i20 - Radio - CD a ext vstup hraje, Radio nehraje

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
ivo.novak
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp 2017, 08:04

i20 - Radio - CD a ext vstup hraje, Radio nehraje

Příspěvek od ivo.novak »

Znicehonic manzelce v i22 prestalo hrat radio.
Radio stanici naladi, objevi se ikona naladeni a stereo signalu, ale zvuk nejde. CD i externí vstup hraje. Byla by nejaka rada pred demontazi radia ? Setup radia jsem prochazel, ale nic smysluplneho co by melo blokovat radio jsem nenasel.
Dekuji za odpoved. Ivo Novak
Reklama
 

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: i20 - Radio - CD a ext vstup hraje, Radio nehraje

Příspěvek od soban »

Radio je kaput.

Asi budeš muset koupit nové, jedině že by jsi to rozdělal a byl tam někde upadlý drát mezi deskama elektroniky.

Protože na konektoru je signál mute aby se rádio vypnulo, ale to by mělo odstavit i přehrávání CD a externích zdrojů.

A pokud CD hraje a rádio ne bude to něco uvnitř rádia.

Jediné co můžeš skusit na celý den odpoj baterku v autě (aby na konektoru rádia nebylo nikde napětí - možná by stačilo vytáhnout ty pojistky od rádia v tom extra držáku) .

Dnes jsou v hromadě elektroniky různé CPU které ovládají funkce a mohlo se to zblbnout a odpojením od napájení se to resetne do default jak se vybijí kondenzátory.

Takže odpojit napájení - pomohlo? Pokud ne rádio ven a rozebrat a skontrolovat uvnitř, ovšem schéma asi neseženeš a pokud nebude vidět že je něco upadlé spálené tak asi smůla.....

Jinak ještě mě napadla anténa kaput - její předzesilovač, ale to by se podle mě nerožnula kontrolka sterea kdyby nebyl signál a nezobrazovalo by to názvy stanic, nefungovalo by ladění nic by nenašel ....
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“