Kdo tady má Trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

Jj,to je přesně ona. Je to taková nenápadná šedá myška, ale 82kw, nízká hmotnost a hlavně krátká převodovka, z toho auta dělají malého ďáblíka. Nejvíce s ním jezdí dcera. Já jezdím tankovat :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Tak to jsem se zasmál, že jezdíš s tvým stříbrným sršněm jen tankovat pro dceru :mrgreen: . To je ta dcera které kdysi bylo 18? No jo , všechno poskytujeme pro naše děti, i když vyrostou mi je stále chráníme .... a tankujeme jim benzín :mrgreen:

Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

Řídí opravdu dobře, tak jsem ji i párkrát nechal řídit :tus: a když si na letišti vyzkoušela Genesis, tak jsem ji nechal řídit i na silnici (samozřejmě jsem seděl vedle :D ). Sama jezdí s Kiou a :hyu: Velosterem.
Když řídila Genesis, tak to pro ni byl zážitek. :shock: :D Vidět to její nadšení, ale i respekt a překvapení, když polechtala plyn, Genesis podřadil o 5 rychlostí dolů a za řevu V6 zatáhnul 400Nm. Proto jsme nejdříve spolu jezdili po letišti, aby si ten výkon a zadní pohon osahala a vyzkoušela. Je to velký nadšenec do aut.
Chtěla by :tus: , ale je jich málo a pěkných do 100 000km, ještě méně. U nás žádné a v Německu tak dvě, tři, ale na severu u Dánska nebo Holandska. I ceny :tus: raketově stoupají :-k . Za :tus: s 90 000km/2007 chtějí v Německu přes 200 000 Kč. :shock:
Tak uvidím během léta. Třeba nějakého pěkného :tus: někde po Evropě objevím a rozšíří naši :hyu: flotilu. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Milý český kamaráde 8) teprve teď jsem přečetl tvůj předešlý příspěvek který mně dojal s tím nadšením s kterým tvá šikovná dcera řídila tvůj Genesis. No když je takový nadšenec do aut tak si musí pořídit sporťáka Tuscani :tus: . A jestli ještě nevydělává moc peněz tak ji :tus: pořiď Ty :lol: , zaslouží si ho, za to že zdědila po svém tátovi zájem na auta =D> .
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

Ahoj.
Tak mise :tus: pro dceru, byla úspěšně splněna. Objevil se v inzerátech pěkný červený :tus: po faceliftu (2007), 80km od domova :D/ a už s ním dcera jezdí a je naaaaddddšššeená :D . Je fakt pěkný, má najeto 110000km a nikde ani náznak koroze, vše původní-včetně destiček i rozvodů(hned jsem raději vyměnil). I vnitřek je v pěkném stavu. Jeli jsme se podívat na jednoho :tus: do Polska- ke Klodzku (dovoz z Rakouska). Ale byl hned prodaný.
Když vyjedu s auty z garáží, tak to na zahradě vypadá, jako v závodním depu :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od idam.i »

Skús skupinove foto. :wink:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Scaild »

Taky prosím za skupinové foto :D
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Borek píše: 20 črc 2021, 16:05 ...
Když vyjedu s auty z garáží, tak to na zahradě vypadá, jako v závodním depu :D
Ano tak to má být pro správného nadšence našich sportovních aut :tus: . O moc více ve vaším případě kde se jedná o duble enthusiast (dvojitého nadšence) protože jste dva, Ty a Tvá šikovná dcera. Jestli šoupneš skupinové foto s tím červeným krasavcem :tus: napiš mi webovou stránku kde tu skupinovou fotku najdu :-k rád by jsem uviděl toho krasavce :tus:
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Tak můj pracant černoušek Trajet :hyu: dostal zbrusu nové tažné zařízení a potom i zbrusu nový přívěs zakoupený v Polsku za 3498 zloty (19.000kc).

Přívěs je dostatečně veliký 230 x 126 x 30 cm aby mohl převážet zahradní traktor a zakoupil jsem ho kompletní i s plachtou tak jak je na fotce na webu.

Je to tenhle přívěs : https://www.castorama.pl/przyczepa-samo ... 43793.html

Teď už zbývá nahlásit přívěs. Tažné zařízení je již nahlášené, jeho koupě a namontování mi stalo 7500kc. Věřím že nebudu mít problém s nahlášením přívěsu s polskými doklady.

Posílám fotky mého pracanta černouška Trajeta s novým přívěsem Eco 2312 Kipp H800.

Posílám téže fotku mého frajýrka Coupe :tus: který opodál na zahradě odpočívá ve stínu pod třešni a pohrdavě ohrnuje svůj čumáček s výrazem, jen makej ty černochu , tvrdá dřina to není pro mne, já jsem sporťák :lol: .


x1.jpg
x1.jpg (102.12 KiB) Zobrazeno 1878 x
x2.jpg
x2.jpg (101.05 KiB) Zobrazeno 1878 x
x3.jpg
x3.jpg (88.38 KiB) Zobrazeno 1878 x
x4.jpg
x4.jpg (89.14 KiB) Zobrazeno 1878 x
x5.jpg
x5.jpg (147.82 KiB) Zobrazeno 1878 x
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od idam.i »

=D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Přišel podzim a přívěs zaparkoval pod pergolou aby na něho nepršelo :lol: .
Dal jsem mu i kabát (plachtu) aby mu nebyla zima :shock:
Tu fotku s plachtou nemůžu najít takže příště ji zde vyvěsím :mrgreen:
Přílohy
33.jpg
33.jpg (125.67 KiB) Zobrazeno 1636 x
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Voni (to jest Poláci) se fakt zbláznili :shock: . Tažný vozík zakoupený v létě v srpnu za 3498 zlotý teď za 2 měsíce ho zdražili na 3848 zlotý. Dobře že jsem ho koupil v létě ušetřil jsem tak přes 2000kc =D> .

