Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

Zdravim vsechny.

Panove, nemate prosim nahodou nekdo cenik ze zacatku roku (nejlepe z unora, brezna, dubna...).

Muj prodejce neni zas az tak vstricny a "musi to konzultovat s Prahou" (dovozcem). Ja mam jen cenik z cervna a auto je zrejme z dubna (vyroba), tak at mam nejaky argument navic.
Jinak jsem mluvil napr. s Autopalace (jesti je to presny nazev...) Butovice a tam mi primo vedouci prodeje rekl, ze techto pripadu meli nekolik a staci pry napsat dovozci, ten zdarma posle montazni sadu, servis to opet zdarma namontuje...a hotovo...Mno, jestli se ten "muj" prodejce k tomu bude stavet, jako k....t...tak auto beru jinde. Jen mam obavu o zalohu, kterou jsem jiz zaplatil.

Jiz predem moc dekuji.

Pro pripad...muj mail je : feflo@seznam.cz
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Reklama
 

x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od x-bat »

Cenik nemam, ale ja osobne jsem objednaval auto kolem velikonoc - vyhrivana zrcatka jsem nedostal, asi pred mesicem jsem to reklamoval... Podle VINka si vse overili, na druhy den mi volali, ze mam pravdu, ze to tam neni a byt melo, takze objednali sadu a ze by to tady mohlo byt za tyden. Vcera, kdyz jsem to tady cetl, mi doslo, ze uz je to skoro mesic, co se nikdo neozval, takze budu muset volat, co je zase za problem... Se vsechno strasne tahne :(
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

Panove ja to tady rozpumpoval ... a sam jeste vyhrivani zrcatek nemam #-o takze asi tak...
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

feflo píše:Zdravim vsechny.

Panove, nemate prosim nahodou nekdo cenik ze zacatku roku (nejlepe z unora, brezna, dubna...).
Mám červnový a k příslušenství z května. Nevím, jestli ti to pomůže.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od MiLo_CzE »

Taky mi nefungovaly zrcatka, delali mi je ted v listopadu a tendle tyden jsem je konecne pouzil a fungujou super. Jinak prej stoji 8000 priblyzne. Ja mel auto objednane od dubna tak sem neplatil nic.
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
Uživatelský avatar
killimanjaro
*
Příspěvky: 48
Registrován: 28 lis 2009, 18:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od killimanjaro »

Tak moj prvy prispevok ako trojmesacneho majitela i20 bude prave sem :(
Tiez mi nefunguje vyhrievanie zrkadiel. Auto som objednaval pocas aprila a prislo mi az koncom augusta.
Az pri citani tejto temy som si uvedomil, ze aj ked zapnem vyhrievanie zadneho okna, zrkadielka ostavaju mokre aj po dlhej jazde. V pondelok rano nabehnem do predajne a budem zly. Urcite uz o tom vedia a mali sa mi ozvat a nie cakat pokial na to nepridem ja sam. To je dost nepekne.
i20 Style 1.4
www.autosvet.sk
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Rubbs »

feflo píše:Zdravim vsechny.

Panove, nemate prosim nahodou nekdo cenik ze zacatku roku (nejlepe z unora, brezna, dubna...).
Naposled se – pokud vím – vyhřívaná zrcátka objevily v červencovém ceníku (viz odkaz). V polovině října, když jsem stejnou nepříjemnost řešil i já, už ceník s touto položkou bylo docela problém dohledat. Byly promptně staženy.

Když jsem svého prodejce oslovil, sdělil mi že "bohužel došlo ke změně specifikace a je nikdo neinformoval." A vyjádřil naději, že "snad Vám tato nepříjemnost nezkazí radost z vozu." :idea:

to feflo: nemáme stejného prodejce? :D

http://www.edisk.cz/stahni/57873/Cenik_ ... .07KB.html
Naposledy upravil(a) Rubbs dne 05 pro 2009, 19:56, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Ne tak docela, já i20 style kupoval v červnu a tam vyhřívané zrcátka v ceníku jsou pro CLASSIC PLUS a pro STYLE. COMFORT tam má pomlčku.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

to jirikstbk : to nevim taky, ale porad lepsi, nez nic. Kdybych mohl moc poprosit...
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

Zatim dekuju vsem.

