Problem s LPG

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Problem s LPG

Příspěvek od Felotron »

Mam problem s provozem na LPG a s tema, co to prestaovali (HLPropan Zlin) neni moc kloudna rec :/

Tvrdi mi, ze reduktor ma malou teplotu - jeho ohrev se resi privedenim chladici kapaliny - nemate nekdo Accenta na plyn? Jak to tam mate presne reseny? Mam obavu, ze to nejak zkonili...

Tvrdi mi, ze je potreba vycistit tu vstrikovaci listu (500,-) a od nekud vzit teplejsi vodu. Moc tomu neverim, protoze 2 nadrze jsem projel bez problemu a az po revizi to zacalo stavkovat.

Problem se projevuje tak, ze to jede jakoby na 2 - 3 valce. Proste se to nezapali. Filtry by mely byt nove...

Nevi nekdo, co s tim?
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Ohřev vody se bere vždycky zhruba někde od topení(malý okruh :!: )
Kvůly co nejrychlešímu ohřevu vody,toto je dané :o
Pokud To jede normálně na benzín a na plyn se tomu nechce,tak je to buď přiškrcený nebo to blbě přepíná na plyn!!
Musíš mi říct co tam máš jestli sekvenční vstřikování nebo klasik ,do vzduchové klapky intepletován věnec (tudy přichází plyn do sání) smíchá se ze vzduchem a ve válcích se spálí. :wink:
Když tak sem hoď foto jak tam máš je lepší ,když to člověk vidí. :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Je to sekvencni vstrikovani Magic2. Ten ohrev je napojeny na okruh topeni a ten smesovac je nejvyssi bod, kudy putuje chladici kapalina...
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
**HUGO**
Příspěvky: 6
Registrován: 30 dub 2006, 14:29
Bydliště: Pardubice / Jicin

pryc s nima

Příspěvek od **HUGO** »

Zdravim,

Mám Accenta r.v.98 na LPG s Magic2 a jsem nadmiru spokojen najeto cca 25tis.km na plyn a zadny problem. Podle toho co píšeš je pravdou asi tvá domněnka, já nikdy takový problem nemel, a paklize mas dobre svicky ( doporucuji normalni na benzin ) a filtry tak předpokládám že to hoši trošku pomotali a neví co stím, poslal bych je k šípku a dal to někomu kdo to umí, případnou opravu a přestavbu na správnou funkci bych nechal fakturovat firmě která ti to pomotala. Máš na to 24měsíců záruku nebo 48 podle toho jak seriozní byla firma.
Accent 1.3 GLS, r.v.98
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Hugo: Mohl bys mi, prosim, vyfotit, jak to mas v motorovym prostoru vyreseny?

...pekne to daji dohromady a hotovo... nevzali za to zrovna malo penez :evil:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

ti hoši co to motovali to pěkně pomotali jak kdyby to dělali nějací učni...nevěřil jsem vlastním očím jak to sprasily....(to je tak na dopis od právníka)...pak si rozmyslí ja s tebou budou jednat..
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

kdyby to fakcilo, tak to nejak prekusnu. Ale ze nejsou schopni to udelat poradne, je na prd
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No prave ... je to hnusny a jeste to nechodi ..... :roll:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Feletronku v to úterý tam na něj vletím a zvednu jim mandle a to tak,že si to za rámeček nedají, to uvidíš,ten bude fakt čučet. Mě by to taky štvalo. Je to pěkná svině. :evil: škoda, že jsi nedojel v čera s tvojim, alespoň bych hodil oko. V úterý to příjde. Mě to fakalo v poho až na ten jeden nekontakt,pak OK, a lišta byla vyčistěna, pak ještě dáme řeč. Voda se bere hnet před topením v motor. prostoru aby šla teplá voda hned do reduktoru.Zatím.
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Dastin píše:Feletronku v to úterý tam na něj vletím a zvednu jim mandle a to tak,že si to za rámeček nedají, to uvidíš,ten bude fakt čučet. Mě by to taky štvalo. Je to pěkná svině. :evil: škoda, že jsi nedojel v čera s tvojim, alespoň bych hodil oko. V úterý to příjde. Mě to fakalo v poho až na ten jeden nekontakt,pak OK, a lišta byla vyčistěna, pak ještě dáme řeč. Voda se bere hnet před topením v motor. prostoru aby šla teplá voda hned do reduktoru.Zatím.
Podame si je... a jak ne, tak vytahnu hever a pretahnu ty dva pres ksichty :evil:


