Nestabilní řízení při jízdě po rovině

Tlumiče, nápravý, brzdy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bomber06
**
Příspěvky: 152
Registrován: 29 bře 2013, 13:25
Bydliště: Rakovník

Re: Nestabilní řízení při jízdě po rovině

Příspěvek od bomber06 »

romanb.7423 píše:
synapse píše:Ahoj, rešil jsem ten samý problém, (i30 weekend 88kw, 2015 koupeno nové) řízení po dálnici servo jakoby usnulo a při potřebě mírne korekce v jízdě se musí překonat odpor, který pak poleví. Všiml jsem si, že to děla jenom když jsou nižší teploty. Každopádně je to celkem nepříjemné. Autorizák v Kolíně pokaždé tvrdil, že to je vlastnost auta a že to nejde reklamovat.
Měl jsem starší auta a ani u jednoho jsem takový problém nepozoroval. Každopádně mě ta vlastnost spíš přijde jako bug..
Zdrávím dneska jsem byl v servisu Kolín se stejným problémem ,ale mě to dělá při vyšší rychlosti když jedu rovně a po delší době potřebuji trochu upravit směr tak jde volant těžce a nejde už vozidlo srovnat,začne plavat na cestě ,naštěstí se závada potvrdila nechal jsem ať si vozidlo projedou na obchvatu.Bude se měnit sloupek řízení,doporučuji vytrvat pokud je ještě v záruce.
Mam ten sami problem akorat s :hyu: elantra 2011 pred rokem a pul vymeneno na zaruku a ted mi to opet zacina zlobit, tak ted verit jestli to prestalo samo nebo to vymenili, mam uz po zaruce
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw-132hp, browngrey
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Podvozek a řízení“