Servisy - skušenosti

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od Vilda »

Hurikan píše:
Praha 5 - Stodulky Auto Palace Butovice!!
Auto Palace Butovice je jeden z nejhorších servisů, ve kterých jsem kdy byl !! Příště si zajeď na Zbraslav do NuBo caru .... malý, ale autorizovaný servis, super přístup a hlavně super ceny. V Butovicích mi řekli předběžnou cenu na 1 garančku okolo 6 000 kč .... v NuBo caru Zbraslav jsem zaplatil 3 180 kč :!: a to je docela rozdíl ... Na Zbraslavi si auto technik sám projel, ale ne okolo bloku, jako to dělají v Butovicích ..... ale poctivých 20 km a ve všech režimech. Navíc na něm bylo vidět, že to je starý fachman, který auťákům opravdu rozumí a ne mladíček, kterýmu z výučního listu kape inkoust ..... Jestli si z Prahy nebo okolí, tak NuBo car zkus a uvidíš, že budeš spokojený ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Solvolan
*
Příspěvky: 19
Registrován: 05 zář 2009, 22:56

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od Solvolan »

Aké mate skúsenosti garančnou prehliadkou :hyu: na SLOVENSKU. A čo záruka na niektoré dieli? :-k
Hyundai i20 1.2i Comfort cca 6000km
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od feflo »

...tak jsem "vydupal" výměnu krytů zrcátek za "své" staré (nové měly zalakovaný prach, apod.) při příležitosti opravy klimy (viz jiná témata), ale :

1. technik se mi ani neobtěžoval zavolat, že auto je již hotovo a kdybych asi po hodině nešel kolem (čekal jsem, protože oprava měla trvat cca 2-3 hodiny), tak zbytečně ztrácím čas ještě dalši hodinu, nebo 2 a

2. zjistil jsem (bohužel až doma, že mi vyměnili jen 1 kryt !!!...a konečně

3. v zadním horním rohu LZ dveří se odlepilo těsnění a je vidět, že je tam od výroby málo tmelu - když jsem chtěl, ať to někdo dolepí (práce asi na minutu), tak mi bylo řečeno, že technik, který mi dělal auto je na obědě a že mám počkat (což mne asi po 45-ti minutách přestalo bavit a raději jsem odjel se slovy, že tam za měsíc půjdu měnit olej, tak se to udělá pak - už tam ale asi nepojedu)

Nechci to říkat nahlas, ale pomalu nabývám dojmu, že v AUTOLAROSu v O.-Hrabové jsou pěkné o......y a s...e.

Nezlobte se na mne.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od Amalfi »

Aj tak to je nocni mura ... dnes aby dobry znackovy servis clovek lupou hledal ... satr. Mam strach dat auto do Autolaros na garancku - asi preci jen to dam do GMP Mix.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
adal
*
Příspěvky: 76
Registrován: 10 srp 2010, 10:01

Re: Výměny a opravy v záruce

Příspěvek od adal »

Po 2200 km výměna zadního tlumiče v NUBO CAR Zbraslav - bez problému.
i30 1,5 DPi Start - 2021
ex: i20 1,2 - 2010
Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Výměny a opravy v záruce

Příspěvek od MiLo_CzE »

Ja jdu na vymenu predniho okna, mam tam dirku od kamene celkem to nastve.. aspon ze nic nemusim platit, protoze ho mam pojistene
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměny a opravy v záruce

Příspěvek od FISHkaa »

adal píše:Po 2200 km výměna zadního tlumiče v NUBO CAR Zbraslav - bez problému.
Jezdíš do NUBO? Jak si s nimi spokojený?
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
adal
*
Příspěvky: 76
Registrován: 10 srp 2010, 10:01

Re: Výměny a opravy v záruce

Příspěvek od adal »

V servisu jsem tam byl teď poprvé.
Žádný problém: tlumič vyměněn zdarma na záruku, technik sympaťák, projel to se mnou, poslechl, po zjištění že je to tlumič zavolal - spokojenost.
i30 1,5 DPi Start - 2021
ex: i20 1,2 - 2010
Uživatelský avatar
Had21
**
Příspěvky: 199
Registrován: 25 úno 2011, 12:16
Bydliště: Martin, SR

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od Had21 »

Čaute, prihodím svoju čerstvú skúsenosť so servisom.

