kam na garančku Moravskoslezský kraj

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Jinks
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2013, 13:07

kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Jinks »

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu kam na garanční prohlídku Autolaros, Prokeš servis? Někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
rskedar
*
Příspěvky: 91
Registrován: 05 bře 2010, 01:56
Bydliště: Havířov

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od rskedar »

Já se včera vrátil z Autolarosu. 5600Kč za první prohlídku po 20 000 Km. Přístup lidí mě ale docela zklamal - od bráchy samá chvála, ale se mnou teda jednal nějaký starší pán, jméno si nevybavuju, ale byl to pěkný hňup! Nic co jsem reklamoval se nevyřešilo, se slovy nic to nedělá, přitom závady jsou naprosto zřejmé. Očividně to mají u prdele... nevim nevim jestli za němi pudu i příště... To už bych ale jednal s jiným technikem a né s tím .......

naštěstí je tu z čeho vybírat.
i30 GDI PREMIUM KOMBI 2013
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od dalibordn »

Kdysi když jsem vlastnil toto slavné auto od :hyu: ,jsem byl V Prokeš servisu moc spokojen s přístupem.Nevím jak dnes,ale Olomouc na tom byla dost špatně,banda tutanů co neslyší potíže.
Hyundai i30 made in cz
Uživatelský avatar
j.ree
*
Příspěvky: 82
Registrován: 07 říj 2012, 23:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od j.ree »

Tak ja jsem v Larosu byl a nemuzu si nejak stezovat. Este mi povysavali koberce a prelestili na dverich flek od holuba :)
Hyundai i30 5/2012 | 1.6 GDI Aqua Blue Trikolor
Uživatelský avatar
Dzaris
*
Příspěvky: 11
Registrován: 17 led 2010, 22:32

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Dzaris »

Doporučuji GMP mix v Ostravě Mariánkách, velmi jsem spokojen s něma. Nejsou sice již oficiálně smluvní servis, ale mají blokovou vyjímku a můžou dělat servisku. Naprostá spokojenost.
Hyundai IX35 - 2015 - 2.0 135kW - 4X4 - Premium
Hyundai i30N CW 94kw 2012 - out
Hyundai Getz 1.4i 71kw 2008 - out
Škoda 105l - out
aldai30
**
Příspěvky: 161
Registrován: 15 čer 2013, 20:21

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od aldai30 »

Je zajímavé co se tady píše, ale já osobně doporučuji ACA v Hlučíně. Pro někoho možná z ruky, ale já byl maximálně spokojený. Přístup excelentní a cena za 1. garančku včetně desinfekce klimatizace 4100,- Navíc jsem za 120Kč dostal náhradní vozidlo a jelikož jsem najel jen cca 5 km, dokonce nechtěli nic za benzín. Jelikož padla debata i na škodovky, překvapila mě kritika na motorizace jejich TSI. V jednom nejmenovaném servisu v Ostravě chtěli za 1st servis bez klimy 5600,- !
Uživatelský avatar
hrebineknaprodej
*
Příspěvky: 34
Registrován: 02 čer 2014, 13:19
Bydliště: Český Těšín

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od hrebineknaprodej »

aldai30 píše:Je zajímavé co se tady píše, ale já osobně doporučuji ACA v Hlučíně. Pro někoho možná z ruky, ale já byl maximálně spokojený. Přístup excelentní a cena za 1. garančku včetně desinfekce klimatizace 4100,- Navíc jsem za 120Kč dostal náhradní vozidlo a jelikož jsem najel jen cca 5 km, dokonce nechtěli nic za benzín. Jelikož padla debata i na škodovky, překvapila mě kritika na motorizace jejich TSI. V jednom nejmenovaném servisu v Ostravě chtěli za 1st servis bez klimy 5600,- !
Tak PROKEŠ SERVIS podle mě je cena na servis 1800kč + olej 500kč takže není co řešit.A hrozně by mě zajímalo co vám na klimě dělali za dezinfekci, protože na na této klimě je použit ION EFEKT a to at' si někdo zkusí nastříkat dezinfekci do klimy uvidíte co to udělá :roll: filtr se díky tomu mění co 2 roky.
1,6 GDI AUTOMAT Cool Red Style 6,2 - 7,1
aldai30
**
Příspěvky: 161
Registrován: 15 čer 2013, 20:21

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od aldai30 »

hrebineknaprodej píše:
aldai30 píše:Je zajímavé co se tady píše, ale já osobně doporučuji ACA v Hlučíně. Pro někoho možná z ruky, ale já byl maximálně spokojený. Přístup excelentní a cena za 1. garančku včetně desinfekce klimatizace 4100,- Navíc jsem za 120Kč dostal náhradní vozidlo a jelikož jsem najel jen cca 5 km, dokonce nechtěli nic za benzín. Jelikož padla debata i na škodovky, překvapila mě kritika na motorizace jejich TSI. V jednom nejmenovaném servisu v Ostravě chtěli za 1st servis bez klimy 5600,- !
Tak PROKEŠ SERVIS podle mě je cena na servis 1800kč + olej 500kč takže není co řešit.A hrozně by mě zajímalo co vám na klimě dělali za dezinfekci, protože na na této klimě je použit ION EFEKT a to at' si někdo zkusí nastříkat dezinfekci do klimy uvidíte co to udělá :roll: filtr se díky tomu mění co 2 roky.
No ne každý má ionizační Clear Air systém čištění. Pokud se mýlím, určitě mne poučte, ale mám pocit, že to bylo za příplatek.
i30 trikolor 1.4 CVVT | rv. 2013
Uživatelský avatar
hrebineknaprodej
*
Příspěvky: 34
Registrován: 02 čer 2014, 13:19
Bydliště: Český Těšín

