mi nechce ho zbavit, raději se mu budu věnovat. Teď mám najeto 139tis a motor přede jako kočička. jen mi to nejezdí rychle, ale to už jsem tu řešila a budu na tom pracovat dle rad zkušenějších.Jo a ten laďáček už mám objednanej, tak jen čekám a čekám. Proč mám vždycky nejdelší příspěvky???? :oops:
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

blondynaa píše:Moje anténa je kritická!!!! Ošklivá a ještě nefunkční(zlomená) chce to jen čas mého kamaráda a už nebude.Takže v autě jedu pořád svá oblíbená CD. Já ho koupila letos koncem března, měl sice najeto 135tis ale říkala jsem si že alespoň na chvíli a taky už se mi nechce ho zbavit, raději se mu budu věnovat. Teď mám najeto 139tis a motor přede jako kočička. jen mi to nejezdí rychle, ale to už jsem tu řešila a budu na tom pracovat dle rad zkušenějších.Jo a ten laďáček už mám objednanej, tak jen čekám a čekám. Proč mám vždycky nejdelší příspěvky???? :oops:
prosim tě na dýlku příspěvků se vybodni, furt lepší než aby si nepsala nic :wink:
nějakej pěknej laďák, jaká značka?
2 lukee: stejná otázka jako pro blondynu :D
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Nevím jaká je to značka, mám to od Auto kelly.....je takovej pěkně tvarovanej :oops:
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

blondynaa píše:Nevím jaká je to značka, mám to od Auto kelly.....je takovej pěkně tvarovanej :oops:
škoda, kdyby si ho našla na netu, pls hoď sem url adresu, díky :wink: :D
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

www.autokelly.cz tam je e-shop, ale nevím zda ti to půjde otevřít bez hesla. To ti bohužel nemohu říct :( my od nich bereme díly, teď mi nahráli katalog s díly na japonce a korejce, docela dobrý ceny. je tam na ně kontakt a jsou všichni moc ochotný a určitě ti pošlou nabídku. Normálně stojí asi 3500,- ale máme nějaký slevy, tak ho budu mít za 2300,- nikde jinde jsem nekoukala tak nevím jak se ceny pohybujou.a pak jsou dobrý díly v JC Auto a taky tady máme na Kladně obchod, ty zasílají i na dobírku - www.mzb-tuning.cz
Odpovědět

Zpět na „Accent - Moje auto“