kupit i20 1.2 spring edition?+

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od isquash »

POKA už mě předběhl, ale možná bych upřesnil ten paket Komfort, který je za příplatek až u té nejvyšší výbavy, která je v ČR Inclusive Plus.

Tak to jsi koukal špatně Hade21. :lol: Minimálně ve vlákně Kola,disky,pneu i dle TP jsou fotky Pokyho :hyu: i20 a mé, na kterých je to krásně vidět. Mám takový dojem že někdy v lednu nebo v únoru Hyundai ČR, přejmenoval výbavy, jinak do té doby byly stejné jako u vás.

Moje Family Plus
Obrázek

Pokyho Family Plus
Obrázek
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
Reklama
 

extreme4u
Příspěvky: 6
Registrován: 07 čer 2011, 20:10

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od extreme4u »

Momentálně vybírám nové auto této kategorie a zatím je moje č. 1 Hyundai i20. Přečetl jsem skoro celé tohle forum o i20.
Teď mě překvapilo, že na Slovensku mají teď lepší nabídku i20 Spring Edition než je nabídka u nás.
Za 8499€ x cca 24,70Kč vychází na cca 210 000Kč.
Když srovnáme výbavu Spring Edition tak podle položek ve výbavě musím srovnávat s INCLUSIVE PLUS -výbava je naprosto stejná, ale cena je 223 990Kč.
Moje otázka: Myslíte, že i v ČR bude nějaká taková nabídka a má cenu počkat?? Nebo máte pro mě nějakou jinou radu??
Předem díky
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od Hardcam »

Spis bych veril, ze "akcni" nabidka nebude. Nedavno se vytvorila nova verze vybav (Comfort, Style vs. inclusive, Inclusive Plus) a ted nove pribyl ten paketovy balicek. Kazdopadne nez usetrit 15tKc na Slovensku, coz stejne neusetris v cistem, protoze tam musis dojet a jsou to obstrukce navic, koupil bych tady u nas se slevou. Jestli bys mel zajem, tak mi napis soukromou zpravu a ja se budu snazit...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od isquash »

Prostřední výbava Inclusive je do do konce června brána jako limitovaná Edice = dostaneš klimu viz. :hyu: stránka s ceníkem. Oproti slovenské Spring Edition máš ještě méně reproduktorů, kliky a zrcátka nejsou v barvě, nemáš rádio, nemáš dálku, palubní PC atd. ](*,) :lol:
Takže opravdu ber Inclusive Plus.
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
extreme4u
Příspěvky: 6
Registrován: 07 čer 2011, 20:10

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od extreme4u »

Omlouvám se píšu tak pozdě, ale musel jsem řešit jiné věci a taky jsem byl mimo ČR.

to Hardcam: Díky, auto budu kupovat cca za měsíc (musím ještě trošku došetřit) a taky uvidím co se stane v červenci s výbavou Inclusive (jestli neskončí, když je to "akční nabídka" jak psal isquash) a jestli nepřijde do ČR Spring Edition. Jde o to, že autem bude jezdit máma do práce (denně cca 20km) a o víkendu na chalupu cca 200km. V první řadě mi jde o cenu, pak hlavně také o cena/výkon a kvalitu. Kdyby vybírala pouze máti, tak č.1 by byla Fiesta (hezká, ale drahá a tragický motor 1.2) nebo Citroen C3 (ta by docela šla, ale ten zákl. motor 1.4 horší snad ani neexistuje).
Takže to vyhrává i20 cenou (pokud by byla v ČR Spring Edition za aspoň stejnou cenu nebo lepší jako v SR), výbavou a hlavně zárukou. Motor 1.2 bude na její ježdění úplně stačit a mě fakt překvapil "svojí snaživostí". Tvrdší podvozek mi nevadí, já jezdím starší Fiestou, která je pěkně tvrdá a má fakt tuhý posilovač řízení, ale jsem rád, že vím co se mi pod rukama a prdelí s autem děje. Jediné co bylo fakt nepříjemné bylo, když jsme s i20 přejízděli přes tramvajové koleje-to fakt nebylo ono.

to isquash: Máš naprostou pravdu, přesně takhle přemýšlím i já. Kdybych vzal Inclusive a k tomu el. přední okna, dálk. centrál a radio tak jsem daleko za cenou Inclusive Plus a budou mi chybět ty věci co jsi napsal. Takže zůstává vzít Inclusive Plus/Spring Edition.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od Hardcam »

Jak jsem psal, pokud bys teda chtel neco vymyslet, tak me kontaktuj do SZ. Dostanes instrukce .)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
extreme4u
Příspěvky: 6
Registrován: 07 čer 2011, 20:10

Re: kupit i20 1.2 spring edition?+

Příspěvek od extreme4u »

OK, díky. Tvou nabídku určitě využiju.
Pak se ozvu.
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“