vyřešeno-nesvítí zadní mlhovky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

vyřešeno-nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od lumik »

Zdravím, dneska jsem byl s Trajetem na STK a mám problém se zadníma mlhovkama-nesvítí. Žárovky jsou ok pojistky taky. Když rozsvítím přední tak se mi na palubovce rozvítí kontrolka že svítí. Když rozsvítím zadní, tak jenom něco cvakne a na palubovce nic nesvítí. Netušíte někdo prosím co s tím?
Díky Luděk-
Tak jsem projel net a našel jsem důvod proč mi to nesvítilo. Problém byl v koncovce tažnýho zařízení. Mám tam koncovku s vypínačem mlhovek, když se připojí vlek vypnou se světla na autě a zapnou se na vleku. Ten vypínač byl zaseklej v poloze připojení vleku. O tom vypínači jsem vůbec netušil, že ho některý koncovky mají. Tak kdyby jste to někdo někdy řešil-rozebrat a pročistit, konovku tažnýho.
Naposledy upravil(a) lumik dne 21 zář 2016, 00:03, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Richard555 »

máš ty mlhovky v nějaké pevné - nepohyblivé části auta ? Pokud je máš např. v zadních dveřích, může být zlomený kabel v průchodce mezi karoserii a dveřma
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Re: nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od lumik »

světla jsou součástí celých světel-na kabely jsem koukal a vypadají ok. Protože nesvítí obě tak si myslím , že je problém někde u přístrojovky, protožr se nerozsvítí kontrolka na palubovce, jako když rozsvítím přední mlhovky
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“