Dálkové ovládání k centrálu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
matware
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2011, 19:35

Dálkové ovládání k centrálu

Příspěvek od matware »

Mám drobný problém, koupili jsme do firmy starší Hyundai Trajet 2.0i benzín r.v.2000 a není funkční dálkové ovládání k centrálu. Byla v něm vybitá baterka kterou jsem vyměnil, ale stejně to dál nefunguje. Tak jsem zkoušel dál googlit a dočetl jsem se (v angličtině :( ), že bych snad měl na jednotce centrálu přepnout přepínač do polohy SET a stisknout tlačítka na DO a pak vrátit přepínač zpět. Nevím kde však ta jednotka je. Nevíte to náhodou někdo? Pokud je ve dveřích, tak v kterých a jak sundám ty kryty? Ty asi 4 čroubky jsem vyndal, ale stejně to drželo jak mrcha :evil: Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Dálkové ovládání k centrálu

Příspěvek od Richard555 »

no nevím u trajetu, ale např. u santy je pod krytem volantové tyče, tak bych začal hledat tam...... zkus sundat ty plasty pod volantem a snad ji tam najdeš.......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Point22
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2014, 16:38

Re: Dálkové ovládání k centrálu

Příspěvek od Point22 »

Našiel si to tlačidlo? Ak hej kde bolo? Mám rovnaký problém. Nefunguje DO, ale baterka bola aj pôvodná v celku dobrá. Dik za odpoved
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Dálkové ovládání k centrálu

Příspěvek od alarm »

neviem, ako v tomto aute, ale zatial 3 :hyu: , ktoré som mal, alebo mám, majú vo dverách vodiča "krabičku", alebo je to súčasťou zámkového mechanizmu. Táto vecička zapína alebo prepína prúd do ostatných dverí. Ak nejde centrál, ale klúčom to ide, tak to znamené, že je dosť pravdepodobné, že sa povolila spojka, ktorá spája tiahlo z motorčeka zo zámkovým mechanizmom. Treba rozobrať vodičove dvere (tapacírung) a cvaknúť. Mali by tam byť spojené dve tiahla takou objímkou. Ak je to povolené, tak motorček síce posunie tiahlo, ale tiahlo neposunie zámkový mechanizmus.
Toto platí, ak pri stlačení ovládača počuť, že motorček zapracuje, ale nič sa neudeje.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“