Haubna se otevřela za jízdy - škody

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7904
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od Mexican »

trdlajs píše: 06 led 2022, 08:05 Vy se mi fakt tady všichni zdáte, Mirkové Dušínové.

Děkuji, už to neřešte. Moralizovat nepotřebuji. Jsem rád, že jsme to na té dálnici přežili a všichni jsme zdravý.

ja teda moc nerozumiem preco ma niekto, kto sa na fore zaregistroval 4.1.22 nazyva Mirkom Dusinom a internetovym hrdinom. Nijak mi nebolo vyvratene to co som napisal. Prisiel si si po radu, ktora smrdela poistnym podvodom (tak som to aspon pochopil ja), prisiel si si po radu na internet kolik asi bude stat oprava, bez akejj kolvek detailnej fotodokumentacie

Toto deklasuje tvoj podnet je zo vsetkym respektom na uplne blbu otazku ("Uvezu to pane Lorenc?" pretoze jednak kazdy servis stoji ine peniaze a ak si to nedas nacenit sposobom, ze to prijmaci technik vidi osobne, zdokumentuje, spocita tak to bude taka ta rada typu" bude to stat hodne" . A v autorizaku to bude stat este viac ako hodne. Ak ti taka odpoved staci, ospravedlnujem sa a mal som taku odpoved dat hned a povzdychnut si s tebou, ze ano v aute by malo byt cidlo. A malo by byt aj cidlo na to aby clovek neodisiel z pumpy s pistolou v nadrzi. A najma by malo byt cidlo v mikrovlnke ked tam clovek chce osusit domaceho mazla.
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2042
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od milosh »

Jj přesně, to mi připomíná, pokud bych měl třeba nedejbože nehodu a místo toho, abych jako první volal policii a pojišťovnu, tak vlezu na net a budu hledat nejlevnější servis v okolí nebo se ptát uživatelů jak postupovat? Přijde mi, že se nějak lidem vytrácí logické uvažování a selský rozum.
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od lumix »

trdlajs píše: 06 led 2022, 08:05 Vy se mi fakt tady všichni zdáte, Mirkové Dušínové.

Děkuji, už to neřešte. Moralizovat nepotřebuji. Jsem rád, že jsme to na té dálnici přežili a všichni jsme zdravý.
Ja jsem taky parkrat nezarvel kapotu a musím říci ze ZŠ jízdy jsem to bohužel nepoznal, žádné bouchani a navíc sedím v autě tak nízko, ze kapotu nevidím tak si ani nemůžu všimnout, ze se trepe. Naštěstí to bylo vždy bez následku.
slabostka
*****
Příspěvky: 1726
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od slabostka »

a možno keby sme boli v USA chcelo by to právnika a súdiť sa s Hyundai company že sa to vôbec stalo.... až sa doma pozriem ako je to tam poriešené aj keď nemám presne také auto. bol som v tom že západka nedovolí aby sa kapota uvolnila.

A mimo tému - ľudia sú rôzni, a to tak rôzni že jedni nedokážu pochopiť iných. To sú synapsy - jeden je rád že sa nezabil, druhý špekuluje ako by to lacno opravil a tretí to bude chcieť hodiť na poisťovňu. Taký je život. Ako keď sa jedna pani sťažovala na cestovke - Neoznámili ste mi vopred že to more je Tak slané - rozožralo mi to plavky. Žiadam úhradu ceny plaviek.

Moja švagriná si napríklad myslela že to zrkadielko v strede je na šminkovanie. Na otázku Ty nepozeráš dozadu odpovedala Ja jazdím dopredu nie?
Getz 1.4, 04-2006
Nissan Almera Tino 2.0 cvt lpg 2002
Fiat Punto 1.2 16v cvt 2000
Toyota Auris HSD 2012
Suzuki Vitara 1.4 boostrejet 2018
Toyota RAV4 AWD hybrid 2021
Odjinud
***
Příspěvky: 900
Registrován: 11 čer 2020, 15:30
Bydliště: Praha

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od Odjinud »

trdlajs - pokud to nemas pojisteny, tak to hod k nejakymu schopnymu autoklepirovi nekde u vas v okoli, at to vyklepe a je to. Autorizak asi nema na starsi auto cenu a ani v tomhle neni zaruka, ze by to bylo lepsi. A bud rad, ze se nic nestalo, to je hlavni. Jeste bych mrkl, jestli ten zamek neni prece jen nejakej vadnej, aby se to neopakovalo - nebo sis vzpomnel, ze si kapotu nekdy nedovrel?
červená i30 III/FL combi, 1,5 DPi / 81 kW, comfort
--- ex: ---
červený ford focus mk.I, 1,6i / 74 kW
červená škoda felicia Lxi, 1,3 MPI / 50 kW
červená škoda 130 GL, 1,3 / 43 kW
Georges
**
Příspěvky: 337
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od Georges »

Taky se mi to stalo. Doplním kapalinu do ostřikovače, zaklapnu kapotu, ale ne úplně na doraz. Ujel jsem asi 150 km, a až na pumpě při kafíčku koukám, že kapota není úplně zavřená. Tak jsem ji domáčknul a pokračoval. Pojistka ji bez problémů ty asi dvě hodinky udržela nedovřenou.
Tak jsem si myslel, že pojistku mají všechny naše auta.
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2009
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Haubna se otevřela za jízdy - škody

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Určitě ji všechna naše auta mají. Otázka je v jakém stavu. Ten "zobáček" v zajišťovací poloze drží pružina a ta logicky s postupujícím časem slábne...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“