hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od Rybář »

No jo, mně přišel mail, že jako "vážený zákazník" mám jezdit do Butovic, kde údajně najdu "vyškolený a zkušený tým" :lol: Tyhle kecy úplně zbožňuji. Mně můžou políbit .....
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od Hardcam »

Petr: aaaano, pokud myslis Hitlera II, tak ses trefil :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od hlobilp »

Doufam Pavle, ze mi v patek neco malo povis osobne :-)
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od Mirus30 »

Tak jsem chtel vyresit dve "malickosti" na auticku, rikam, nepojedu s tim do Prahy a prekecal jsem se do tech "nasich" Bohusovic... Jednalo se o nefunkcnost tlacitka RESET na volantu a overeni funkcnosti alarmu.

Pan me objednal na pul osmou rano, prijedu, pan si vyfotil auto, vzal klice, omotal volant folii a na odchodu od auta mu rikam, jak dlouho mam cekat a on na to: NEKDY ODPOLEDNE SE VAM OZVU!!! :shock: :shock:

Ptam se co na tom bude trvat tak dlouho, tak rika, mame tu vic aut na servis, tak rikam, proc jste me objednal na pul osmou a on na to, ze je to jen PRIJEM ](*,) ](*,)

Se slovy at mi vrati klice, plynule odjizdim ze servisu, ve kterem uz me opravdu nikdo neuvidi =P~
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od PeDr »

A to jsi ještě nebyl v Ústí :?: :!:
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od lada 71 »

PeDr: A co je špatného na servisu v Ústí nad Labem?
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od PeDr »

Někde jsem to tady už popisoval.
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od lada 71 »

PeDr. Tak jsem si dal tu snahu a vyhledal jsem si všechny tvé příspěvky. A moudrý z toho tedy nejsem vůbec. Ty jsi napsal poznámku, která nějakým způsobem naznačovala, že přístup servisu v Ústí je špatný. Mě to zaujalo, páč do toho servisu jezdím, tak jsem prostě chtěl info, co se tam stalo a jestli tedy je nebo není důvod ke změně servisu. Ten tvůj nejpalčivější problém, je asi ten s tím zadním křídlem, spoilerem, či co ti tam tepelně nějak pracuje. Pokud ten tvůj problém nemáš ještě nějak dořešen, tak podle mě to je hlavně díky celkovému přístupu :hyu: CZ, jestli oni uznají nebo neuznají reklamaci a jestli na autě je či není něco měnit, nebo opravovat. Já do servisu jezdím jen na garančky, nikoho v Ústí osobně neznám, tak že mi je víceméně jedno, jaký názor mají ostatní. Já osobně bych servis v Ústí nad Labem označil za špatný teprve v tom případě, že by mi tam oni s tou závadou nepomohli, závadu by neidentifikovaly a následně neodstranily, kdežto v jiném servisu v Horních Dolních by bez jakýchkoliv caviků závadu uznali a k plné spokojenosti zákazníka odstranily. To se ale u tebe mám takový dojem nestalo a nikde jsi se tady nezmínil, že ti s tvým problémem v jiném servisu pomohli. Já jsem taky z okolí Ú.L., tak že jestli máš nějaký svůj vlastní typ na vynikající a bezproblémový servis :hyu: , akceptovatelný pro nějaký rozumný dojezd, tak si rád nechám doporučit.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
PeDr
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2012, 12:26
Bydliště: UnL

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od PeDr »

Vynikající a bezproblémový servis, jak u HYUNDAIe, tak u ostatních automobilek jistě neexistuje.
Jako Mirus30 nepojede do Bohušovic, já nepojedu do Ústí. To je má volba a nikomu jí nevnucuji.
i30 2012 Style - 1,6 GDI - Hazel Brown
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od 69pavel »

no dnes se tento nesvar a podobny problem jako s autorizakama objevuje uz i v normalnich servisech kde ti provedou praci za podstatne levnejsi penize ale nekdy za chvili si zpet nebot to neni ono a reklamujes,priciny mozna nejsou az tak v samotnych servisech ale v lidech,dnes uz pomalu zacina byt nedostatek kvalitnich automechaniku kteri skutecne umeji(-li)opravit,ti starsi vymiraji a mladi proste nejsou,anebo jsou ale nemaji zajem a nepremysli u prace,system vymenime agregat-jedeme dal

a druha vec je zaplava trhu nekvalitnimi nahradnimi dily ktere si treba zakaznik v domneni ze koupil levne nakonec prodela nebot po 2 mesicich to ma jeste horsi nez pred opravou na original pokazenem dilu,nebot dily jsou z blata,bohuzel to jsou zase prodejci kteri se honi za zisky a je jim jedno jestli se zakaznik v aute prizabije ci ne,pritom kazi jmeno dobrym poctivym prodejcum,hlavne za mam velke zisky a po druhych mi je hovno, a takovych vycuranku znam hafo.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od Mirus30 »

PeDr píše:Vynikající a bezproblémový servis, jak u HYUNDAIe, tak u ostatních automobilek jistě neexistuje.
Jako Mirus30 nepojede do Bohušovic, já nepojedu do Ústí. To je má volba a nikomu jí nevnucuji.
Pro mne existuje, Dolni Pocernice - Praha :D/
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
xtrut02
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 dub 2012, 08:57

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od xtrut02 »

Pro info odpověď Hyundai k otázce neexistence autorizovaného servisu ve východních Čechách. Podotýkám, že dotaz zněl jak a kdy spol. Hyundai hodlá zajistit existenci autorizovaného servisu pro Pardubicko a Královéhradecko. O společnosti KoreCar v mém dotazu nebyla zmínka a podstatě je mi jedno jestli servis bude zajišťovat firma A,B nebo C.

