Zelená s červeným interiérem?

Moderátoři: amaize, Moderátoři

suah
**
Příspěvky: 254
Registrován: 23 dub 2010, 13:01

Re: Zelená s červeným interiérem?

Příspěvek od suah »

Vysvetloval som to uz vyssie, vzhladom na pouzitu techniku je uz aj tychto 30cm v niektorych situaciach na hrane. Pri troche cviku (a praci so zrkadlami), je mozne dosiahnut presnost tak 5cm, sikovnejsi ludia aj viac, a to uz je pri parkovani slusna pomoc. Ak teda clovek nevyuziva narazniky na ich povodny ucel :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Zelená s červeným interiérem?

Příspěvek od caruser »

Ja som skôr názoru, že auto do veľkomesta nepatrí. Odparkovať niekde na kraji a hor sa MHD (samozrejme čisto elektrická).
Preto sa jazde v meste vyhýbam ako čert svätenej vode :)
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Zelená s červeným interiérem?

Příspěvek od enjoy »

Já jsem vždycky rád,když sedám do auta,protože pokaždé když jednou za půl roku sednu do MHD,tak zjistím,jakou jsem tím udělal zase chybu.
Víš co je hrozný?že naše nízkopodlažní autobusy,jeden kus bratru za bezmála 8 milionů korun má úplně titerný,vyklápěcí okýnka... na tom by nebylo nic špatný..,kdyby ovšem mělo klimatizaci,jako to mají ve vyspělý evropě!no jo,jenže nám prostě stačí neklimatizovaný,Čech na to stejně zvyklej neni a je to drahý.
Za mě MHD no more.
Tímto se omlouvám za totální offtopic :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Zelená s červeným interiérem?

Příspěvek od caruser »

enjoy

Ale ja som nemyslel našu zaostalú MHD, ale vyspelú MHD bez spaľovacích motorov. Ale to je u nás utópia, veď to vieš aj sám. Keby aspoň bolo viac cyklistických chodníkov v meste aj to by postačilo
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“