Je i20ka správný a rozumný kup?

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Gajdy
Příspěvky: 2
Registrován: 16 črc 2018, 12:08

Je i20ka správný a rozumný kup?

Příspěvek od Gajdy »

Zdravím fórum a všechny lidi tady,
Pár měsíců se dívám po autech nove generace dejme tomu od roku 2015 a strašně mne láká koupě nove i20ky rok 2015 a víš, je mi jedno jestli to bude 1.2ka nebo 1.4ka.
Zajímá mě váš názor proč si hyundai i20 koupit/nekoupit.
Přemýšlím o novém autě,maximálně, aby mělo najeto do 10 000 km.
Rád bych se dozvěděl jestli za tu cenu to auto stojí :)
Jestli už tu tahle otázka někde je. Tak se omlouvám adminovi. Děkuji za rady
Reklama
 

honzino
*
Příspěvky: 59
Registrován: 29 led 2016, 21:54
Bydliště: Ostrava

Re: Je i20ka správný a rozumný kup?

Příspěvek od honzino »

Zatím ujeto 30tkm a krom nekřesťanských cen za garančky OK. Jen při výběru 1,2 doporučuji tu silnější, dělala se ve dvou verzích. A hledej pokud možno tu největší výbavu za malý peníz :D . Kupovali jsme předváděčku , mělo to naběháno 2500km a nebylo to ani poznat.
I20 White 2015
Gajdy
Příspěvky: 2
Registrován: 16 črc 2018, 12:08

Re: Je i20ka správný a rozumný kup?

Příspěvek od Gajdy »

honzino píše:Zatím ujeto 30tkm a krom nekřesťanských cen za garančky OK. Jen při výběru 1,2 doporučuji tu silnější, dělala se ve dvou verzích. A hledej pokud možno tu největší výbavu za malý peníz :D . Kupovali jsme předváděčku , mělo to naběháno 2500km a nebylo to ani poznat.
Díky za odpověď, můžu se jenom zeptat za kolik jste kupoval a jakou výbavu ?
Krocan0
*
Příspěvky: 14
Registrován: 17 zář 2016, 16:35

Re: Je i20ka správný a rozumný kup?

Příspěvek od Krocan0 »

zdravím , I20 s motorem 1,2 je dostačující na běžný provoz /nákupy,do práce a tak/.Vyhovující pro trvalé ježdění ve dvou až třech lidech .Pokud se naloží 5 lidma ,kufr a spustí klimatizace v horkém počasí ztratí výkon a můžeš podřazovat šlapat na plyn a udělá max 60km/hod , což je v provozu mimo obec kde se nedá předjet průšvih.V servise mě bylo vysvětleno , že to normální a vyžaduje to ekologie provozu /vyhodnocování splodin a tak /. Už ji mám 4roky a jinak spokojenost . Dobře vychází poměr cena / výkon , ale příště bych šel do 1,4 .
honzino
*
Příspěvky: 59
Registrován: 29 led 2016, 21:54
Bydliště: Ostrava

Re: Je i20ka správný a rozumný kup?

Příspěvek od honzino »

Tomu moc nevěřím, Jeli jsme ve třech Chorvatsko a klima jela nonstop. Spotřeba 7l na 100 a rozhodně jsme nebyli brzdou provozu. Při jízdě kolem komína to bere 5,5l na 100km
To Gajdy
Nákup byl 225tkč, najeto 4500km a staré to bylo 4 měsíce. Výbava jen klima a lepší rádio. Takže celkem holátko.
I20 White 2015
Tomas91
Příspěvky: 1
Registrován: 19 črc 2018, 23:13

Re: Je i20ka správný a rozumný kup?

Příspěvek od Tomas91 »

Zdravím,

přemýšlíme o nové i20 pro mamku. Byli jsme u prodejce v Praze, svezení s autem bylo fajn, motor mě nepřišel špatný 1,2 55KW by na cesty do obchodu a občas do města mohl stačit, případně sáhneme o pár koní víc, pokud ještě bude k sehnání.

Chci se ale zeptat, na to co jsem se zeptat nebo podívat zapomněl a to kryt pod motorem, jestli tam alepsoň nějaký nebo částečný je (případně zda má cenu to koupí nějakého v budoucnu řešit) a jaká je ta manuální klima, případně jestli je ještě něco o čem třeba popřemýšlet.

Předem díky
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“