Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Moneto »

Zdraviim chcel by som si vymenit uplne celu podlahu ten koberec len neviem co by bolo najvhodnejsie tam dat a jak neviete poradit nejaky dobry material?? najlepsie nieco co by som mohol nalepit uz rovno na ten pôvodny a aj trosku pruzne by to mohlo byt ten materiaal a aby to vyzeralo dobre jak mate nejake napady tak sem s nimi =)
A stastne a vesele vianoce vstkym a bohateho jeziska =)
Hyundai Accent 1,5 White
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Marek_PD »

Nad tymto som už aj ja rozmyšlal...strop by bola podla mňa jednoduchšia zaležitosť. Ja by som to videl na nejaku tenku latku(mne sa lubi semiš alebo latky jemu podobne) naniesť rovnomerne TENKU(aby nepresiaklo) vrstvu lepidla a potom to priložiť vyhladiť poobstrihavať a dufať že nebudu bubliny :mrgreen: a na koberec by som volil asi rovnaky postup ale neviem ako by sa to po čase zachovalo predsa len je to o inom ako koberec :-k
toto je pekne: http://www.galanterie-latky.cz/katalog/ ... eece-cerny
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Moneto »

No nemuselo by to byt zle ja by som chcel na strop nejaku kozenku bielu aj na cistenie by to bolo myslim lepsie nez nejaka latka a na zem asi klasicky koberec s jakym sa potahuju bedne http://www.autoomega.sk/?ukaz=vsetko&id ... aradenie=9 je tam ze material strech takze by to mohlo byt aj dobre tvarovatelne a s tym sprejovim lepidlom by som to nalepil rovno na pôvodny koberec co by myslim ze este aj lepsie prilnulo a drzalo niekedy priebehu buduceho tyzdna to objednam a vyskuusam uvidime co to povie.
Hyundai Accent 1,5 White
TomSQ
**
Příspěvky: 110
Registrován: 15 lis 2009, 12:38
Bydliště: Martin, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od TomSQ »

Ked uz si sa to rozhodol prerabat, tak na strop by som urcite volil nejaku bledu alcantaru.
http://www.m5board.com/vbulletin/attach ... 297_27.jpg
Hyundai Accent 1.5 12V 1997
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Marek_PD »

Podla mňa sa koženka a ešte ktomu biela sa na strop nehodi-pôsobi to trocha lacno...pamatam sa že vo wartburgu to tak bolo :mrgreen: Ale ako vravi Tom alcantara je super pôsobi dosť luxusne aj je velmi prijemna na dotyk a je jedno či daš tmavy alebo bledy odtieň...nič tym nepokaziš(ja som za tmavy) :wink: našiel som jednu polsku stranku kde maju celkem dobru cenu na alcantaru lebo inak je dosť draha a hlavne u nas :roll: http://trendtj.pl/web.n4?go=1841

A kamarat si kupoval čierny koberec rozmer 70x140 na bedňu a bol naozaj pekny a lahučky a vyborne sa nalepoval s chemoprenom extrem len musela byť tenka vrstva lebo inak to presiaklo ale uvedom si že ma na ŠIRKU 70cm a to je malo to aspoň 2 ale skôr si myslim že 3 role budeš musieť kupiť aby ti to na koberec vydalo a bude ti vidno spoje...aj keď nie nejako vyrazne ale budu tam.

Ale držim palce a som rad že nie som jediny kdo špekuluje jak skrašliť/vylepšiť accentika :)
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Moneto »

Ta alcantara sa mi tiez dost lubi asi pojdem skor do toho a s tym rozmerom koberca pocitam toho sa nejak nebojim tak ci tak by to nebolo mozne spravit z jedneho kusu aby to tam pekne sadlo
Hyundai Accent 1,5 White
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Marek_PD »

to som rad že si to prehodnotil stou koženkou :wink: no ja si myslim že by sa to aj mohlo dať spraviť z jednoho kusu stalo by to sice 3x tolko namahy ale myslim že by to išlo :) :-k
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Komplet vymena koberca a calunenie stropu

Příspěvek od Marek_PD »

Tento koberec som našiel uplne nahodou keď som hladal nejake info ohladne farby na disky :mrgreen:
http://www.komfort.eu/sk/jednokolorowe. ... 043&page=2
zo spodnej strany ma aj tenku vrstu gumy a da sa dobre tvarovať a takto vyzera :arrow:
koberec.jpg
koberec.jpg (70.13 KiB) Zobrazeno 4132 x
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Odpovědět

Zpět na „Accent - Tuning - úpravy“