Chyba polohy vackoveho hridele

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Boblit

Chyba polohy vackoveho hridele

Příspěvek od Boblit » 11 srp 2019, 21:17

Ahoj, jsem tu nový a nikde jsem toto téma nenašel. Mám I20 1,2 57kw 2012. Diagnostika mi hlásí p0011 chyba polohy vackoveho hridele 1. Čidlo mi v servise vyměnily a chyba se ukazuje stále. Auto sebou cuka a nejde do výkonu. Názor servisu je, že je rozvodový retez vytahany a napínací kladky už ho nedokážou predepnout, takže chtějí udělat rozvody. Přijde mi to divné, když má auto řetěz a najeto jen 66000km. Uvital bych nějaké názory, popřípadě podobné zkušenosti. Diky

Reklama

Durino
*

Re: Chyba polohy vackoveho hridele

Příspěvek od Durino » 15 srp 2019, 09:00

Priamu skusenost nemam, ale na inych forach riesili nasledovne:
-spinavy konektor snimaca
-predrata kabelaz k snimacu/skrat (treba meranie napatia na konektore snimaca), niekde bol dokonca rozdvojeny napajaci vodic na napajanie ineho senzora a tam to robilo problem
-potreba originalneho snimaca, lebo nahrada moze robit problem
-suvislost so snimacom otacok klukoveho hriadela, moze byt problem aj v nom (casta zavada aj na hyundai-snimac otacok klukoveho hriadela)

Radego

Re: Chyba polohy vackoveho hridele

Příspěvek od Radego » 31 říj 2019, 14:52

Zdravím,
jak jsi dopadl s tou chybou? Mám stejný problém, jen na vačkovém hřídeli č.2. V Hyundai servisu byly vyměněny rozvody a chyba se rozsvítila znovu. Vyměnili i příslušný ventil řízení vačkového hřídele, ale bez úspěchu. Ty to máš vyřešeno?

Odpovědět

Zpět na „i20 Motor a převodovka“