rozvody z USA

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

rozvody z USA

Příspěvek od lumik »

Zdravím, chci se vás zeptat zda někdo nevíte, zda j možné, že do nového trajeta byly montovaný rozvody made in USA což tam mám. Ptám se jenom inforativně, protože ted jsem koupil Trajeta 2.0 CRDI r.v.2005 v německu a má najeto 178tis.km. K autu jsem dostal faktury o opravách a nikde jsem nenašel fakturu za výměnu rozvodů, což mě děsí. Budu je měnit,ale musím dojet za bratrancem co mi to udělá, jenom nebydlí nejblíž, tak mám strach jet delší cestu, protože pokud jsou původní tak přesluhujou už jak věkem tak najetýma km.
Díky Luděk
Reklama
 

Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: rozvody z USA

Příspěvek od jiri.vacha »

Můj trajet byl pro švýcarský trh a je to američan upravený pro evropu,mám v autě některé díly od forda.V hyundai na mne koukali divně :mrgreen: ,takže je možné že máš auto do ameriky a naposlední chvíly z něj udělali evropana a prodali do němec :-k .Je to sranda objednávat něco naslepo.Třeba vodní pumpa na rozvodech až na potřetí,ted už vím,tak je to ok,ale poprvé na mrtvici #-o
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Re: rozvody z USA

Příspěvek od lumik »

No a jak teda poznám, že to je trajet určený pro USA? ted jsem objednal nový díly a zadal jsem jim VIN, tak snad to bude ok.
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“