Airbag kontrolka I20

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
vertigo
Příspěvky: 1
Registrován: 26 zář 2015, 20:51

Airbag kontrolka I20

Příspěvek od vertigo »

kontrolka airbagu I 20 po starte zhasne a po par sekundach sa rozsvieti... natrvalo. Auto bolo uz dvakrat v znackovom servise - no nepomohli. Uvitam nejaku radu.
Reklama
 

suah
**
Příspěvky: 254
Registrován: 23 dub 2010, 13:01

Re: Airbag kontrolka I20

Příspěvek od suah »

Vymenit servis.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Airbag kontrolka I20

Příspěvek od soban »

Mě kontrolka zhasíná po nějaké době když je zapnutý klíček a už zůstane zhasnutá.

Pokud se rozsvítí je tam porucha a třeba z počítače vyčíst v čem je porucha a příslušnou část nechat vyměnit.

Takže servis a pokud to po pár návštěvách nejsou schopni identifikovat tak vyměnit servis.

Copak jim to v servise neudělalo, a co výpis závad z PC tam taky nic není?
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Kazdopadne res pres servis, pokud nejsou schopni tak jiny. Predpokladam ze mas zaruku... reklamuj pisemne a uvidis jak se zavada odstrani. Mel jsem stejny problem na Passatu byl to vadny airbag, po vymene odeslo cidlo.
benik2011
*
Příspěvky: 20
Registrován: 13 dub 2013, 21:02

Re: Airbag kontrolka I20

Příspěvek od benik2011 »

Mně to začalo na starém Accentovi.Dodrý elektrikář zjistil že je to alternátorem.Nějaký regulátor.Přesně nevím je to pár let.
sikulka78
Příspěvky: 2
Registrován: 24 úno 2009, 09:24

Re: Airbag kontrolka I20

Příspěvek od sikulka78 »

Mám stejný problém s kontrolkou airbagu.Po startu zhasne a opět se rozsvítí, ale trvale. V servisu udělali diagnostiku a sdělili, že chybu ukazuje boční airbag v sedadle spolujezdce. Prý se to nedá opravit a provádí se výměna opěradla sedadla v ceně cca 12-16 tis.Kč. Když kontrolka svítí není funkční celý systém airbagu. Možnost vyřadit z funkce přemostěním se mě nelíbí. Má někdo zkušenosti s tímto problémem? Rád si nechám poradit.
jaroslav5
**
Příspěvky: 345
Registrován: 09 led 2011, 15:33
Bydliště: Dolný Kubín

Re: Airbag kontrolka I20

Příspěvek od jaroslav5 »

samozrejme im jednuduchsie vymenit komplet cele operadlo co je aj drahsie.Bocny airbag ide vymenit aj bez tej vymeny celeho operadla.Musia demontovat kaverink/potah/z operadla a stiahnut molitan a su pri bocnom airbagu.Vymenit airbag a zmontovat.Na montaz kaverinku ma servis nastrelovacie kliešte.Napojit na diagnostiku a vyresetovat.Ked svieti kontrolka airbagu upozornuje na zavadu v urcitom okruhu.Co ti aj povedali v servise/bocny airbag/.Vsetky okruhy ustia do jednej riadiacej jednotky airbagu.Ta vyhodnocuje podla narazovych cidiel,ktore airbagy vyletia.Napr.pri celnom naraze nevyletia bocne ale predne,popripade kolenne.
Hyundai Accent LC 1,3í 12V 63kw r. v. 2005
suzuki sx4 1,6 GS 4x4 SE-SNOW Outdoor Line r.v.2011
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“