Medzera medzi kapotou a naraznikom

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
jouda22
*
Příspěvky: 88
Registrován: 09 zář 2014, 19:20

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od jouda22 »

to mám taky. spíše než mezera je to takový hrb mezi nárazníkem a kapotou. Není to plynulý přechod. Přemýšlel jsem, jestli to nějak řešit, jestli to není třeba tím tesněním, protože kapota sedí pevně. Max. by se muselo pohnout s nárazníkem.
Hyundai i30 II 1.6 CVVT 88kW-Parking, bílá
http://www.spritmonitor.de/en/detail/649608.html
Reklama
 

Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od petzl62 »

Ty bláho,tak to je děs ](*,) To se fakt těším do Nošovic na návštěvu.Kouknu,jak to tam kontrolují.Tohle přece nemůže vyjet z fabriky,takový blívajs. :shock:
Nicméně bych zkontroloval zámek i dorazy.Pokud to nepůjde,tak servis,ať se starají.
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
rskedar
*
Příspěvky: 91
Registrován: 05 bře 2010, 01:56
Bydliště: Havířov

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od rskedar »

spíš se netěš :) nedávno jsem tam byl pracovně, řešili jsme náš produkt na :hyu: na finálce a čuměl jsem opět jak puk co tam všechno zaměstnanci prováděli :)
i30 GDI PREMIUM KOMBI 2013
matej1410
*
Příspěvky: 92
Registrován: 09 srp 2013, 23:06

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od matej1410 »

bugina píše:Mam podobny problém....mam mezeru mezi kapotou a nárazníkem ale v cele sirce krome nad svetlama, tam mi to licuje.....na prostredku zadny dorazy nejsou ..... maximalne jestli to dela zamek. Napadlo me jestli to nemůže byt materiálem narazniku kterej se mrazem smrstuje? jelikož jsem to spozoroval az ted v zime.
Da se to nejak sestřelovat nebo na záruku vymenit?
IMG_20150114_174553.jpg
IMG_20150114_174514.jpg
Mam to rovnako, aj ked mozno trochu menej...a na kazdej i30, ktoru som za posledne obdobie zbadal som videl to iste. Vsimam si to len v tme, ked svieti bokom lampa a "nadvihnuta" kapota vrha dlhsi tien na naraznik (ako na druhej foto).
Hyundai i30 1.6 CVVT Comfort + Smart Key, Creamy White, od 10/2013
Taogunka
Příspěvky: 9
Registrován: 29 říj 2014, 12:52

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od Taogunka »

nápodobne aj u mňa (možno menej)
hlavne si daj bacha ked to pošteluješ aby si pri zatváraní kapoty neroztrepal svetlá :wink:
i30 2014 1,6MPi Family Edition
bugina
*
Příspěvky: 52
Registrován: 15 dub 2014, 13:34

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od bugina »

ja bych rek ze to dela material naraqzniku protoze kdyz polevil mraz a bylo nad nulou tak mi prislo jako kdyz se ta mezera zmensila.....mozna zdani...nevim.....kazdopadne u kary za 370 klacku by tohle nemelo bejt takze na zaruku a at se staraji.....
Tomas1980
Příspěvky: 9
Registrován: 21 úno 2016, 20:57

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od Tomas1980 »

ob3l1x píše:Vsimol som si ze na spolujazdcovej strane (pravej) mam akoby nespravne zmontovanu prednu masku, svetlo a kapotu.

Mam tam reflektor akoby viac zatlaceny dovnutra ako na lavej strane a horna medzera medi naraznikom a kapotou je omnoho vacsia ako na lavej strane. Proste mi to pride akoby to bolo zle zmontovane (po praci to odfotim a hodim sem aj foto). Auto nie je buchnute ani nebolo.

mometalne ma zaujima ci ste niekto riesili nieco podobne a ako ste to vyriesili ?
Staci ist do servisu a pozadovat opravu ? (aj ked som si to vsimol po viac ako 2 mesiacoch od kupy ?

Ak ano ako je to s danou opravou ? mala by byt cela vykonana cela na naklady servisu ? alebo je potrebne platit nejaku pracu ?
Na toto som sa pýtal v Huynadai a povedali že je to v poriadku,že to je pásová výroba.
bugina
*
Příspěvky: 52
Registrován: 15 dub 2014, 13:34

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od bugina »

JOJO pravdu díš......taky jsem to na první garančce hlásil a bylo mi řečeno že to tak je bohužel u všech a že s tím nejde nic dělat.
Jo a na dotaz proč se mi přední sklo odmlžuje tak že řidič má před sebou zamlžený sklo zatímco spolujezdec už je odmlženej mi řekli že je všechno v pořádku a ve výdechách je vše o.k. A to mě štve nejvíc. Odmlžuju přesně podle jejich rad s klimou apod. a pořád stejný. Čekat deset minut než se mi odmlží sklo je pruda. Takže jedu jak Ace Ventura nakloněnej ke spolujezdci :evil:
serak
**
Příspěvky: 123
Registrován: 17 říj 2014, 13:26

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od serak »

Mezeru velikosti zhruba jak tu byla na fotografiích jsem měl i já a nechal jsem to seřídit při první garančce.
Seřídili to k mé naprosté spokojenosti (Vista car Kyjov), takže neleknout se toho a buď si to seřídit sám nebo to nechat na nejbližší garančku.
_________________
Tucson 1.6 T-GDI 4x4 Icebreaker 5/2020 -
i30 1.6 GDI kombi Weekend 10/2014 - 05/2020 prodáno
Renault megane I break 2006 - 2015 prodáno
Renault R19 II 1999 - 2006 prodáno
Dacia 1300 1995 -sešrotováno
Spilotro
Příspěvky: 9
Registrován: 04 kvě 2016, 18:58

Re: Medzera medzi kapotou a naraznikom

Příspěvek od Spilotro »

Mal som to iste,urobene v Hyundai servise za patnast minut,nastavenie zamku.Sranda je ze v prvom Hyundai servise povedali ze sa to neda a v druhom Hyundai servise povedali ze sa to bez problemov da nastavit.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“