Mal som poškrabaný nýrazník (gauner na niečom červenom veľmi "ohľaduplne a šikovne" vychádzal z parkoviska - no nech sa mu darí!)
Auto som dal spraviť cez havarijnú poistku do autorizovaného servisu. Môžem povedať - úplná spokojnosť :D/ ! Auto spravili v dohodnutom čase, cena ešte nižšia než odhad (aj keď ušetrila len poisťovňa). Kvalita práce - bez problémov, prístup technika priam vzorný. Auto bol celé umyté, vnútri povysávané, palubka natretá nejakým prípravkom sa leskne jak nová, ešte k tomu aj príjemná vôňa - proste, celková známka 1*, klobúk dole!

A aby som nechváli len tak všeobecne - je to servis A.M.Plus, Košťany nad Turcom, technik Ing. Kruppa, ešte raz =D>
i20 1.4 CRDi, 55kW, Comfort, Ice blue - od 2.3.2011
Opel Corsa 1.3 CDTi, 51kW, od 6.11.2003
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od Amalfi »

Tak to je docela prijemne mit dobry a spolehlivy servis.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
shrek
*
Příspěvky: 22
Registrován: 24 kvě 2009, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od shrek »

Vilda píše:
Hurikan píše:
Praha 5 - Stodulky Auto Palace Butovice!!
Auto Palace Butovice je jeden z nejhorších servisů, ve kterých jsem kdy byl !! Příště si zajeď na Zbraslav do NuBo caru .... malý, ale autorizovaný servis, super přístup a hlavně super ceny. V Butovicích mi řekli předběžnou cenu na 1 garančku okolo 6 000 kč .... v NuBo caru Zbraslav jsem zaplatil 3 180 kč :!: a to je docela rozdíl ... Na Zbraslavi si auto technik sám projel, ale ne okolo bloku, jako to dělají v Butovicích ..... ale poctivých 20 km a ve všech režimech. Navíc na něm bylo vidět, že to je starý fachman, který auťákům opravdu rozumí a ne mladíček, kterýmu z výučního listu kape inkoust ..... Jestli si z Prahy nebo okolí, tak NuBo car zkus a uvidíš, že budeš spokojený ....
No tak já nevím, ale dala jsme na zkušenosti ostatních a jela do Nubocaru na první garančku (před rokem)... Myslela jsem si, že bude stát, tak jak tady píšete, okolo 3 tisíc, to byl hlavní důvod, proč jsem nejela do Butovic, i když to mám blíž.. Pak mi pan technik volal s tím, že to bude za 5900. Takže asi taky záleží no... Přístup byl zvláštní, nikdo mi nic neřekl, přijela jsem, vysolila peníze a jela pryč... Možná si řekli "ženská"... Auto neumytý, u zadního stěrače a na okýnku spolujezdce mastný flek, asi tam něco mazali, ale už to pánové nevyčistili. Každopádně když jsem znovu potřebovala do servisu zvolila jsem Butovice a musím říct, že to tam na mě působilo líp. Záleží na koho narazíte, technik byl sympaťák a všechno mi normálně vysvětlil. Auto umytý, vevnitř se lesklo snad víc než když bylo nové :wink:
Chystám se na druhou garančku a asi opět navštívím Butovice.
Hyundai i20 1,2i Comfort, electric green
od 27.5.09, > 36 000 km
Ygor
*
Příspěvky: 12
Registrován: 14 srp 2010, 07:44

Re: Výměny a opravy v záruce

Příspěvek od Ygor »

Dnes som bol konečne v servise s tým buchnutím v zadnej náprave pri rozjazde na 1 rýchlostný stupeň. Našťastie to nebol problém s nápravou ale povolený silenblok motora, ktorý tam spôsoboval to buchnutie, ktoré sa prenášalo do celého auta. Oprava urobená v záruke. Dúfam, že to bude OK.

Hyundai i20, 1,4 Comfort, marec 2009, 22950 km
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: Výměny a opravy v záruce

Příspěvek od PetrT30 »

Našťastie to nebol problém s nápravou ale povolený silenblok motora,
ty vle!!
Borcovi v německu upadl motor na dálnici díky tomu, že šrouby u silentbloků motoru nebyly zmomentované z fabriky. A ty napíšeš naštěstí.
(nebyl to :hyu: )
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
amertak
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2012, 13:52

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od amertak »

Máte někdo doporučení na servis v okolí Uherského Hradiště? :roll:
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7903
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisy - skušenosti

Příspěvek od Mexican »

Vistacar, Hodonin
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „i20 Garanční prohlídky, servis“