3. servisna prehliadka

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od soban »

No a kde je problém?

Najdi si slušný servis kde ti udělají co potřebuješ a dostaneš k tomu řádnou fakturu.

Jinak uklidit po mechanikovi když udělá bordel v autě je snad samozřejmostí za 0kč a pokud nechci leštit palubovku za 500 kč tak to nemá na záruku žádný vliv.

Svíčky stačí měnit podle ujetých km protože se opotřebovávají pouze když motor pracuje, samozřejmě olej přijímá vlhkost ze vzduchu takže tam měnit podle km nebo roků, brzdovka a nemrzka se dá změřit a vyměnit po tom co stratí své schopnosti.

PS. Jinak co by se mělo dělat najde rozepsané v návodu k autu (a jo je tam výměna svíček i po čase, ale to je fakt blbost, tak jako olej se doporučuje měnit dříve po 15000 a pod....).
Reklama
 

ak91
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2015, 08:55

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od ak91 »

Děkuji moc. Problém je v tom, že už je to třetí autorizovaný servis, kde účtují a dělají nesmysly. A jezdit 200km na garančku se nikomu nebude chtít.
Milans2
*
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2015, 19:39

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od Milans2 »

ak91 píše:Děkuji moc. Problém je v tom, že už je to třetí autorizovaný servis, kde účtují a dělají nesmysly. A jezdit 200km na garančku se nikomu nebude chtít.
Není potřeba jezdit do autorizovaného....
Mám za sebou: ŠKODA 100, ŠKODA 120, WARTBURG COMBI, ŠKODA FAVORIT 2X, ŠKODA FELICIA, ŠKODA 1203, ŠKODA FABIA
-A NYNÍ: HYUNDAI i20 1,2/75k
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od soban »

A proč jezdíš do autorizovaného servisu? Já jsem byl pouze na 1 v autorizovaném servisu a už nikdy více....

Samozřejmě pokud to budeš dávat jinam do servisu chce si schovat veškeré doklady o servisu aby jsi mohl při záruce doložit že bylo auto řádně servisováno.
ak91
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2015, 08:55

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od ak91 »

Aha, děkuji moc. Nikdy jsem neměl nové auto a tak jsem netušil, že není nutné jezdit do autorizovaného servisu. Myslel jsem, že by padla záruka.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od soban »

A proč by padala - kde to máš napsané, pouze se musí provést úkony co se mají.

Samozřejmě někdy můžou být problémy proto třeba uschovat všechny doklady o servisu, já jsem reklamoval a v Olomouci se kroutily a nechtěly půjčit náhradní auto tak jsem jel do Rýmařova kde vše OK a na záruku opraveno i půjčený vůz, pouze chtěly od neautorizované opravny kam jezdím kopie faktur.
Uživatelský avatar
forman
***
Příspěvky: 515
Registrován: 31 kvě 2014, 12:37
Bydliště: Holice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. servisna prehliadka

Příspěvek od forman »

Já servisuji v Hyundai v Pardubicích a jsem nadmíru spokojen. Velice příjemní přijímací technici, dám tam auto, odvezou mne a přijedou pro mne když je hotovo.
F A K T U R A
AKTUÁLNÍ: Hyundai IX20 1,6/92 kW, Trikolor, Paket Essential, ARA BLUE, 01/2018
MINULOST -Škoda 100,Dacia 1300,Skoda Forman,Seat Cordoba, Hyundai i20 1,2/63kW - 5/2014
Slyším na jméno RUDA
Odpovědět

Zpět na „i20 Garanční prohlídky, servis“