Problém s pohonnými hmotami

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Peeser
Příspěvky: 6
Registrován: 24 črc 2010, 17:00

Problém s pohonnými hmotami

Příspěvek od Peeser »

Dobrý den, chci se zeptat a poradit. Před nedávnem jsem si koupil Hyundaie Accenta 1.3 12V r.v. 2000 na LPG. Ze začátku mi dělal trochu problémy, ale to bylo moji hloupostí a nevědomostí, startoval jsem na plyn, místo na benzín, po těchto zkušenostech bylo vše v pořádku. Až do příjezdu na dovolenou. Na cestě na dovolenou bylo vše v pořádku plyn mi ubýval tak jak má. Ale při jízdách na dovolené, mi to přestalo plyn spotřebovávat a ubýval mi spíše benzín, bylo to dosti nepříjemné protože jsem platil víc než jsem očekával. Mám manuální přepínání na LPG, vždy to přepínám po zahřátí motoru na provozní teplotu což znamená když mám ručičku na teploměru v polovině. A stejně mi to bralo benzín, plyn jsem si na cestě na dovolenou ještě před příjezdem na určité místo dotankovával skoro naplno, a na zpáteční cestu jsem měl pořád plno a pořád mám. Celkem jsem najezdil na dovolené 980 Km. Nevíte někdo co s tím, kupoval jsem ho kvůli tomu abych zbytečně neplatil tolik. Děkuji za odpověď . S pozdravem Petr Lux
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pohonnými hmotami

Příspěvek od Farrael »

No nejlíp bych dojel na nějakou kontrolní stanici s LPG. Tam ti určitě řeknou kde je chyba. :-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Re: Problém s pohonnými hmotami

Příspěvek od Jiří »

No to bude špatně přepínat já jsem měl jednou zanešené podávací zařízení pak jsem měl špatnou nějakou cívku,ale vše vyřešili ve firmě fedoro prostějov jsou to opravdu borci!!! www.fedorauto.cz Nevím odkuď si,ale mají pobočku i někde v čechách.
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Odpovědět

Zpět na „Accent - Pokec“