Topení v i20

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

stana85
*
Příspěvky: 45
Registrován: 24 črc 2011, 21:47

Re: Topení v i20

Příspěvek od stana85 »

Zdravím nechci zakládat nové téma tak píšu sem. Mám takový problém. Z průduchu topení mi při zapnutí ventilátoru léta sníh. Pylové filtry jsou v pořádku. Kudy by to tam mohl jít? Připadá mi to jako by tam ty filtry vůbec nebyly.
Reklama
 

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Topení v i20

Příspěvek od soban »

Není možné musí to jít přes filtr, takže ten netěsní, jak by se tam ten sníh dostal?

Topení (skříň) je ve voze takže ať tam bude díra kdekoli tak tam nenasněží, takže jedině nasáváním a tam je v cestě filtr.
stana85
*
Příspěvky: 45
Registrován: 24 črc 2011, 21:47

Re: Topení v i20

Příspěvek od stana85 »

Sníh to nasaje mřížkou pod čelním sklem. Kdy třeba setřu sníh stěrači ten spadne na mřížku a okamžitě vyletí z ofuku čelního skla. Filtry jsou půl roku staré a jsou v naprostém pořádku. Musí to jít nějakou škvírou kolem nich. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Topení v i20

Příspěvek od soban »

Jak říkám prostě filtr nefiltruje je v něm díra je blbě vložen zdeformován, případně při vkládání jsi něco u filtru zlomil a pod....

Prostě filtr vytáhnout a skusit to prohlídnout zda je filtr OK zda není někde u filtru něco prasklé, zda máš správný rozměr filtru.

PS. Teď mě napadlo máš tam dva kousky? Zda ti tam někdo nestrčil pouze jeden a tím pádem je tam díra?

Jinak jiný rozměr je u turecké a jiný u indické verze a u obou jsou dva kousky a máš tam ten správný nenarval tam někdo z jiné verze.
stana85
*
Příspěvky: 45
Registrován: 24 črc 2011, 21:47

Re: Topení v i20

Příspěvek od stana85 »

Jak jsem psal filtry jsou tam oba a jsou v pořádku. Není v nich díra nejsou prasklé ani deformované. Měnil je autorizovaný servis tak by i rozměr měl být v pořádku.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Topení v i20

Příspěvek od soban »

Tak mě řekni jak může přes filtr projít sníh?

Prostě někde tam musí být díra jinak to nejde a nebo je někde rozbitá skříň topení takže reklamace...

Není možné aby sníh prošel přes filtr pokud je to správný a je správně vložen, pak musí být poškozená skříň topení.
dennygo
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2022, 09:23

Re: Topení v i20

Příspěvek od dennygo »

Zdravím, nemáte někdo přesný návod (ideálně i schéma), jakým způsobem vyměnit radiátor topení na i20? Zřejmě musí dolů palubovka, ale nechci něco někde polámat.
Odpovědět

Zpět na „i20 Interiér“