Dobrý den,
v návaznosti na Váš dotaz se tímto společnost Hyundai Motor Czech s.r.o. („Hyundai“) vyjadřuje k otázce autorizovaného prodejního a servisního zastoupení značky Hyundai ve východočeském regionu.

Ve východočeském regionu zajišťovala dlouhodobě autorizovaný servis vozů Hyundai společnost KoreCar, s.r.o. („KoreCar“). Tato společnost je přitom samostatným podnikatelem, na jehož obchodní rozhodnutí nemá společnost Hyundai vliv. Skutečnost, že se společnost KoreCar sama ze své vůle rozhodla nadále nepatřit mezi autorizované prodejce a opravce značky Hyundai, bylo čistě jejím vlastním obchodním rozhodnutím.

Nejdůležitějším zájmem společnosti Hyundai jsou její zákazníci a jejich spokojenost. Proto se společnost Hyundai snažila udržet si společnost KoreCar nadále jako svého autorizovaného prodejce a opravce. Bohužel však i přes snahu společnosti Hyundai se společnost KoreCar rozhodla, že nebude pokračovat v činnosti autorizovaného prodejce a opravce vozů Hyundai. Vzhledem k tomu, že společnost KoreCar je samostatným podnikatelem, společnost Hyundai ji nemůže nutit, aby v činnosti autorizovaného prodejce a opravce pokračovala.

O tomto svém rozhodnutí společnost KoreCar informovala společnost Hyundai, stejně jako Vás, až na poslední chvíli a toto rozhodnutí bylo překvapivé i pro společnost Hyundai. Zejména nás mrzí, že společnost KoreCar neupozornila ani Vás, jako své zákazníky, na to, že v budoucnu již neplánuje být autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel Hyundai. Bylo to však její svobodné rozhodnutí, za které je taktéž odpovědna.

Vzhledem k tomu, že je naším zájmem dlouhodobý a trvalý rozvoj značky Hyundai ve východočeském regionu, je pro nás klíčová zejména spokojenost Vás, jako koncových zákazníků a uživatelů motorových vozidel Hyundai.

Chápeme, že Vás zklamal přístup společností KoreCar, která se sama rozhodla nadále nepokračovat jako autorizovaný prodejce a opravce a neplnit tak standardy kladené na autorizované partnery Hyundai. Společnost Hyundai se však snaží a nadále nepochybně bude snažit mít i v budoucnu autorizovaného prodejce a opravce svých motorových vozidel i na Pardubicku a Královéhradecku.

Jako zákazníci Hyundai máte prozatím samozřejmě možnost využívat služeb některého z více než 50-ti autorizovaných opravců Hyundai v České republice a stovek dalších v celé Evropě.

Doufáme, že zachováte svou důvěru značce Hyundai a budete i v budoucnu využívat služeb našich autorizovaných prodejců a opravců.


S přátelským pozdravem
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od lukis01 »

S pratelskym pozdravem a "vyl*z si rit"...proste parada. ale tak hlavne ze jim jde prece o spokojeneho zakaznika, ne???
Opravdu by mne zajimalo, co znacku vedlo k plosne likvidaci servisu, minimalne na Ostravsku jsem zaslechl par zajimavych drbu, jak to asi bylo a je mi blujno :(
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od Borek »

Po KoreCaru-v Hradci Králové a hlavně té líné,zlodějské bandě,kterou obtěžuje už vstup zákazníků do prodejny.....se určitě stýskat nebude :!: Majitelé byli v pohodě,ale zaměstnance měli tlupu blbých lenochů. :?
Druhý jejich servis-zaměstnanci v Pardubicích byli lepší.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
doktorbartollo
**
Příspěvky: 219
Registrován: 20 črc 2012, 16:04
Bydliště: Bratislava

Re: hyundai zaruka - nezaruka a zrusenie zarucnych oprav

Příspěvek od doktorbartollo »

Moja vcerajsia skusenost s Autopolis v Ba v Petrzalke bola vynikajuca. Pokazila sa mi v aute navigacia... Nechapem to, vsetko funguje (radio, CD, USB, telefon aj mapa kde sa nachadzam s autom) ale nejde mi navigovat. Chcem zadat adresu a vypisuje mi error alebo sa neukaze nic...

Prijimaci technik ochotne prisiel k autu, vyskusal, povedal ze sa s tym neda nic robit a buduci tyzden mi vymenia cele radio za nove. Povedal ze to bude trvat menej ako hodinu.

Bol som milo prekvapeny s rychlostou a ustretovostou. Zatial palec hore!

Ps: som v poradi treti zakaznik ktoremu vymenili kvoli poruche cely navigacny...
2018-????? Toyota C-HR Hybrid
2017-2018 Hyundai i30 1,4T-GDi 7-DCT biela
2012-2017 Hyundai i30 1.6 MPI 6-automat biela
2008-2012 Ford Focus 1.8 TDCi
2006-2008 Citroen C3 1.4 16V SensoDrive
2002-2006 Nissan Micra 1.0 16V CVT
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“