Kdo tady má Trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Borek
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek » 05 kvě 2021, 00:43

Jj,to je přesně ona. Je to taková nenápadná šedá myška, ale 82kw, nízká hmotnost a hlavně krátká převodovka, z toho auta dělají malého ďáblíka. Nejvíce s ním jezdí dcera. Já jezdím tankovat :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži

Reklama

tr2700automat
**

Příspěvek od tr2700automat » 06 kvě 2021, 18:37

Tak to jsem se zasmál, že jezdíš s tvým stříbrným sršněm jen tankovat pro dceru :mrgreen: . To je ta dcera které kdysi bylo 18? No jo , všechno poskytujeme pro naše děti, i když vyrostou mi je stále chráníme .... a tankujeme jim benzín :mrgreen:

Obrázek

Borek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek » 06 kvě 2021, 22:16

Řídí opravdu dobře, tak jsem ji i párkrát nechal řídit :tus: a když si na letišti vyzkoušela Genesis, tak jsem ji nechal řídit i na silnici (samozřejmě jsem seděl vedle :D ). Sama jezdí s Kiou a :hyu: Velosterem.
Když řídila Genesis, tak to pro ni byl zážitek. :shock: :D Vidět to její nadšení, ale i respekt a překvapení, když polechtala plyn, Genesis podřadil o 5 rychlostí dolů a za řevu V6 zatáhnul 400Nm. Proto jsme nejdříve spolu jezdili po letišti, aby si ten výkon a zadní pohon osahala a vyzkoušela. Je to velký nadšenec do aut.
Chtěla by :tus: , ale je jich málo a pěkných do 100 000km, ještě méně. U nás žádné a v Německu tak dvě, tři, ale na severu u Dánska nebo Holandska. I ceny :tus: raketově stoupají :-k . Za :tus: s 90 000km/2007 chtějí v Německu přes 200 000 Kč. :shock:
Tak uvidím během léta. Třeba nějakého pěkného :tus: někde po Evropě objevím a rozšíří naši :hyu: flotilu. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži

Odpovědět

Zpět na „TRAJET“