Venkovní teploměr. Pomoc.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
MajklCRDi
*
Příspěvky: 12
Registrován: 09 říj 2017, 22:24

Venkovní teploměr. Pomoc.

Příspěvek od MajklCRDi »

Opět zdravím a prosím o radu. Nefunguje mi zobrazení venkovní teploty na display pal. počítače. Na digi klimě mi to po zmáčknutí příslušného tlačítka ukazuje. Nevíte čím pak by to mohlo býti? že na klimě ukazuje a na PC ne? Jinak, můžu poradit. Podařilo se mi dostat ven zalomenej hrot žhavící svíčky a to dírou po vyndaném vstřiku. Už vím, jak vyndat vstřik, bez problémů vyměnit žhavičky a jak to dostat z válce ven, aniž bych musel sundávat hlavu. Než sem ale na vše přišel, tak mi auto tejden stálo.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Venkovní teploměr. Pomoc.

Příspěvek od Richard555 »

S tou žhavičkou jsi fakt dobrej. Nám se na Santovi taky rozložila a to "čůro" zůstalo v hlavě ...... Nám to asi za 2000,-vyndal chlápek co se tím živí. Odkazy na to jsou v Santovi.
Nicméně v Santovi palubák (co je v přístrojích) teplotu nezobrazuje, dá se vyvolat jen zmáčknutím tlač. TEMP na panelu digiklimy a jen na displeji klimy. Ani mě na IX55 se v přístrojích teplota neukazuje. Je zobrazené pořád na displeji hodin ve středu palubky
Tak abys nehledal něco co :hyu: ani nemá :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
MajklCRDi
*
Příspěvky: 12
Registrován: 09 říj 2017, 22:24

Re: Venkovní teploměr. Pomoc.

Příspěvek od MajklCRDi »

Díky, byl to mazec a kopice štěstí. Jenže, co se tý venkovní teploty týče, měl sem den odpojenou baterii a právě na palubáku se mi objevilo ...........C, takhle pár čárek a značka celsia, takže mi připadá, že by to tam mělo bejt, ale čidlo nechodí. Pak po znovu odpojení baterie, mi toto zmizelo, kucí, má tu ještě někdo Trajeta? Abych mohl porovnat? Děkuju.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Venkovní teploměr. Pomoc.

Příspěvek od Hujer »

Ahoj! Mám 3 :-) Když má auto digiklimu, tak se na displeji tachometru teplota nezobrazuje. Zobrazí se tam poze tehdy, když má trajet manuální ovládání topení. ;-)
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MajklCRDi
*
Příspěvky: 12
Registrován: 09 říj 2017, 22:24

Re: Venkovní teploměr. Pomoc.

Příspěvek od MajklCRDi »

Aha, tak mám zas o starost míň. Děkuju, šlo mi o to, že když sem měl den odpojenou baterii a pak sem jí znovu nahodil, tak se mi na display na přístrojovce venkovní teplota ukázala, jak sem psal nahoře, bez čísel, jen symbol stupně a pak to zas zmizelo. A ještě jeden dotaz, má Trajet hlídání zapnutých světel? Repráček na to tam je, ale když nechám rozsvícený světla a vytáhnu klíček, tak nic neřve. Zase je fakt, že jakmile otevřu dveře, tak světla i když je nechám zapnutý, se samy vypnou. Jakej tam máme systém? Zaskočilo mě, že když sem chtěl nechat auto jen na parkovačky a chtěl je nechat svítit, tak mi zhasly. Pak když sem je zapnul podruhý, tak už držely. Takže po prvním rozsvícení to samo vypne a když je chci nechat svítit, tak v podstatě zapnout dvakrát. Je to tak? Díky. :hyu:
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Venkovní teploměr. Pomoc.

Příspěvek od Chasnik »

U i30 to tak je. Po vytažení klíčku znova rozsvítíš a pak už se to samo nezhasne. Takže to tak asi mají i jiné modely.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“