i20 nové generace - model 2015

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od Mirus30 »

"podle tebe si tester zaslouží potlesk za to, že někdo našel odvahu říct něco proti fábii. A pak mi něco povídej o zaslepenosti když je pro tebe zmínka o Škodě něco jako rudý hadr na býka."

To, že nemám rád když se úmyslně neříkají zápory (a každé auto včetně Škodovky je má) a pouze se pějí chvalozpěvy na klady je fakt, je to pouze o tom napsat to objektivně, ale to se moc nenosí, je smutný že slováci to uměj...

Všechno co jsi napsal o přístupu servisu Škodovky já dostávám u Hyundaie taky, ty si tomu věř nebo ne, ale pokud paušálně odsoudíš všechny servisy Hyundaie že fungují na nic, tak to je sice tvá zkušenost, ale nikoliv pravidlo pro všechny ostatní!

"To, že ti nevadí dojíždět 70km, tak to je když už ne zvláštní, tak to vyžaduje minimálně velkou míru fandovství."

Už jsem jednou napsal (s tím čtením to nevypadá... :D ) proč pojedu do servisu 3km od baráku a zaplatim jim o 3tis víc za tu samou službu???

Vzhledem k tomu že jsi navštívil 3 servisy, tak si taky nepoužil ten jeden nejblíž u baráku viď, aby jsi nebyl sluhou svému autu.... nějak si protiřečíš.
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od Gandalf »

1. žádám moderátory vlákna nebo admina o promazání nesouvisejících příspěvků z tohoto vlákna :!:
2. nechte tu přispívat lidi k tématu - moc pěkný příspěvek sem napsal "northon" a o tom můžeme debatovat nebo se majitele nové i20 dotazovat,
3. zkušenosti se servisy patří do jiných vláken a jestli si myslíte, že na západ od nás je v tomhle situace lepší, tak klidně dál žijte ve svém bludu :roll: :wink:

Děkuji předem všem :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od Mirus30 »

JoKo píše:naplanuju si cestu okolo neho. a je na tom nieco zle? praveze podla mna ti, co cestuju za dobrym servisom prispeju k tomu, aby tie zle "vymreli", alebo zmenili svoj pristup... ale pokial budu mat dostatok zakaznikov, tak svoj pristup menit nebudu {vid. moj prvy priklad s troma servismi}...
Diky, jedinej co pochopil co tim cestovanim do jineho servisu chci dat tomu spatnemu najevo. A presne jak pises, vzdy to spojim s nakupy nebo jinou aktivitou, nikdy tam nejedu jen kvuli autu. [-X

Souhlasim ze jsme se odchylili od tematu, klidne to presunte nekam jinam... SRY!
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od soban »

jirikstbk píše:soban: Ne, že bych ti to přál, ale až budeš řešit nějakou záruční opravu, tak poreferuj, jak jsi dopadl.
Na záruku musím do jejich :hyu: ale je to zadarmo tak proč ne.

A jak už jsem všude psal zaruka je pořád 5let, ať děláš udržbu kdekoliv.

Jinak nepředpokládám že by nějaký problém nastal, dle mechanika na tom motoru 1,2 se nemá co pokazit.

Jinak závada byla špatný kontakt od jedné lambda sondy (hlásilo to poruchu v OL jsem byl odbyt v Opavě vyřešeno v Opavě taky domontováno dálkové ovládání za hubičku a né za tu nekřesťanskou cenu co nabídli v OL - akorát to není originál :hyu: ale maxicar) - a právě po této skušenosti jsem se rozhodl chodit k soukromníkovi.

Jinak pokud nejsem s nějakým servisem spokojen tak tam prostě nebudu chodit a servis když mu ubudou zákazníkci to bude muset řešit (zatím to řeší zastrašováním o strátě záruky), jinak netvrdím že nemůžeš využít služby :hyu: servisů, ale třeba si najit ten svůj a i když nic neušetříš protože musíš někam zajet a projedeš kilometry tak určitě pokud je tam kvalitní personál tak tam pojedeš když budeš vědět že se o auto postarají jak mají.

Jinak špatné servisy najdeš u jakýchkoliv značek, a aby se zlepšily či zanikly je chceš donutit jak jedině tak že tam zákazníci nebudou chodit.
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od Gandalf »

Za mne trochu zklamání... :|
i20 coupe

To už se mi víc líbí i30 coupe
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
rudolf.tomka
**
Příspěvky: 344
Registrován: 19 čer 2011, 18:12
Bydliště: Zborov -Slovensko

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od rudolf.tomka »

KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od Borek »

Gandalf píše:Za mne trochu zklamání... :|
i20 coupe
Je vidět,že tomu vůbec nerozumíš. :roll:
Géniové z :hyu: zavařili dvoje dveře,i20 COUPE :shock: :lol: dostane jen skvěle líné pidi motůrky-viz.tech.data-to je běs ](*,) (předešlé i20 měly i 1,6l-i Getz,předchůdce i20 měl 1,6l motory [-o< )+ další a další vylepšení a :hyu: si za tohle Coupe Sport Style :shock: :lol: :lol: (tak to vážně nazvali :mrgreen: ) nadauto řekne JEN :!: :!: :!: 400 000 Kč :shock: :lol: =D> .A že jsi to ty,tak si :hyu: ještě k těm 400t. Kč,řekne jen +11000 Kč za metalízu.No to je vážně fór roku. :mrgreen:
No nekup to za 411000,-Kč :mrgreen: .
http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... -coupe.pdf
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od Gandalf »

Borku, Borku... je vidět, že tomu vůbec nerozumíš :lol:

Já sem dával první snímky v době, kdy technické parametry vůbec nebyly zveřejněné a hodnotil jsem pouze vzhled. Ten se mi nelíbí a cena i další věci to následně zabily úplně. Ale pokud nebude :hyu: dělat nějakou obdobu GTI, jak se pokouší např. Kia Cee´d GT, tak je o aspoň trochu sportovním charakteru zbytečné mluvit a jde pouze o svižné, dynamické linie auta, nic víc... :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od JoKo »

vraj by sa na autosalone v zeneve mala predstavit facefliftovana verzia i20tky.
sepka sa na niektorych weboch, ze by mala skoncit 1.4tka s automatom a mala by ju nahradit 1.2ka s cvt prevodovkou... ale ci to bude platit aj pre europu :-k

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


edit: indicka verzia
Obrázek
Obrázek
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: i20 nové generace - model 2015

Příspěvek od JoKo »

tak uz je oficialne von

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Kód: Vybrat vše

Nabídka agregátů zahrnuje litrový tříválec T-GDI ve verzích se 74 a 88 kW, chybět však nebude ani atmosférická dvanáctistovka s 55 a 62 kW. O turbodieselu 1.1 CRDi/55 kW se dostupné informace nezmiňují. Pro verzi Active pak bude dostupná čtrnáctistovka Kappa se 74 kilowatty.

Všechny agregáty jsou vybaveny systémem stop/start, přeplňované tříválce nově mají částicový filtr. Vedle manuální skříně je lze kombinovat se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou, což dříve nebylo možné. Více na: https://www.autorevue.cz/hyundai-i20-facelift-2018-oficialne
https://www.autorevue.cz/hyundai-i20-fa ... -oficialne
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“