Záslepka vpředu uprostřed palubovky

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
mihlit
**
Příspěvky: 303
Registrován: 07 říj 2014, 22:58
Bydliště: Brno

Záslepka vpředu uprostřed palubovky

Příspěvek od mihlit »

Chtěl bych nějak ne moc nápadně natáhnout elektriku k vrchu palubovky. Všiml jsem si, že vpředu je nějaká kulatá krytka - čepička. Pro mé použití ideální místo. Asi tam má být čidlo na déšť nebo něco na světla, hádám. Jak ji dostat ven? Zkoušel jsem ji lehce vydloubnout, ale bez úspěchu. Tak jestli je potřeba jen se víc snažit nebo je tam nějaký jiný systém. Zas bych ji nerad zničil, poškrábal.
ix20 2019- 1.6/92kW Trikolor Club White Sand
i20 2014-2019 1.2/64kW Family Start Baby Elephant
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavloun
*
Příspěvky: 57
Registrován: 06 pro 2014, 16:17
Bydliště: Holomóc

Re: Záslepka vpředu uprostřed palubovky

Příspěvek od Pavloun »

Vypadá to, že má zacvakávací packy, jedině snad zatlačit dlouhými kleštěmi zevnitř palubovky.

Obrázek
mihlit
**
Příspěvky: 303
Registrován: 07 říj 2014, 22:58
Bydliště: Brno

Re: Záslepka vpředu uprostřed palubovky

Příspěvek od mihlit »

Díky! S těma packama to vypadá docela blbě.... Zkoušel jsem to vydloubnout a fakt to nejde. V GDS dílenský příručce není napsáno jak to vyndat. I jsem kvůli tomu zkusil vyndat displej PP, ale za tím je velký plast palubovky a přístup tam k tomu není. Já tam nemám sensor ale jen záslepku (ta by měla mít taky ty packy). Už i uvažuji, že ji prostě rozeberu a v nejhorším si pak na 3D tiskárně vytisknu novou (zatím ji ani neplánuji dávat zpátky).
ix20 2019- 1.6/92kW Trikolor Club White Sand
i20 2014-2019 1.2/64kW Family Start Baby Elephant
mihlit
**
Příspěvky: 303
Registrován: 07 říj 2014, 22:58
Bydliště: Brno

Re: Záslepka vpředu uprostřed palubovky

Příspěvek od mihlit »

Tak se podařilo. Kdyby to též někdo řešil, tak vydloubnout to jde velmi blbě, ale jde. Nejlepší je vzít kousek plechu, ohnout to okolo desetikoruny, pak to zastrčit do spáry a vydloubnout.
ix20 2019- 1.6/92kW Trikolor Club White Sand
i20 2014-2019 1.2/64kW Family Start Baby Elephant
Odpovědět

Zpět na „i20 Interiér“