Prevodovka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
dunco111
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2015, 13:04

Prevodovka

Příspěvek od dunco111 »

Zdravym vsetkych XG neviete niekto nahodou alebo nejakeho manika na tieto auta potreboval by som pozriet na prevodovku hadze mi ju do nudzoveho rezimu.Prejavovalo sa to tak ze ked som rano nastartoval hodil som D a vsetko v pohode, isiel som napr... do obchodu,ked som znovu nastartoval tak mo to hodilo 3 rychlost ,tak som to zhasol a znovu nastartoval hodil som D a pekne zaradil 1 par krat to tak fungovalo ale teraz to uz len hodi do 3jky a nic nereaguje,diagnostika nic neukaze,neviete co to moze byt ci je automat v prdeli alebo to je nejaka elektronicka chyba?Auto je XG30 r.v. 1999,16000km Som s okolia TT.Dakujem za pripadne odpovede!
Reklama
 

kiselinaa
Příspěvky: 4
Registrován: 10 srp 2014, 11:55

Re: Prevodovka

Příspěvek od kiselinaa »

ahoj, taky se mi to stalo, kuli me blbosti a ze sem chtel usetrit na oleji( bohuzel jsem si nevsiml jedne chybejici specifikace). dal jsem novy olej a po jeho ohrati byl problem na svete. ani jedna vymena za spravny olej nepomohla. asi bych to videl na demontaz prevodovky a odvezt do servizu kde delaji automaty. oni uz na to prijdou cim to je. nebo zkus aspon dvekrat vymenit olej i s filtrem, treba to pomuze. neni to levna zalezitost, je tam 8,5 litru.vypustakem dostanes ven jen asi 4 litry a zbytek musis prez spatecku z chladice na zarazeny N. co vypustis musis dolit.
https://www.championlubes.com/EN_EU/pro ... ?cat=21412
ja tam mam tenhle olej a zatim cca 10 000km dobry
dunco111
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2015, 13:04

Re: Prevodovka

Příspěvek od dunco111 »

Nazdar vymenil som prevodovku za druhu a robi to iste neviem ci bude chyba v riadiacej jednotke alebo niekde inde
kiselinaa
Příspěvky: 4
Registrován: 10 srp 2014, 11:55

Re: Prevodovka

Příspěvek od kiselinaa »

To ti moc nezavidim, jeste jeden dotaz, dela ti to hned i za studena nebo az se ohreje prevodovka. kdyby si potreboval, mam tu cele jedno auto na ND, co sem koupil kuli prevodovce.
dunco111
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2015, 13:04

Re: Prevodovka

Příspěvek od dunco111 »

Robi to hnet jak nastartujem moze to bit tou rj.na prevodovku
Odpovědět

Zpět na „XG“