Dnes se mi meli ozvat, protoze "to musi overit u dovozce, ale vsichni kompetentni byli min. tyden v Nemecku, tak at vydrzim do pondeli" (dnes). Samozrejme, ze se neozvali...

to Rubbs : to nevim, ale rekli mi presne to stejne, jen s tim, ze k te zmene doslo uz na konci lonskeho roku...(ale rekl mi to 1 prodavac ze 3 - podle 2 ostatnich to nemel byt problem??!!). Ja beru (ale jen pokud vse dobre dopadne - jinak jdu jinam) auto v Autolarosu u Makra v Ostrave.

Jinak, jeste 1 diky moc.

Pozn.: auto sice beru ted, ale je to predvadecka, ktera by mela byt vyrobena v dubnu, takze by se mela vejit do ceniku s vyhrivanymi zrcatky.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

mám cenník z ledna letošního roku,včetně katalogu,pokud jej někdo chce pošlete mi SZ , zašlu vám jej
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

dobry den.

Tak se mi to podarilo "ukopat" a uz je auto na dilne a mj. vyhrivani ZZ se bude montovat :-).

Dekuji moc vsem za ochotu pomoct a za rady.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

Tak od vcerejska mam uz vyhrivana zrcatka i ja ... Pri prebirani auta jsem si ale vsiml ze neco udelali spatne kdyz vraceli vypln dveri spolujezdce na sve misto - dvere nesli odemknout central se je snazil odemknout - zamek cvakal ale vevnitr byl nejaky odpor a proste dvere se neodemkli - az kdyz se zevnitr tomu pomohlo rukou ... takze jsem po celem dni zase cekal az mi to daji do poradku. Dalsi vec - ocekaval jsem ze zrcatka budou cista a vylestena - asi je to scifi. Byla umatlana od rukou technika a nikdo je neocistil. No je to tak ze bohuzel servis GMP mix v Ostrave u me ztraci body kvuli prkotinam, ktere se nemusi stavat, kdyz se dava vetsi pozor.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

feflo píše:dobry den.
Tak se mi to podarilo "ukopat" a uz je auto na dilne a mj. vyhrivani ZZ se bude montovat :-).
Dekuji moc vsem za ochotu pomoct a za rady.
mám na tebe otázku, od kdy ty máš i20 ? jestli to není tajné
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
killimanjaro
*
Příspěvky: 48
Registrován: 28 lis 2009, 18:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od killimanjaro »

zavidim vam. uz aj mne by to mohlo prist. na kopcoch uz je sneh a rano pekne mrzne.
som zvedavy ako sa im to podari poskladat.

Mama si bola dat namontovat do svojeho VW modul na zapinanie svetiel pri nastartovani a ked si prisla po auto bolo cele vyumyvane, povysavane. To je trosku iny pristup ako zaspinene zrkadla ktore prave namontovali Amalfimu. Dufam, ze ten servis je len cierna ovca spomedzi Hyundai servisov. Ked uz sa stala taka chyba tak by sa mali snazit o co najvaciu spokojnost zakaznika. Pracujem v obchode a ked sa nieco take stane tak je samozrejmostou aj nejaka pozornost. Ved uz len to obycajne umytie auta potesi. Proste naklonnost zakaznika ku znacke nestoji len na aute ale aj na sluzbach.
Ja este ani netusim v akom stadiu je moja vec. Odkedy som nahlasil problem este sa mi neozvali. Stacilo by aspon povedat, ze uz to objednali aby clovek vedel, ze sa na neho nevy*****.
i20 Style 1.4
www.autosvet.sk
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“