E85

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
donako
Příspěvky: 5
Registrován: 02 pro 2007, 11:02

E85

Příspěvek od donako »

Mám zakoupenou jednotku E85 – Eco Technology za 2700kč.Jsem s přestavbou velice spokojený.Mám auto Hyundai accent 2004 po vychytání a nastavení jednotky pro optimální spotřebu a výkon není žádný problém.Mám nastaveno studený start 40%,prodloužení vstřiku 16%.Startování zatím okolo 2 nad 0 je na první škrtnutí.Spotřeba se zvýšila o 1.5 litru což je dobré.Ale mám takovou zkušenost s kvalitou e85.U TANK ONO se mi 2x stalo že auto nechtělo do otáček a cukalo i vůně u studeného motoru byla ne lihová ale smrad jak po syntetickým ředidle. Po natankování u Wágnerová v Táboře vše v pořádku.Auto ani jednou necukne a jede za plynem.To znamená že není něco v pořádku.A ještě zajímavost,žádná výměna palivového filtru jenom jsem vyměnil svíčky Brisk LPG.Jinak jsem hodně spokojen.

Více zde: http://www.jezdimlevne.com/diskuse-a-vase-zkusennosti/
Přílohy
moje e85.jpg
moje e85.jpg (33.95 KiB) Zobrazeno 2034 x
Naposledy upravil(a) donako dne 10 lis 2012, 11:40, celkem upraveno 3 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: E85

Příspěvek od XMira »

A ve dvou vláknech je to proto, aby byla reklama líp vidět? :wink:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: E85

Příspěvek od Borek »

XMira-co ve dvou :?: Když si dělat reklamu,tak pořádně-už to má nakopírované ve 3 :!: vláknech a i založené spec.vlákno #-o .
Mimochodem-s Tank Ono(i E85-těžko se na klubu najde někdo,kdo na E85 jezdí déle :wink: )mám letité a jen dobré zkušenosti :!: Takže tohle považuji za reklamu na krabičku :D a ještě svoji(nebo své příbuzné) benzínku 8-[ :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
donako
Příspěvky: 5
Registrován: 02 pro 2007, 11:02

Re: E85

Příspěvek od donako »

Borek píše:XMira-co ve dvou :?: Když si dělat reklamu,tak pořádně-už to má nakopírované ve 3 :!: vláknech a i založené spec.vlákno #-o .
Mimochodem-s Tank Ono(i E85-těžko se na klubu najde někdo,kdo na E85 jezdí déle :wink: )mám letité a jen dobré zkušenosti :!: Takže tohle považuji za reklamu na krabičku :D a ještě svoji(nebo své příbuzné) benzínku 8-[ :wink:
Tohle není reklama ale holý fakt.Já také rok a půl tankoval v ONO a vše bylo v pořádku až do minulého měsíce...Protože Wágnerka má o 1kč dráž na litru.A tak zvaná krabička musí být protože by auto na E85 špatně jelo a v zimě startovalo.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: E85

Příspěvek od Borek »

Věříme ti,ale už prosím tě příště nepiš stejný příspěvek do tolika vláken. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Accent - Tuning - úpravy“