prevazanie vacsieho kusu nabytku

Návody - demontáže, opravy

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
beggar
*
Příspěvky: 14
Registrován: 01 zář 2012, 14:50

prevazanie vacsieho kusu nabytku

Příspěvek od beggar »

Ahojte, mam taku prakticku otazku, ci mi viete niekto upresnit, si sa da v nasich i20 sklopit predne operadlo spolujazdcovho sedadla do roviny (myslim tym uplne dozadu), pripadne ako najviac sa da sklopit toto operadlo. Raz som to uz davnejsie skusal, ale ten sklon sa mi zdal strasne maly. Potreboval by som vediet, ci sa da prepravit aj napr. dlhsi kus nabytku (cast postele, dlzka ~2m). Pripadne mate niekto skusenosti s prevazanim dlhsieho kusu nabytku alebo ine skusenosti s rozmernejsimi castami, ktore sa Vam podarilo prepravit?
Hyundai i20 (PBT), 1.2 57kW (G4LA)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: prevazanie vacsieho kusu nabytku

Příspěvek od Richard555 »

postele, jsem na chalupu vždy vozil buď na střeše, nebo na vozíku, vozík je z hlediska nakládání a následných jízdních vlastností asi nejlepří řešení
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
suah
**
Příspěvky: 254
Registrován: 23 dub 2010, 13:01

Re: prevazanie vacsieho kusu nabytku

Příspěvek od suah »

Ked som prepravoval kniznicu, ktora mala cca. 2,1 metra, tak sa tam bez problemov vosla. Sedadlo sa mi sice kompletne vyrovnat nepodarilo, ale v podstate to nicomu nevadilo.
Odpovědět

Zpět na „i20 Jak na to“