...ale doufam v rozumnejsi reseni ;)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Dastin píše:Feletronku v to úterý tam na něj vletím a zvednu jim mandle a to tak,že si to za rámeček nedají, to uvidíš,ten bude fakt čučet. Mě by to taky štvalo. Je to pěkná svině. :evil: škoda, že jsi nedojel v čera s tvojim, alespoň bych hodil oko. V úterý to příjde. Mě to fakalo v poho až na ten jeden nekontakt,pak OK, a lišta byla vyčistěna, pak ještě dáme řeč. Voda se bere hnet před topením v motor. prostoru aby šla teplá voda hned do reduktoru.Zatím.
Dastine mrkni mu na to prosím tě ,to není možný aby se takhle chovali vůči zákazníkům hovada jedny,ale jedna pravda jest je v to ,že firmy co montují LPG,tak je to fakt prasečina :shock: :? ,dráty polepené lepenkou ,odstříhnutý konektory atd a atd :evil:
Snad je to jen nějaká blbost!
Felotrone ,tak vem všechny Moravský bratry a sestry a vyražte na ně!! :lol: :lol: :wink:
Ps.Podej potom podrobnou zprávu ,jinak ať Ti to slouží!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Dastin

Příspěvek od Dastin »

ještě než tam dojedem, tak se v rychlosti na to kuknu a pak se do něho pustím. V úterý se jde na věc.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jenom tak pro predstavu, jak to vypada, kdyz namontuji do auta plyn "odbornici" ... Felotronuv plyn ..
Obrázek
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Vita píše:Jenom tak pro predstavu, jak to vypada, kdyz namontuji do auta plyn "odbornici" ... Felotronuv plyn ..
Obrázek
No tak to je přesně ono čeho jsem se bál :shock: :?
Prasečina na entou!!! :? :twisted:
Nedávno jsem opravoval Felicii a tohle sem mu dával znovu dohromady,žádnej systém prostě chaos a bordel :twisted: Sem na tom strávil dva dny :? Ale auto šlape :D
Tak na ně vyrašte má to čerstvě na montovaný ,tak ať se staraj,jejich zařízení prostě nefunguje jak má :evil: a Ty máš Felotrone svaté právo dožadovat svých práv,škoda,že bydlím tak daleko bys viděl bych s nima zacvičil,by ještě hoši cvičily spartakiádu!!! :lol: :lol: :wink:
Ps : S klukama v práci teď jsem mluvil,že taky uvažuji plynu ,to budu muset vymyslet abych si to mohl namontovat sám,protože takovým mudlalům :shock: tam auto nenechám :!: to ani náhodou asi udělám školení na montáž LPG zařízení :)
Se podívejte na relátko prachprostě připevněné na elektrikářský pásce nebo mě fascinuje ten kabel (plus 12V s pojistkou)mezi vzduchovým filtrem a pojistkovou skřínkou :roll: Vždyť to jde udělat přehledně,systemačně chce to hold přemejšlet ,dyž to vidím tak jsem normálně na s....j!! :twisted: :oops: Stačí blbej otřes a pak elektronika nefunguje :? Držím Ti palce Felotrone :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Presne tak jak to pises ... a to tam jeste hromada veci neni videt ... sundali pruchodku okolo kablu, narvali dalsi (samo ze mimo pruchodku) a ta tam ted nejde vratit ...
No je to hnus velebnosti ...
Jak to ma prisroubovany k misce tlumice ... No fakt remeslny zpracovani hruza ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Accent - Tuning - úpravy“