nové rozvody a stk cena

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

nové rozvody a stk cena

Příspěvek od lumik »

zdarvím všechny. Tak jsem si dneska přivezl z německa Trajeta. chtěl bych se zeptat kolik stojí výměna nových rozvodů. Mám CRDI 83kw r.v. 2005 najeto 178tis.km. ještě mi zajímá kolik stojí technická, protože pán co mi to přivezl, mi ji chce udělat a za emise chce 2900kč a za technickou myslím říkal asi 1800kč + jeho provize a ne zrovna malá. Je to mnohem víc, než když jsem dělal stk na lantře. Je to stejná stk kam jezdím s lantrou, tak nevím zda větší auto víc stojí nebo mi chce natáhmout? Bouhužel ho potřebuju, protože nemám převod, spz to se prý dělá až po technický a taky nemám pojištění čemuž rozumím, tak to tam musí dovézt na vleku. Nechci zase někomu nalítnout.Ještě mi zarazilo, že mi trvdil, že přiveze auto a to bude studený a proto nemusí emisema projít . Díky Luděk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: nové rozvody a stk cena

Příspěvek od Richard555 »

Záleží jestli máš motor D4EA tedy 2,0 crdi....... tam jsem dělal rozvody i s pumpou u Santy asi za 5k ale u Santy je málo místa a skoro se musí vyndat motor...... No a s tou STK, při dovozu potřebuješ tzv. dovozovou kontorlu a ta bývá tak 3x dražší než pak normální...... no a emise stojí tak 600-800 tak bych viděl cenu celkem přiměřenou
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“