Co se týká s nahlášením přívěsu s polskými doklady pro případné zájemce nemějte obavy :-k nebudete mít žádný problém, hned druhý den od nahlášení dostanete české značky :D/ .
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Přidávám i slíbenou fotku vozíku s plachtou :wink:
vozik-plachta-min.jpg
vozik-plachta-min.jpg (103.69 KiB) Zobrazeno 1621 x
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

TRAJET DRUH V OHROŽENÍ

Kde jsou kamarádi, majitelé a milovníci Trajeta kteří zde psali? :shock:

Kde je kamarád Bolo zakladatel tohoto vlákna "Kdo tady má Trajeta" ? Jsou to již 3 roky co zde přestal psát. :shock:

Kde je kamarád JIRI.VACHA který zde psal horlivě a z láskou o svém Trajetu a byl z něho tak nadšený že koupil i druhého Trajeta když mu odsloužil jeho první Trajet. Naposled napsal před 4 roky a přestal již psát. :shock:

Kde je kamarád kanál který zde taky přispíval ze svými vzkazy. Jsou to již 6 roků co se odmlčel. :shock:

Pomohl trochu ve svých příspěvků kamarád BoRek i když není majitel Trajeta, který ale taky posledně již přestal zde psát. :shock:

Trajet už dávno se přestal vyrábět, majitelů, nadšenců a milovníků Trajetu je již málo a tak si připadám jako jedinec ohroženého druhu. :cry:

Budu se snažit zde nadále přispívat než se nakonec možná odmlčím i já. :cry:

TRAJET V OHROZENI.jpg
TRAJET V OHROZENI.jpg (56.44 KiB) Zobrazeno 1535 x
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

V klidu. :D
Piš a přispívej, protože já to tady sleduji 8-[ Jen toho tolik nepíšu a na fotky dávám minimálně. :mrgreen:
Na konci srpna jsme byli dva týdny v jižní Itálii s :tus: . Dostal zabrat, protože místní cesty v pohoří Gran Sasso jsou spíše pro tanky. Ale bylo to úžasné a opět musím před :tus: hluboce smeknout. =D> To auto je poklad a neskutečný držák. Cesty na náhorní planinu Campo Imperatore nebo k pevnosti Rocca Calascio (nejvyšší položená pevnost v Apeninách s úžasným výhledem-točily se tam filmy jako Jméno růže nebo Jestřábí žena...) nebyly zrovna z nejlepších. Navíc mě ta potvora Sygic navigace, hnala zkratkama přes horské štíty, že bych tam ani na koni nejel [-o< :D . Najezdili jsme ke 4000km a ještě jednou musím v duchu pohladit Tiburona, za ty výkony :!:
Stejně tak i ostatní auta ze "stáje", mě dělají jen radost. Včera jsem dojel s Genesisem domů a říkám si, že si v zimě odpočine dost. Vycouval jsem a vrátil se za 3 hodiny, až jsem mu pořádně provětral výfuky :mrgreen: . Ta rychlost,přilnavost,ovladatelnost,výkon,zadní pohon,samosvor.diferenciál,fantastický zvuk.....to je ráj na zemi :D/ .
Nesmím zapomenout ani na cesty s žabičkou Velosterem. To je takový frajírek. Jen ho někde nechám na parkovišti nebo u benzínky, když jdu platit a už se kolem točí lidi, fotí si ho a vyzvídají, že tohle auto od :hyu: neznají. A když jim ukážu dveře na jedné(1x) a druhé straně(2x), tak nechtějí uvěřit vlastním očím a užívám si s tím spoustu legrace.
Jěště k :tus: dcery. Ta si ho užívá plnými doušky a je šťastná jako blecha :D . Naprosto ji rozumím, protože mě dělá :tus: radost léta a stále se na jízdu s ním těším a úplně se v dceři vidím, když jde ke svému :tus: ,září ji oči a je šťastná, že ho má. :wink: A chlapi jak zírají, když vystupuje. :D
Chtěla zadní křídlo-to nižší-mild.Já mám vysoké-wild.Jedno jsem našel na inzerát, tak jsme si udělali výlet Genesisem. Dcera vedle mě, manželka vzadu. Ta většinou usne po pár km. Tak se stalo i tentokrát. Tak jsme s dcerou na sebe mrknuli a vrrrrr8-[ - 240km/h je tam hned a vidím v zrcátku, že ji zvuk V6 v podobě nasr...ho medvěda probudil :-k, ...v 260 vidím jak se naklání, aby viděla na palubku a rozhlíží se z bočního okna :shock:,říkám si-"zatím dobrý".... v 270km/h už to nevydržela [-o< :-& :-# =; :-D .Pro šťourali-bylo to samozřejmě na německé dálnici.
Tak ať nám autíčka slouží a piš dál. Zajímá mě tvůj Trajet i :tus: .
Díval jsem se i na tvůj přívěs.Já mám starý a už delší dobu o novém přemýšlím(i když ten starý,na to občasné převezení něčeho také zatím stačí).Protože to nemám do Polska daleko, tak jsem měl už minulý rok, podobný přívěs vyhlídnutý v Castoramě. Ale ještě jsem tam nebyl. Poslední rok toho tolik nenajezdíme. Kolega si také přivezl podobný s plachtou z Polska a přihlášení bylo bez problému.
No vidíš. Potom že nepíšu. Nepíšu,nepíšu,ale když začnu......tak je z toho článek :D
Tak čus bus. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“