koupě trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

koupě trajeta?

Příspěvek od lumik »

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jaké mkáte zkušenosti s Trajetem. Mě se to auto líbí a mám vyhlídlé Crdi 2litr 83kw 2006 majeto asi 170tis km ale nemá servisku. Před časem jsem byl s mojí lantrou v Huyndai servisu a zeptal se na trajeta a všichni mi tam zrazovali-prý jsou drahý díly a je to nepovedené auto. Mě se líbí, ale nevím zda do toho jít? Díky za rady Luděk
Reklama
 

Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: koupě trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

Ahoj,mohu doporučit,ale pouze 2,7 6V benzín a hodit do plynu.U těch dvoulitrů dost odchází převodovky a u naftáků vstřiky a vše co se týče palivového systému.Alespon co jsem vyčetl a slyšel.Já sám jsem spokojený,hodně jezdím,převážím a mám hodně dětí.Bytelný podvozek,slušný vnitřek i výbava,dobré jízdní vlastnosti,výkon,pohodlí.Poruchovost normální.Za šest let jsem najezdil cca 170 tis.Každopádně bych řešil servisku,v dnešní době kdy se stáčí o sto šest,zanedbává údržba.Projdi si místní příspěvky,hodně se tam dočteš a na internetu je hodně článků.Držím palce.
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Petr2,0crdi
Příspěvky: 7
Registrován: 11 úno 2014, 10:07

Re: koupě trajeta?

Příspěvek od Petr2,0crdi »

Já mám 2,0crdi mám ho rok a něco najeto 15 000km a super super. Jsem spokojenej auto mě baví prostorné pohodlné zatím bez závad. Mohu jen doporučit.
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Re: koupě trajeta?

Příspěvek od lumik »

Mohu se zeptat jaký máš výkon motoru a kolik máš na tacháku a jaký ročník? Mě se to auto líbí,ale právě jsem i četl recenze a víc doporučujou benzín ,ale ta spotřeba mě děsí. U těch díslu prý odchází vstřiky-koukal jsem na ceny a nejlevnější se dostanu asi na 22tis +práce. Určitě bych chtěl manuál převodovku,ale jsem stále na vážkách, když projíždím prodejní servry tak jich je tam hodně na nahrádní díly, což si říkám, že není moc přesvědčivý. Je něco na co bych se měl zaměřit při koupi na co si dát pozor a prozkoumat? Díky
Petr2,0crdi
Příspěvky: 7
Registrován: 11 úno 2014, 10:07

Re: koupě trajeta?

Příspěvek od Petr2,0crdi »

Mám rok 2006, nevím přesně kolik kw ale tuším, že tu slabší verzi. (nemám tady TP) najeto 120 000. Spotřeba je 6l u poloprázdného auta a naložený s vozíkem 8l ale pruměr těch 7l/100. Co se týče vstřikovaču je tam Bosh. tyto vstřikovače repasuje kde kdo a hlavně jezdí v drtivé většině dislových motorů. Tak jestli se toho bojíš nekupuj žádného deesla s commonrailem.
Za mě je Trajet super kára za super kačky :D/
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Re: koupě trajeta?

Příspěvek od lumik »

Jo to mám vyhlídlé to samé jako máš ty,ale najeto to má víc a nemá servisku. Já jen zjištuju co a jak abych se neunáhlil-reaguju na to co mi říkali v tom servisu Hyundai a co jsem googloval. Ale díky za info.
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“