Kdo tady má Trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Tak jsem přišel zde přečíst vzkaz od mého "českého kamaráda Borka :mrgreen: " a nestačím se divit, co jsem tu nasel plno vzkazů :D .

"Kluci" vy jste tomuto vláknu dali pořádně zabrat, gratuluji vám =D> .

To Borek: ta fotka s boxem na tvém Coupe mu opravdu sluší =D> , čekal jsem to ale ne až tak moc. Kdyby jsem neměl Trajeta s jeho obrovským kufrem tak by jsem hned od tebe "žebronil :mrgreen: " jak kde koupit box a namontovat ho na Coupe.

S tím popisem o 8st. automatu díky za informace jsou důležité a možná v budoucnosti bude jich třeba 8) .

Tak jsem "kluci :mrgreen: " našel některé inzeráty kde se prodávají Hyundai Coupe za vynikající ceny viz zde:

Hyundai Coupé 2.0 automat. klima rok2003 103tis km za 50.000kc
https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyun ... oFrom=list

Hyundai Coupé Coupé 2.7 V6 123 kW rok2004 165tis km za 65.000kc
https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyun ... oFrom=list

Je to možné že naše Coupe mají tak malou cenu? Jsem opravdu v šoku :shock:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Scaild »

Borek: řekl bych že tam byl hlavní důvod ještě relativně nový lak a e moc povedený... Na starších autech jsem s tím nikdy problém neměl a že jsem jich měl pod rukama... :D Skutečně stačí jen horkovzduška a pak to půjde relativně snadno. Samozřejmě záleží, jak dlouho tam tu fólii máš, pokud víc jak 5 let, tak to půjde hůř a připrav se na to, že ti tam zůstane lepidlo, který budeš muset dostat dolu - na to se už prodávají speciální odstraňovače lepidel.

Překvapivě to s tím boxem nevypadá vůbec zle :D

tr2700automat:
Ty ceny jsou až moc lákavé, navíc je to oboje dovoz z ciziny, zrovna takovým inzerátům se obloukem vyhýbám, až příliš mnoho potencionálních problémů...
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

tr2700automat-snad nevadí, že to tady trochu plevelíme. Bylo to takové mrtvé vlákno, než jsi to tady oživil. :D
Mr.Hyundai-pěkná reklama. V reálu je vidět, jak si na designu vyhráli s každým detailem Tiburona-žraloka. Výdechy v blatnících(žábry), tlama chladiče s přetaženou kapotou (jako nos a tlama) a třeba když přejedeš rukou (je to i vidět) po skle předního světla, má před každou parabolou vypouklinu jako oči žraloka. Hned následující facelift už měl jen rovná skla,ubrali výdechy v blatnících...
To první inzerované Coupe - 103000km a díry v blatníkách? :D To snad ne?? Druhé vypadá lépe, ale volant je odrbaný, jak po dvojnásobku km. :(
Scaid-díky za radu. Asi tu folii zkusím strhnout na střeše-mezi předním sklem a panoramou.Je to takový 7cm pruh, tak tam to vyzkouším. Kapota bude asi větší oříšek :D .
Čekal jsem, že se mně za ten :tus: hybrid s boxem vysmějete :D . Ale mám dvě děti(holky) a ty potřebují spoustu "nutných" věcí na dovču [-o< :D . Držák boxu jsem koupil originál, protože :tus: má bezrámová okna a mezi sklem dveří a patkou boxu je snad 1mm. :shock: Je to udělané tip-ťop. Rozhodně bych nedoporučoval nějaký neorig. držák.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Scaild »

Dej pak vědět jak se povedlo :D
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

Scaid -jj, zkusím to až bude teplo. A když bude nějaký problém, tak si začnu stěžovat, že jsi mě do toho uvrtal :mrgreen: .
Kecám. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Scaild »

No no... :D Jak dlouho tam tu folii máš?
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

To borek: Naopak "milý český kamaráde :mrgreen: " jsem rád že jsi zde přišel po mém komentáři o Trajetu a že jsme to tady na tomto vlákně oživili :lol: . Kéž by jsme tak pokračovali všichni "kluci" a dali život tomuto vláknu. Z mé strany já se o to budu snažit a psát :D
PS. Jo chápu Tě :lol: , mám taky jako ty dvě děti (holky) ale i ty už mají svoje auta :mrgreen:

To Scaild: Aha, tak to jsem nevěděl :-k , já naopak jsem myslel že dovoz z ciziny je výhoda

"Kluci" našel jsem dvě videa o našich milovaných Coupe :hyu: :tus: .

