Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od x-bat »

Jojo, v servisu chyba vazne neni - aneb uplne stejne, jak dokazal nekdo podelat vyhrivani zrcatek pro celou Evropu, tak to uplne stejne podelal s objednavkou soucastek... jsem rad, ze jsem se po dvou a pul mesicich konecne dockal...
Budte v klidu, zima uz je na konci, takze to vyhrivani uz ted stejne neni treba a dovozce to nakonec doda =D>
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Reklama
 

jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Já mám taky vyhřívání dodělávané. Dnes ale tak trošku lituji, že jsem nevyužil nabídku servisu na náhradní plnění v ceně 10000Kč. Zdůrazňuji slovo trošku.

Auto mám garážované v baráku a tak jsem za celou zimu použil vyhřívání zadního okna a tím i zrcátek snad jen 5 x. Přitom zrcátka to nepotřebovaly, byly vždy čisté.

Když jsem tu nabídku dostal, uvažoval jsem o montáži tažného zařízení. To bych sice za celou životnost auta použil také 5x, ale když je třeba, tak neexistuje alternativa. To zrcátko se ale dá očistit třeba kusem hadru. Tažné zařízení kusem špagátu nenahradím.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

...tak je mam konecne taky...cekal jsem skoro 5 mesicu...zrcatka museli menit cela...tzn., ze museli nova nalakovat do barvy auta...ale moc se to nepovedlo...a pak dodat kabelaz a samotna skla...trochu prekvapeni (Autolaros Hrabova, Ostrava).
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

to feflo: já bych řekl VELKÉ překvapení, když tady někteří zmiňovali tu dodělávku , trochu jinak ,
Amalfi co ty na to ?
nevidím důvod výměny samotného zrcátka, proč jako , snad pro někoho jiného :?: , a přece dát špigle do laku, není zas takový problém
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

Ja na to reknu tohle - feflo v tom tvem servise jsou troubove. Ano zrcatka byla dodana komplet cela nova, ale ja jim hned rikal panove, nelakujte to pokud to nebude potreba - mozna tam bude cvak system a treba to pujde jen prehodit ... a taky ze jo. I kdyz nove kryty urcene k nalakovani byly v montazni sade tak panove v servise zjistili ze ty puvodni jdou v pohode prehodit a tak si usetrili lakovani a mne mrzutost s mizernym lakem. Jen dodam GMP Mix Ostrava Marianske hory. Jinak az ted jssem si vsiml ze ty jezdis do hrabove servisovat - to ja taky - nechaval jsem si tam cistit brzdy.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od x-bat »

??? Mi v servisu hned rikali, ze budou menit jen "vnitrnosti" a tak se i stalo... Ke kompletni vymene jako ostatni nevidim duvod :shock:
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

...tak jsem "vydupal" výměnu krytů zrcátek za "své" staré (nové měly zalakovaný prach, apod.) při příležitosti opravy klimy, ale :

1. technik se mi ani neobtěžoval zavolat, že auto je již hotovo a kdybych asi po hodině nešel kolem (čekal jsem, protože oprava měla trvat cca 2-3 hodiny), tak zbytečně ztrácím čas ještě dalši hodinu, nebo 2 a

2. zjistil jsem (bohužel až doma, že mi vyměnili jen 1 kryt !!!...a konečně

3. v zadním horním rohu LZ dveří se odlepilo těsnění a je vidět, že je tam od výroby málo tmelu - když jsem chtěl, ať to někdo dolepí (práce asi na minutu), tak mi bylo řečeno, že technik, který mi dělal auto je na obědě a že mám počkat (což mne asi po 45-ti minutách přestalo bavit a raději jsem odjel se slovy, že tam za měsíc půjdu měnit olej, tak se to udělá pak - už tam ale asi nepojedu)

Nechci to říkat nahlas, ale pomalu nabývám dojmu, že v AUTOLAROSu v O.-Hrabové jsou pěkné o......y a s...e.

Nezlobte se na mne.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
killimanjaro
*
Příspěvky: 48
Registrován: 28 lis 2009, 18:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od killimanjaro »

Ja vam zavidim, ze uz mate s tym klud. Uz som aj napisal oficialne staznost a aj tak stale nic. Citam si tu uz od novembra ako vam to postupne vsetkym prislo a ja stale nic. Mrzne uz len obcas rano a zrkadla su uz ciste takze do dalsej zimy to uz snad pride aj mne. Je to vsak pekelne trapne, ze auto mi priviezli cele z Indie rychlejsie (4 mesiace) ako jeden blby kabel na ktory sa stale vyhovaraju. To keby poslali kurierom v obalke tak je to tu najneskor za 5 dni a ani by ich to vela nestalo ked to nie su shchopni svojou distribucnou sietou dodat. Fakt sa zazinam bat, co sa stane ked sa mi nieco pokazi (a ono sa casom urcite nieco pokazi) bez coho bude auto nepojazdne. To budem 5-6 mesiacov bez auta lebo "chyba jeden blby kabel"?
Skoda sa hnevat. Uz ide jar, bude teplo a pohodicka :D/
i20 Style 1.4
www.autosvet.sk
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Hardcam »

Vyhrivani zpetnych zrcatek ma sve opodstatneni v jakemkoliv rocnim obdobi. Co jsem tuto funkci poznal - cca 3 roky zpet, tak ji pouzivam i za deste, kdy mi nekdo ohodi zrcatka. Casto takto vyhrivam i zadni okno.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Já to za celou zimu použil možná jednou a to spíše jen proto, abych si ověřil, že to stále funguje.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

mno, já mám vyhřívání a používám stále, asi je to taky o tom jestli jezdím,nebo stojím v garáži a nebo venku, pokaždé když mám zrcátka nejen zamlžené , ale i mokré tak to spuštím , no a funguje jak má,takže u mne spokojenost, a harde, u našich i20 je tato funkce přímo spojena z vyhříváním i zadního okna,takže jinak to ani nejde :mrgreen:
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
killimanjaro
*
Příspěvky: 48
Registrován: 28 lis 2009, 18:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od killimanjaro »

Hotovo. Dnes som bol v servise a spravili to za hodinu a pol. Po takmer siedmich mesiacoch cakania radikalny zvrat v rychlosti :D
i20 Style 1.4
www.autosvet.sk
daponcho
Příspěvky: 3
Registrován: 17 říj 2009, 03:49

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od daponcho »

Škoda reči. Od októbra keď som tam bol osobne doteraz ich nemám. Že zavolajú. Nezavolali ani raz. 2x som tam volal, furt že k skompletovaniu im niečo chýba, že keď to budú mať kompletné tak zavolajú. Ďakujem pekne za také služby. S 1.garančkou za cca 250€ do telefonu ma riadne pobavili.
(Servis Auto Palace na Vajnorskej, BA)
i20 1,4 Style
Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od MiLo_CzE »

To je zajimavi jak tady vsichni pisou jaky stim maj problemy, ja jsem to nahlasill v servisu a za 14 dni sem tam jel, nechal tam auto a druhy den si sel pro auto, bez problemu a cekani. Asi jinej kraj jinej mrav nebo tak nejak :-)
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od jirikstbk »

Taky jsem asi 14 dní čekal než jim došly díly a pak to bylo za pár hodin hotové. Hyundai Olomouc.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“