preliacenina na dverach - PDR technologia

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od darosh »

aldai30 píše:Tak já to včera dostal od dědka, který se dle mého měl chuť vyřádit. Tvrdil, že už obil tolik aut a nikomu to nevadilo. Mám promáčklinu od jeho př. dveří přímo do hrany nad zadním kolem (blatník). Výsledkem je škráblý lak cca 5cm a zakončeno protlačením oné hrany nad kolem. Nemám to tak moc jak je uvedeno výše, ale je to vidět na první pohled. Člověk se o auto stará a pak přijde tohle. Kdyby to bylo za jízdy, ale takto na parkovišti. On čekal až odejdu, ale nevěděl, že jsem si jen odskočil. Lidi jsou holt závistiví hlupáci.

Jinak na odlehčení...
Min. týden se nějaký ožrala procházel podél zaparkovaných aut a do každého tvrdě kopal. Rány to byly takové, že mě to probudilo z gauče. Ráno jsem se šel podívat a auta to přežila bez problému. Takže plechy jsou odolné, ale na tvrdé a ostré rázy nikoliv, což je pochopitelné.
Ja bych od dedy vyžadoval vyplnění formuláře o dopravni nehodě popřípadě kontaktoval pojišťovnu a zadal o radu. Dědu bych upozornil že způsobil škodu a v případě že by se kroutil, tak bych zavolal policii. Jedná se o dopravní nehodu.
Jednou jsem byl málem taky tak blbej když do mě borec tuknul zezadu. Ani jsem se pořádně nestihnul probrat z leknuti a hned ze je to dobrý že se nic nestalo. Ano na první pohled jen trošku popraskany lak na plastovém nárazníku jak zapružil + vypadnuty na boku že zamku. Na první pohled se zdálo že to je zanedbatelné poškození naštěstí se mnou jel kamarád který tomu rozumí a vyklubal se ztoho oprava za 35000kc. Prasklý nárazník + nějaká speciální úchytka s deformacni zonou. Prasklé právě zadní světlo z vnitřní strany. Ústiply lak na hraně pátých dveří. Poškozený lak pod pravou části nárazníku. Na první pohled to vůbec nebylo vidět. ;)
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Reklama
 

Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Mám s PDR opravou velice pozitivní zkušenosti. Našich i30 opravena po kroupách a nelze nic poznat a že byla dobitá. Moje předešlá laguna dostala zásah do dveří od srny a opět spokojenost. Pokud není poškozen lak, tak bych vždy šel touto cestou a lakování se raději vyhnout.
i40 CRDi Style + Navi
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od copper5252 »

Nevím ale mně někdo jebnut do auta dveřma a pak mi říci tohle :Tvrdil, že už obil tolik aut a nikomu to nevadilo. tak už neodejde po svých :evil:
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
aldai30
**
Příspěvky: 161
Registrován: 15 čer 2013, 20:21

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od aldai30 »

Dokonce mi to před týdnem označili do servisky jako poškození. Že jsem nevolal policii. Ponaučení pro příště.
i30 trikolor 1.4 CVVT | rv. 2013
Coldwind
*
Příspěvky: 94
Registrován: 17 pro 2014, 21:13
Bydliště: Praha

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od Coldwind »

Opravovali mi to v Prahe viz vinicars to technologiou PDR. Oprava dopadla perfektne, bez stopy po preliačine, len to trvá dost dlho, mne robili 2 preliaciny asi 3 hodiny.
Elixir
*
Příspěvky: 70
Registrován: 12 dub 2015, 11:59

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od Elixir »

Zial, tiez som uz objavil malu preliaceninku na zadnych dverach na hrane vo vyske klucky.
Dal si to niekto opravovat? Najlepsie keby niekto poskytol fotku pred a po oprave. Videa ako ta to opravuje som na youtube videl, zaujima ma ale konkretne i30 a poskodenie v oblasti hrany na dverach.
i30 1.6 MPI 88kW kombi Weekend pred FL
Tom64
*
Příspěvky: 58
Registrován: 08 čer 2010, 15:14

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od Tom64 »

Zdravím všechny, po půl roce mám taky malý lišej na předních dveří...Máte někdo zkušenost s bočními lištami..?
Mají vůbec smysl?
HYUNDAI I30 1,6 GDI Weekend
only_one
**
Příspěvky: 465
Registrován: 19 úno 2014, 10:57

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od only_one »

jsou absolutně k ničemu, jen se za tím drží bordel po zimě a jinak neochrání naprosto vubec nic
Coldwind
*
Příspěvky: 94
Registrován: 17 pro 2014, 21:13
Bydliště: Praha

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od Coldwind »

NA PDR som už opravoval pravy zadny blatnik, 2x vodicove dvere a pravy stlpik. V Prahe som nasirel chlapa co to robi za 50% ceny na ulici co si pytaju vo firme. Vysledky vacsinou velmi dobre.
Coldwind
*
Příspěvky: 94
Registrován: 17 pro 2014, 21:13
Bydliště: Praha

Re: preliacenina na dverach - PDR technologia

Příspěvek od Coldwind »

Tom64 píše:Zdravím všechny, po půl roce mám taky malý lišej na předních dveří...Máte někdo zkušenost s bočními lištami..?
Mají vůbec smysl?
Myslím si ze sú uplne nanic a naviac sa na to drzi voda a po case to v tych miestach zacne hrdzaviet
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“