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od hrebineknaprodej »

aldai30 píše:
hrebineknaprodej píše:
aldai30 píše:Je zajímavé co se tady píše, ale já osobně doporučuji ACA v Hlučíně. Pro někoho možná z ruky, ale já byl maximálně spokojený. Přístup excelentní a cena za 1. garančku včetně desinfekce klimatizace 4100,- Navíc jsem za 120Kč dostal náhradní vozidlo a jelikož jsem najel jen cca 5 km, dokonce nechtěli nic za benzín. Jelikož padla debata i na škodovky, překvapila mě kritika na motorizace jejich TSI. V jednom nejmenovaném servisu v Ostravě chtěli za 1st servis bez klimy 5600,- !
Tak PROKEŠ SERVIS podle mě je cena na servis 1800kč + olej 500kč takže není co řešit.A hrozně by mě zajímalo co vám na klimě dělali za dezinfekci, protože na na této klimě je použit ION EFEKT a to at' si někdo zkusí nastříkat dezinfekci do klimy uvidíte co to udělá :roll: filtr se díky tomu mění co 2 roky.
No ne každý má ionizační Clear Air systém čištění. Pokud se mýlím, určitě mne poučte, ale mám pocit, že to bylo za příplatek.
Koukal jsem do návodu a máš asi pravdu, jsou tam dvě varianty klimatizace, to jsem netušil. :roll:
1,6 GDI AUTOMAT Cool Red Style 6,2 - 7,1
hosen
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od hosen »

Tak přidám zkušenost.
Koncem července 1.garančka v Autolaros.
Najeto cca.10 000km.Cena 6153kč,pokud si dobře pamatuju.
Vychvalovali se,že auto umyli a vysáli zdarma.
Tak bych řek,žádná sláva.Kdysi jsem tam chodil na servis s mazdou a přišli mi dobří.
Příště asi zkusím jinde.
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od kongresman »

hosen píše:Tak přidám zkušenost.
Koncem července 1.garančka v Autolaros.
Najeto cca.10 000km.Cena 6153kč,pokud si dobře pamatuju.
Vychvalovali se,že auto umyli a vysáli zdarma.
Tak bych řek,žádná sláva.Kdysi jsem tam chodil na servis s mazdou a přišli mi dobří.
Příště asi zkusím jinde.

Tak to je pěkná pálka za první servis. Pomalu začínám zjišťovat, kam na ostravsku. Prý s prodejem nových vozů končil Třinec, Karviná, Hlučín (ta aféra s importérem a truc prodejců ohledně etického kodexu) na to se zajisté nabalí servis, i když někteří mají na servis ještě platné smlouvy apod. Nejbližší servis nebo tedy zastoupení :hyu: je právě Autolaros a jak je vidět, od nás z Karviné až na druhý konec Ostravy, docela pakárna, prostě půl dne volno a asi si nastavuje ceny, protože si to může dovolit, když nemá konkurenci. Jak dlouho je nutné se u nich objednat dopředu ? Vyměnit olej, filtry, tester, něco přitáhnoout, do prdle, kolik si pak vemou za 2. garančku ????? Začínám být z té situace pěkně nasraný. Knečně si koupím káru v místě bydiště a po půl roce takový výdup. Oni v Karviné asi ještě servis po Novém roce pojedou, ale jak dlouho, věčně se to neoplatí a do velkých věcí se pouštět nebudou. a co se stane, když budu mít závadu v rámci záruky, náhradní vůz a pod. ?
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
hosen
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od hosen »

Tak z Karviné to možná budeš mít blíž sem http://rely.hyundai.cz/ .....
Uživatelský avatar
jouda22
*
Příspěvky: 88
Registrován: 09 zář 2014, 19:20

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od jouda22 »

Jsem taky z OV, i30 mám 2 měsíce a až bude muset, tak do Autolarosu se mi nechce jet. Tady na foru nekdo vychvaloval servis v Opavě.
http://www.automima.cz/
Nejsou autorizovaný servis, ale to prý ani nemusí být. Mají to vysvětleno na hlavní stránce dole a záruka tedy pořád bude platná. Má s tím někdo zkušenosti jak to funguje v reále?

To jako na garančky budu jezdit do Opavy, ale když budu mít poruchu/závadu, tak musím jen do autorizovaného?
Hyundai i30 II 1.6 CVVT 88kW-Parking, bílá
http://www.spritmonitor.de/en/detail/649608.html
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od drastys »

na reklamaci musíš určitě do autorizovaného !!
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
jouda22
*
Příspěvky: 88
Registrován: 09 zář 2014, 19:20

Re: kam na garančku Moravskoslezský kraj

Příspěvek od jouda22 »

Rozumím. To se na mě asi budou dívat přes prsty, když jsem z OV, auto jsem koupil v Hodoníně a servisovat ho budu v Opavě :D Ale kašlu na to, 6tis za garančku nedám, ať se vzpamatují.
Hyundai i30 II 1.6 CVVT 88kW-Parking, bílá
http://www.spritmonitor.de/en/detail/649608.html
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“