Nehoda, oprava

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Scavender
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 kvě 2010, 16:31

Nehoda, oprava

Příspěvek od Scavender »

Tak dneska se mi povedlo toto:

http://img593.imageshack.us/img593/6765/img1262mk.jpg

Zhruba v 90km/h jsem dostal smyk, a narazil do svodidel, ze 4 lidí v autě se nikomu nic nestalo, na povahu nehody se ani moc nestalo autu. Zohybaná kapota, pomačkané bočnice, světla pryč, výztuha pryč, a plasty nad koly pryč. Od nehody jsem odjel po vlastní ose (samozřejmě po příjezdu pčr), řízení nehází, nikde nic neteče, jede rovně, startuje už na 1. otočení startérem.

Toho dne se tam nabourali další 4 auta.

Chystám se do opravy, můžete mi prosím někdo poradit co mám ještě zkontrolovat? Na co si dát pozor? Až seženu garáž to ještě důkladně prohlédnu, ale na 1. a 2. pohled to vypadá že půjde zachránit.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehoda, oprava

Příspěvek od Farrael »

No spíš popřemýšlej jestli se ti to vyplatí. Mám ten dojem, že za ty peníze co by jsi nacpal do opravy bude chytřejší koupit nové autí ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehoda, oprava

Příspěvek od valach »

Není to žádná hrůza, to se dá opravit. Hlavně jak se nikomu nic nestalo, plechy jsou prkotina. Hlavně zě netahá do strany, jinak na stolici a to by ses pěkně prohnul. Věřím, že to spravíš celkem za rozumný peníz a ještě s tím najezdíš nějaký ten kilometr :D .
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Scavender
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 kvě 2010, 16:31

Re: Nehoda, oprava

Příspěvek od Scavender »

Kdybych měl koupit všechny poškozené díly nové, tak odhadem 16000 což jsem hned ze začátku zavrhnul, absolutně nejnutnější díly nové cca 4000, a to jsem ještě nehledal na inzerátech nebo na vrakovištích, já věřím tomu že to auto bude do vánoc pojízdné.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehoda, oprava

Příspěvek od Yurii »

V inzerátech na netu určitě najdeš i nějáký levný Accentíky za pár šupů na díly, tou cestou bych sse asi vydal i já ačkoli bych to druhý auto neměl kam dát :-D :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Accent - Pokec“