nefungujuce vyhrievanie zadneho okna

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
hasky28
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2013, 19:47

nefungujuce vyhrievanie zadneho okna

Příspěvek od hasky28 »

Zdravim, nefunguje mi vyhrievanie zadného okna, vôbec sa nerozsvieti kontrolka na spinaci plus mi nezhasne signalizácia zadných bezpečnostných pásov. Taktiež mi v tom istom momente prestalo zamykat auto pri dosiahnutí 40km/h. Jedna sa o i20 s motorom 1.4 cvvt vo výbave style r.v 2010.
Skúšal som pozerať poistku ale pre vyhrievanie je spoločná s rádiom a inymi vecami v interiéry a to ostatné funguje....
Nejaké rady
Reklama
 

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: nefungujuce vyhrievanie zadneho okna

Příspěvek od soban »

Honem ať stihneš záruku 2010-2015.....5let.

Pokud je to po záruce tak bych skontroloval všechny pojistky, a poskoušel pozdotláčet všechny konektory ke kterým se dostaneš.

Typuji zda nebude zrada někde u BCM krabička pod palubovkou uprostřed, když odděláš spodní kryt tak by jsi se ze spodu ke konektorům mohl dostat. (to by mohla být společná část pro zamykání, pásy a vyhřívání okna)
hasky28
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2013, 19:47

Re: nefungujuce vyhrievanie zadneho okna

Příspěvek od hasky28 »

Dakujem za radu. Len otazocka co znamena skratka BCM a ako to asi vyzera? Uz 2 roky som nebol na garancnej prehliadke, tak neviem ci sa na to bude vztahovat zaruka....
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: nefungujuce vyhrievanie zadneho okna

Příspěvek od soban »

Důležité je že jsi někam do servisu chodil a máš razítka i když nejsou :hyu:

BCM = Body Control Module nebo tak nějak.

Normálně krabička do které jsou zapojené 3 větší konektory, pokud sundáš kryt nad pedálama je vidět.
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“