Jedno je zajímavé video s vývojem Hyundai Coupe (Tiburon) s devíti tvářemi od Scoupe v roce 1991 až do roku 2014 s Genesis Coupe (facelift) viz zde:
https://www.youtube.com/watch?v=p1xNUGsXecQ

A taky jedno hezké video -reklama v roce 2001 s Hyundai Tuscani (Tiburon / Coupe) kde mladík s kouzelnou knihou přání si plní všechny své přání :D/ . Začíná ze splněním svého snu stát se majitelem sporťáka které je samozřejmě Hyundai Coupe, až po zbaleni hezké holky kterou si přidá do svého Coupe viz zde:
https://www.youtube.com/watch?v=X_D74n57b9A
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od idam.i »

Dovoz zo zahraničia môže byť OK,keď kupuješ od autorizovaného dealera s kompletne doloženou históriou.
Pokiaľ kupuješ z bazaru kde komunikuju nemecky,rusky,chorvatsky alebo turecky už nie som si taky istý výhodou dovozu.🤨
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

To idam.i : Aha, ted jsem pochopil. Díky za upřesnění :)
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Sportovní auta, hezké ženy a melodická hudba to vše se náramně hodí být spolu a tehdy je to opravdová síla. Přeji vám milí čeští kamarádi :mrgreen: hezký den z jedním takovým videem
https://www.youtube.com/watch?v=hhd44zXaFT0
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Jeden šikovný způsob jak ochránit svého sporťáka , jakož i každé auto a proč ne i Trajeta se ukazuje v tomto videu se sportovním vozem s nádhernými křivky jak to předvádí slečna ve videu se stejně krásnými křivky jako její sporťák

https://youtu.be/BwN3-wniEdI
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

Pěkný. =D> Zajímavé je vidět ve videu na čerpací stanici, že na benzínu nešetřila---vzala nejlepší benzín co tam byl- 91 oktanů :D . Ještě tam byl 87 a 89 oktanů :mrgreen: .
Amerika no, co by člověk chtěl #-o :mrgreen: .
Proto má i náš Tiburon v techničáku, uveden provoz na benzín 91 oktanů. Globální :hyu: s tím problém nemají.
Tady na klubu někteří špekulují, že kdyby nebrali 100 oktan, tak se auto rozpadne. 8-[
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Po celé roky kdy vlastním obě auta :hyu: Coupe a :hyu: Trajet nikdy jsem nebral 100 oktan [-X , vždy jen 91 oktan a obě auta jsou v pohodě :mrgreen:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

To já jsem zkoušel všechny benzíny. A nepoznal jsem rozdíl. Kdysi u Škodovky Rapidu, byl 100 oktan znát. Ale to byl malý motůrek, kde byl poznat i směr větru proti autu :mrgreen: .
Zkoušel jsem i E85 a tam byl u :tus: neuvěřitelný nárust výkonu :!: :!: :!: Bylo to, jako když ještě přidám turbo. Je to řídící jednotkou v :tus: , která si poradí od úplného amerického 87 okt.odpadu, až po E85. Holt auto, které se vozilo do celého světa a muselo zvládnout různou kvalitu benzínu.
Zkoušel jsem E85 i v 1,6CVVT v Kie a tam to tak na výkonu znát nebylo a navíc to studené hůř startovalo.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

No to jsou dobré poznámky které máš vyzkoušené s praxe "milý český kamaráde" :mrgreen: Takové zkušenosti se vždy budou hodit :) . Myslíš že by jsem to měl vyzkoušet i já? :-k I když po pravdě řečeno nehoním se za výkonem, obě dvě mé autíčka jak :hyu: :tus: Coupe tak i :hyu: Trajet překypují koníky i s obyčejným benzínem :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“