Kdo tady má Trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
tr2700automat
**

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat » 31 říj 2021, 05:59

Tak jsem přišel zde, nečekal jsem reakci na můj předešlý vzkaz a jejda našel jsem tenhle dlouhý příjemný vzkaz :D . Tak to jsi mně moc potěšil milý český kamaráde, díky za tvůj "článek" =D> .

To jste si užili cestu v Itálii tomu věřím. Každé cestování má svoje nádherné kouzlo vidět nové krajiny :D/ .

Já bohužel jsem i letos zůstal v ČR kvůli tomu zatracenému Covid-19 kterého úmyslně vypustili do světa známí šílenci kteří pořád rozpoutávají války na světě :evil: . Teď rozpoutali tuto válku s 5.000.000 mrtvými s tímto způsobem aby je nikdo nemohl přímo obvinit :twisted: .

Je to již druhý rok kdy jsem nejel do své vlasti kam jsem jezdil každé léto k moři. Ale jezdil jsem do ciziny skoro vždy jen s mým černouškem Trajetem protože na poslední cestě v cizině :tus: mně velmi unavilo řídit zapadlej v nízkém Coupe a měnit ručně rychlostí 8-[ . Kdežto Trajet s jeho automatickou převodovkou a s tempomatem to je pravý cestovák, to je opravdové pohodlíčko s nim cestovat :D/ .

Jo s tou navigací máš pravdu, i mně se několikrát stalo kdy ta šílená navigace mně někdy hnala přes lesy a polní cesty :lol: .

S tvým Genesisem jen ho trochu protáhnout a potom se vrátit za tři hodiny to tě absolutně chápu, mít takového sporťáka to by chtěl mít každý milovník sportovní jízdy :D .

Tak jsem se koukl na Velostera zde https://moje.auto.cz/trash/korejsky-sunt-d.html a opravdu ze strany řidiče jsou jedny dveře a z druhé strany dvě , to vidím na autu poprvé , s toho úplně žasnu :shock: .

Co se týká dcery jsem rád že jsi jí udělal radost s dárkem její Coupe. Jseš správnej táta =D> . Jak se výstižně říká naše děti " to je prodloužení nás rodičů " , v našich dětech se zrcadlí náš osobní obraz :) . Dobře si vybrala dcera to nízké křídlo pro své :tus: , to stejně nízké jsem si tehdy vybral i já , to vysoké křídlo bylo pro mně až příliš přehnaně vysoké :shock: .

Co se týká přívěsu když máš starý přívěs který je spolehlivý tak nemusíš kupovat nový. Já jsem koupil nový přívěs z Polska za dobrou cenu jen proto že jsem neměl žádný vozík :roll: .

Tak se zase někdy ozvi milý český kamaráde aby jsme se zde necítili já a můj Trajet jako dva sirotci :( :(

Reklama

tr2700automat
**

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat » 27 lis 2021, 00:25

zimni pneu-2.jpg
zimni pneu-2.jpg (75.4 KiB) Zobrazeno 1 x

Přišla zima, staré zimní gumáky již dosloužili a proto jsem zakoupil minulý týden on-line z obchodu pneumatiky.cz zimní "botičky" pro moje kupátko.

Vybral jsem si zimní pneumatiky 205/55 R 16 91H Continental WinterContact TS 870. Celková cena i s dopravou byla 8 881,00 Kč.

Obchod inzeroval a stále inzeruje viz níže že prodávané pneumatiky jsou letošní (DOT 2021) a proto jsem zakoupil pneumatiky s tohoto obchodu. Ve stejný den objednávky mi zavolal pan s obchodu a sdělil mi že nemůže zaručit zda budou opravdu letošní (DOT 2021) protože sklad je veliký a nemůžou DOT kontrolovat! :shock:

Na moji námitku tak proč garantují na webu rok výroby DOT 2021 a že toto je klam nás zákazníků mi sdělil že z 80% jistotou budou DOT 2021.

Pneumatiky nakonec přišli opravdu s DOT 2021 a jsem max spokojený =D> protože zimní pneumatiky Continental WinterContact drží auto na silnici teď v zimě stejně dobře jako v létě letní pneumatiky Continental SportContact 2.

Značku Continental pro moje sportovní auto Hyundai Coupe :tus: mám vyzkoušenou již roky a nehodlám nikdy měnit.

https://www.pneumatiky.cz/continental-w ... 4640000-t1

Odpovědět

Zpět na „TRAJET“