Konstrukční vada

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od Deegr »

alcione: S tím bych nesouhlasil. Pokud je to vada vznikla při výrobě, nikoli konstrukční, jak se zde uvádí, tak tu vadu ti musí odstranit! Nenech se v servisu odbýt, popřípadě zkus jiný, ale tohle musí odstranit na svoje náklady. O konstrukční vadu by se jednalo, pokud by tím trpěli všechny vyrobené i30 a to netrpí.
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Reklama
 

alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od alcione »

ja mam tiez vadu z vyroby na i30 a servis ma poslal s tym do rici. 3 x som tam bol, obskakovali ma ale ako doslo na 3x...tak mi zamietli reklamaciu. myslim ze z tym kufrom pochodite uplne rovnako. servis vam vymeni olej, opravi nieco normalne ale akonahle maju riesit nieco co je zle z linky davaju ruky prec. nemali by, no davaju. napokon to sam vravel sam pedr vravi ze uz teraz sa natahuje so servisom, co znaci jedine, ze davaju ruky prec...moj nazor, ale podaj by som sa mylil. drzim palce. otravujte ich do mrtva a nielen ich, moja rada a napis potom ako si pochodil.

servisi maju jednu uzasnu vlastnost, nemyslim teraz len svoj problem, oni to nakoniec obratia naopak - vadne nie je auto ale vadny je vodic :lol:
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
Uživatelský avatar
randompct
**
Příspěvky: 118
Registrován: 11 kvě 2008, 11:38
Bydliště: SK

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od randompct »

Nepotesi :? , prave toto je jeden dovod preco nerad kupujem "novinku", ale radsej nieco co uz sa par rokok vyraba a maju vychytane taketo muchy.
V kazdo pripade by som otravoval a otravoval, nieco podobne sa vsak stava vsade ( opel, vw a kia som zazil na vlastnej kozi ), toto aspon nie je nic co ohrozuje zivot.
Hyundai Getz 1086cm Active od 6.6.2008 do 4.2.2012 ( kupovane nove - najazdene 118.245km )
Hyundai i20 electric red 1,2 57kw od 4.2.2012 ( za chvilu 30.000km ... )
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od 69pavel »

no a co si stim pohrat a seridit na drzakach tak aby to nechytalo. tesnici guma by to mela utesnit i kdyz se to cele vysune,o neco by se zvetsila drazka mezi strechou a patymi dvermi.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
techset
*
Příspěvky: 10
Registrován: 19 črc 2012, 21:10

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od techset »

Tak u mna sa tento problem prejavil tiez :( Pri 25°C je to OK, ale akonahle na auto zacne piect slnko, uz sa spoiler dotyka hrany strechy :( Auto objednane v 14.5.2012 a prebrate 18.7.2012. Chystam sa s tym do servisu. Uvidime co mi povedia. Uz som na to pozeral a ten spoiler je priskrutkovany 4 skrutkami, takze mozno by sa to dalo nejako nastavit.
I30 2012 1.6GDI Style Aqua Blue
PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od PeDr »

Dle poslední zprávy z tohoto pondělí se problém řeší ve vývoji ve výrobním závodě.
Servisu pošlete link na tuto diskuzi.
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od alcione »

Hele akoby som videl do hlavy :hyu: da bajecnu frazu - problem sa riesi vo vyrobnom zavode, nakrmia zakaznika recami, ked tam bude chodit. prejde leto, ved zakaznik potom popusti zo snahy a a ak bude dalej otravovat da sa mu papier-je to vlastnost vozidla.

Kazdopadne daj priebezne vediet ako si dopadol a drzim palce
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od alcione »

zaujmalo by ma: ako ste dopadli s tou reklamaciou?
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od PeDr »

Ze strany servisu stále stejná písnička.
Dnes ráno jsem psal na Hyundai Motor Manufacturing Czech. Zatím bez odezvy.
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
Uživatelský avatar
rubicon22
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2012, 19:11

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od rubicon22 »

Ja som posielal fotky ešte 16.8.2012 do servisu, povedali mi, že ma budú kontaktovať potom, čo dostanú odpoveď od výrobcu ako daný problém riešiť. Po týždni som im volal, že nemám žiadnu odpoveď, tak vraveli že to ešte nevedia a že mi zavolajú. Do dnes žiadna odpoveď!!!! Škoda, že nemám viac času aby som navštívil iný servis.Asi si ho budem musieť nejako spraviť.
Hyundai i30 1,6 GDI Style
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od alcione »

no presne to som cakal - seru na to. ved ako inak. taky je proste :hyu: co som si ja riesil vyrobnu vadu (chrastenie pri 2000 otackach) dopadol som rovnako - seru na to. nechcem vas sklamat, bodaj by som sa mylil ale neurobia vam s tym nic.

myslite si ze poznate hyundai? zamyslite sa znova :mrgreen:
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od bartiik18 »

No pročítám to tu a je to teda nemilé to by se mi taky nelíbilo... snad s tím něco udělají...zkoušejte psát tomu Vaňkovi ať s tím něco udělá...to je věc, která by se měla vyřešit... pokud Vám to neopraví, už nikdy nechci Hyundai a budu šířit špatný fámy co je tu na fóru ;-) držím palce ať se to vyřeší a Hyundai se trochu u zákazníků blýskne ;-) a pohrozte medializací pokud s tím něco neudělají. Mě teda zatím servis vyšel se vším vstříc. Ale zase mi něco drnčí v palubovce tak uvidím jak se k tomu již podruhé postaví...
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od alcione »

drncanie v palubovke? :mrgreen: to som s nimi riesil 3x. vysledok? seru uplne na to :-&

navyse ale to sa mozem mylit, ked som tam mal odstavene auto 2 dni v servise, tak sa mi zda ze mi este vymenili brzdy za starsie. ale mozem sa mylit, netvrdim ale myslim si to. konstatujem to na znacnejsom zaklade pocitu slabsieho brzdenia pri prebrati auta ako bolo predtym. no a ked som uvidel tych technikov tam tak mi to iba moj pocit potvrdilo-autopolis racianska

ja uz poznam hyundai, nemusim sa zamyslet znova :D
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od PeDr »

Psal jsem druhou urgenci na Hyundai Motor Manufacturing Czech.
Vypadá to, že problém nechávají vyhnít!!!
Servis také mlčí, když jim nenapíšu nebo nezavolám, sami se neozvou.

Jak jste na tom ostatní, se stejným problémem?
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
Vladak
**
Příspěvky: 140
Registrován: 15 pro 2010, 21:13
Bydliště: Břeclav

Re: Konstrukční vada

Příspěvek od Vladak »

Chápu ty z Vás co píšete výrobci, ale pro něj nejste partneři. Ten je pro Vás Váš prodejce a servis. Zkuste se zaměřit na to, co můžete ovlivnit. Máte v ruce reklamační zprávu s dobře popsanou závadou ? Dali Vám tam termín odstranění? I když ne, tak jim stejně běží reklamační lhůta. Po svých zkušenostech s Hnůjdajem bych se vůbec nerozpakoval auto vrátit, pokud Vám v termínu auto neopraví. Je tu i ČOIka, ...

S těmi vyměněnými brzdami - je to dost možné, ale to dělají hlavně těm, co si moc na servisy vyskakují a mají auto delší dobu" na zvedáku". Holt, v každém servisu jsou různý lidi a je to jen na nich, jak to udělají a ani mistr to neuhlídá. Obvzlášť, když u toho nemůže být majitel auta. :cry:
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“