nefunkcne predne svetla i20

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
danndi
Příspěvky: 3
Registrován: 07 led 2016, 19:01

nefunkcne predne svetla i20

Příspěvek od danndi »

Ahojte,

prestali mi fungovat predne svetla. Po zapnuti na packe sa rozvieti pristrojova doska, kontrolka svetiel a zadne stvetla. Predne nestvieta vobec. Ani stretavacky ani parkovacky. Dialkove a hmlovky v predu funguju. Kontroloval som poistky pod volantom, ale tie su v poriadku (H/LP LH svetlomet L a H/LP RH Pravy svetlomet). Kontroloval som aj niektore poistky pri motore, ale tam neviem, ktore by to mohli byt, lebo z popisu mi to nie je jasne.

Neviete mi poradit cim by to este mohlo byt pripadne ktore poistky este skontrolovat? Jedna sa o benzin i20 r.v. 2012.

Dakujem.

Daniel
Reklama
 

Milans2
*
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2015, 19:39

Re: nefunkcne predne svetla i20

Příspěvek od Milans2 »

danndi píše:Ahojte,

prestali mi fungovat predne svetla. Po zapnuti na packe sa rozvieti pristrojova doska, kontrolka svetiel a zadne stvetla. Predne nestvieta vobec. Ani stretavacky ani parkovacky. Dialkove a hmlovky v predu funguju. Kontroloval som poistky pod volantom, ale tie su v poriadku (H/LP LH svetlomet L a H/LP RH Pravy svetlomet). Kontroloval som aj niektore poistky pri motore, ale tam neviem, ktore by to mohli byt, lebo z popisu mi to nie je jasne.

Neviete mi poradit cim by to este mohlo byt pripadne ktore poistky este skontrolovat? Jedna sa o benzin i20 r.v. 2012.

Dakujem.

Daniel
Možná je to blbá rada, ale neodešla ti nejdříve jedna žárovka, ty jsi si toho nevšimnul a pak odešla druhá...Kontroloval jsi je, nebo měnil?
Mám za sebou: ŠKODA 100, ŠKODA 120, WARTBURG COMBI, ŠKODA FAVORIT 2X, ŠKODA FELICIA, ŠKODA 1203, ŠKODA FABIA
-A NYNÍ: HYUNDAI i20 1,2/75k
danndi
Příspěvky: 3
Registrován: 07 led 2016, 19:01

Re: nefunkcne predne svetla i20

Příspěvek od danndi »

Dakujem. Blba rada to urcite nie je :D. Ziarovky som nekontroloval, lebo som si hovoril, ze nie je mozne aby sa naraz vypalili 2 ziarovky a v kazdej este 2 cievky. Podozrieval som teda tie poistky, len som nevedel ktore skontrolovat pri motore. Inak asi 3 mesiace dozadu sa vypalila jedna ziarovka, ale svietila na tom svetle aspon parkovacka. Tak tu ziarovku som vtedy vymenil. Dnes rano, ked som isiel do prace, tak svietili obe svetla normalne. Po praci uz nezastvietili vobec.
danndi
Příspěvky: 3
Registrován: 07 led 2016, 19:01

Re: nefunkcne predne svetla i20

Příspěvek od danndi »

Tak som to skontroloval a vazne su prepalane ziarovky. Ale teda asi tam musela ist riadna pecka, ked sa vypalili oboje stretavacky aj parkovacky naraz.
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“